Juniorzy starsi BKS mistrzami okręgu w halówce!

Dyskusja dla wiadomości: Juniorzy starsi BKS mistrzami okręgu w halówce!.


 • Anonim (AtPyTH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszystko fajnie tylko czemu nie podano nazwiska trenera. Wciąż tylko Szapiel ma wyniki a tu taki sukces i cisza z pochwałami. Ja jednak podam wszystkim nazwisko - Maciek Sawicki. Zapamietajcie.

 • Anonim (AkNzdx), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo Maciek Sawicki, brawo zawodnicy, brawo BKS.

 • Anonim (AtPyTH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dopiero po moim wpisie uzupełniono zdjęcie nazwiskiem trenera. I jak tu mieć zaufanie do rzetelności dziennikarskiej. Ale zdjęcia z balangi, śledzik piłkarski'' wyszły jak należy gdzie widać nadętych sponsorów BKS- u. Towarzystwo wzajemnego poklepywania się w pełnym komplecie. Tam nie widać nie zapłaconych na czas diet trenerskich, tam nie widać jednej skrzynki wody mineralnej na drużynę... dalej pisać. Tam nie widać wybłaganych kanapek uzupełniających skromne dożywianie juniorów. Tam nie widać ciepłych okryć dla zziębniętych zawodników. Dalej pisać... Po co. Zarząd ma się świetnie. Są sukcesy - pan Szapiel wypełnia normę zadopwolenia. Lecz zapamiętajcie, kiedyś obudzimy się z piłką w nocniku, i to będzie koniec naszych marzeń o zdrowej piłce w Bolesławcu. Potrzebna jest świeża krew. Taką dysponuje właśnie M. Sawicki. Trener z przyszłością. Jemu można i trzeba zaufać.

 • Anonim (AMOvaf), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dokładnie tak. A myślę, że nazwiska trenera nie było w artykule, gdyż tekst był skopiowany z oficjalnej strony BKS-u. Tekst pisał sam trener Maciej Sawicki i nic tam nie wspomniał, więc wybacz Istotnym Informacjom :) Brawo trenerze, brawo zawodnicy!

 • Anonim (AtPxsT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  BSz--a co mial siebie chwalic-mysl troche.

 • Anonim (AMOvaf), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie, downie? Odpowiadam tylko na pytanie miłośnika piłki, ty imbecylu.

 • Witam,

  Uzupełniliśmy informację dodając imię i nazwisko trenera.

  Pozdrawiam,
  Marcin

 • Anonim (Am6Xeo), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy Miłośnik piłki jest miłośnikiem piłki czy młodych chłopców? Nie wątpię w przyszłe sukcesy p. Sawickiego (bo jak na razie wygrał w halówce raz, a poza tym ostatnia pozycja w lidze, to trochę nie halo... ), ale jeszcze spora droga, żeby osiągnął choć tyle co p. Szapiel. Niech się młodzi uczą od "dziadka", a nie podpuszczają kolegów do dość nieprzyjemnych komentarzy.
  2013-02-28, 19:27A poza tym każdy ma możliwość brać udział w śledziku piłkarskim. Od pary 300zł, a te pieniądze idą na klub. Mało wiecie, a głupoty piszecie...

 • Anonim (AtPxsT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  BSz--koles nikt Cie tu nie obrazil, to nie obrazaj innych, chyba ze w domu nie nauczyli to sory.