Nasze niebezpieczne dziury :(

 • Anonim (ANGWyr), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żona dzisiaj jadąc wieczorem ul. Kubika miała wyjście: 1)omijać dziurę i walić na czołówkę z autem jadącym z naprzeciwka. 2)wyyebać się w dziurę. Zrobiła to drugie. Na kierownicy zaczyna bić Felga się skrzywiła albo coś innego się skrzywiło. Ile KUR. A mamy jeździc po takich drogach i sie wkur... ć? Bo już nas jako kierowców szlag trafia jak się robi nam sztuczne KJS-y, w sensie, że trenuje u nas sprawne latanie miedzy dziurami? Dziwnym trafem kierowcy widzą na dzien dobry, a osoby, które są od dbania o porządek jakoś tego nie widzą :(
  Po pierwsze mieszkańcy?

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (ejpj28), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Były jeszcze dwa wyjścia albo wziąć między koła bo nie jest to dziura ma pół drogi lub jechać wolniej bo wtedy zdążyła by zatrzymać się przed nią.

 • Anonim (ANGzpV), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prawidzy slalom gigant to trzeba zrobic na ulicy Stefana Żeromskiego, jazda autobusem tą ulica to ciagle podskakiwanie i trzesienie ziemii.

 • Anonim (vrLli), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jechałam ul. Kubika w niedzielę, i tylko jazda w tzw., "żółwim tempie" nie zniszczy zawieszenia w aucie. Drogi naprawią, owszem, ale czemu dopiero na jesień? Pytanie do władz...

 • Anonim (jmLyL), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zmien miejsce zamieszkania, ja to zrobilem i nie narzekam albo popros o suszarke.

 • Anonim (At7LIl), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ulica Gdańska też, aż się PROSI o nową nawierzchnię!

 • Anonim (euucSj), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziura dziurę dziurą pogania.

 • Anonim (vrjif), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Taki starosta jakie ulice i drogi, którymi zarządza.

 • Anonim (AtPxjR), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Al. Wojska Polskiego, Żeromskiego, Zwycięstwa, Grunwaldzka, Kubika, Mickiewicza tam gdzie zarządza powiat TRAGEDIA z przejazdem :( (.

 • Anonim (AN0WVt), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ul. Mickiewicza aż słychać krzyk posprzątajcie mnie choć raz w miesiącu a i też połóżcie na mnie na całej długości nową nawierzchnię. Jestem ulicą prowadzą do centrum miasta z dworca kolejowego a ja brzydka panie Starosto. Wiem pan do Raciborowic nie jedzie przez Mickiewicza.

 • Anonim (euIiRE), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Staszica... Załatali odcinek od tunelu do obwodnicy częściowo, zostawili całą resztę... Przy blokach na osiedlu - porażka - dziura na dziurze... A zaraz za obwodnicą postawili słupek i tak sobie stoi od dwóch tygodni na środku drogi...

 • Anonim (AN0AWv), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Starosto! To są kpiny. Pan jako sprawnie działający Terenowy Przedstawiciel Rządu powinien tak kierować "swoimi ludżmi", żeby takich sytuacji jaka jest na ulicy Staszica i innych, które podlegają Powiatowi nie było. Wstyd. Należy pogonić do roboty koalicjanta Pana Chwojnickiego, który przecież za coś pobiera wynagrodzenie wicestarosty. Życzę sukcesów. Obywatel.