Bezrobocie w szpitalu wojewódzkim?

 • Anonim (AsdUP2), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W szpitalu wojewodzkim dla nerwowo i psychicznie chorych dyrektorka. Pozal sie boze wykonczyla 3 szpitale zatrudnia pielegnarki na pełnych&7. Emeryturach p. […] która pomogła dyrektorce wykończy szptal w. Bolesławcu. Czy w mescie i powiecie nie ma możliwości ukrucić tego rodzaju PRAKTYKI. Po co te frazesy naszych władcow miasta powiatu o trosce. Zatrudnienia dla ludzi bezrobotnych. A nawiasem to w tym szpitalu szykują. Se zwolnienia grupowe i te emerytki ponownie dostaną odprawy, jezeIi. I zostaną zwolnione /.

 • Anonim (AN0WR1), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś/łaś anonimie bo to wielki bełkot w którym nie wiadomo o co chodzi.

 • Anonim (1nMBg), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A może ten Anonim to pacjent tego szpitala? I dyslektyk. A może był pijany jak to pisał. Albo robi sobie jaja, ale numer nie jest udany.
  2013-05-31, 17:22I sam tytuł wskazuje, że coś Anonimowi pod kopułą szwankuje Od kiedy to w jakimś zakładzie pracy panuje bezrobocie? Mi się się wydawało do tej pory, że jak ludzie pracują w jakimś zakładzie, to nie są bezrobotni. A teraz dowiaduje się, że w zakładach pracy są bezrobotni.
  Z WARIACKIM POZDROWIENIEM. KTOŚ.

 • Anonim (An27qJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przepraszam za mojego pacjenta- dorwał się do kompa a był po silnych lekach, w szpitalu jest wszystko ok. to nie prawda że pracuje tu stado emerytów blokujących miejsca innym, młodym pozostającym bez pracy, nie ma potrzeby więc zwalniać jakichkolwiek emerytów bo ich po prostu tu nie ma!
  Mam nadzieje, że kto umie czytać, przeczyta w odpowiedni sposób to co napisałem, a za wypociny anonima należy tylko przeprosić.

 • Anonim (ANuepN), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pilnuje tam ktoś pacjentów czy nie? Jak świr dorwał się do kompa? Gdzie był ten młody personel?

 • Anonim (AkNznr), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Treść tego co napisał "Anonim " może to i bełkot ale uderz w stół a emeryci i renciści zajmujący inny miejsca pracy się odezwą, taka praca jest dozwolona ale w tych ciężkich czasach- emeryci i renciści zajmują około pół miliona miejsc pracy, pracując za grosze.

 • Anonim (AE7wMj), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam się stara ekipa pielęgniarek wróciła do pracy maja swoje emeryturki i dodatkowa pensje w szpitalu gdzie jest ZUS lub kontrola Urzędu Skarbowego a młodzi nie maja szans o prace?

 • Anonim (An27qJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ok. 15% załogi to emeryci przyspawani do stołków- nie do ruszenia, a poszli wy w końcu wnuki bawić!

 • Anonim (AN0A6h), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Każdemu póki jest młody wydaje się że taki będzie zawsze. " Donaldu" zalecam częstą kontrolę przed lustrem, a i na ciebie przyjdzie czas bawic wnuki, o ile btego doczekasz, czego ci oczywiście życzę.

 • Anonim (AsdUPB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W pierwszej wypowiedzi jest prawda o pracy emerytów w tym szpitalu, maja pełne etety i takie same prawa, to dlaczego pobierają emeryturę albo jedno albo drugie, a wymieniona p. D. PRACUJE A MA EMERYTURĘ, P. MARYSIA W KSIEGOWOŚCI I wiele innych osób trzeba by zrobić weryfikację pracowników i trochę tą klike przetrzebić, ztrudnić młode osoby które nie maja pracy a nie dotować emerytów.

 • Anonim (AsdUP2), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Anonim/ ROZUMIE epitety tych osob, ktore udaja, ze nie wiedza o co chodzi,
  Ale to juz ze wzgled na podeszły wiek i dalsza praca w psychiatri powoduje te.
  Zmiany nieodwracalne w mozgu. Powtarzam, ze jezeli grozi si e zwolnieniami.

  Pelegnarkom z wyzszym wyksztalceniem pielegniarskm ausluje sę pozostawc.
  Niedolezne 100% PROCENTOWE emerytki / porzmawac z przewodnczaca.
  Zwiazkow zawodowych pielegnarek w ww szptalu, i wowczas uzywac epitetow.

 • Anonim (zWgyI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobrze by się stało gdyby w końcu w tym szpitalu zapanował porządek. Mam pytanie poi co zwalniać pielęgniarki po wyższym wykształceniu gdzie za chwilę będzie z cudem graniczyło znalezienie takiej pielęgniarki bo szkoły są likwidowane. Szkoda tylko że nie bierzemy przykładu z zachodu który z otwartymi rękami przyjmuje nasze pielęgniarki. To tą Panią dyrektor trzeba wysłać na bezrobocie. Panie pielęgniarki łączcie się bo w Was siła i potencjał. Musicie wygrać, Tyle żeście już osiągnęły więc tego nie zmarnujcie.

 • Anonim (AtPxMF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ~4245 - nie bardzo rozumiem o czym piszesz! Bełkot!

 • Anonim (AN0ym5), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "obserwator" akurat ty to bardzo dobrze rozumiesz bo stoisz po drugiej stronie (emerytura + pensja), ja ci tego nie zazdroszczę bo uważam że w życiu oprócz pieniędzy rozum jest ważny.

 • Anonim (An27qJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Emeryci! Jest tyle ciekawych zajęć dla was: uniwersytet III wieku, domy dziennego pobytu, uprawianie działki, bawienie wnuków, dłubanie słonecznika w oknie, oglądanie trwam - idźcie w końcu na zasłużony odpoczynek, ten szpital nie zginie bez was! Za to może zginąć przez was.

 • 1
 • 2