Policja: 59 mandatów dla pieszych

Dyskusja dla wiadomości: Policja: 59 mandatów dla pieszych.


 • Anonim (AE7ZiV), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziś w planie rostowskiego piesi, jutro rowerzyści pojutrze przedszkolaki na rowerkach a później akcja prędkość na pierwszoklasistów wybiegających ze szkoły. Biznes się kręci.

 • Anonim (e3J27b), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podobno Rostowski ma w planie opodatkowanie wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób kojarzą się z literami FC (może będzie chodziło tylko o kibiców Barcelony, albo tych którzy maja FC na tablicach rejestracyjnych).

 • Anonim (AE7FGn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Muszę zmienic nazwisko ;) i "przeskrobać" wszystkie inicjały ze szkolnych ławek, które wyskubałam 15 lat temu :).

 • Anonim (dRj0jN), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "W czasie akcji „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” mundurowi ukarali mandatami 59 pieszych. ".

  No, od takiego mandatu, to od razu będą chronieni.

 • Anonim (ANGLQn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A może jeszcze będą wlepiac mandaty staruszkom i niepełnosprawnym którzy nie zdążyli przejśc przez jezdnię na zielonym świetle.

 • Anonim (ANGF7p), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Autentyk z wczoraj, na ulicy bohaterów getta (tuz przy skrzyzowaniu z targowa) grupka 3 doroslych osob oraz 1 dziecko, przechodza na łuku drogi gdzie nie ma pasów jest spory ruch, centralnie przed autami, co gorsza zaczeli juz przechodzic jedna z osob doroslych zdazyla, dwie z dzieckiem (ciagnely je wrecz za reke) zobaczyly ze nie zdaza przed autem i nagle staja na na jednym z pasów, gdyby nie refleks kierowcy i ostre hamowanie doszloby do tragedii. Reakcja doroslych - smiech. Brak pytan.

 • Anonim (AtPxcx), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czasem czlowiekowi bardzo sie spieszy a policjanci tego nie rozumieja... parca gotowania sprzatanie i czerwone pomyli sie z zielonym a gdy jeszcze wzrok siada to i pasow sie nie widzi...

 • Anonim (AtPxV9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam propozycję, może policjanci przyjrzą się i zaczną karać mandatami kierowców, którzy nie zatrzymują się na pasach, gdy widzą wchodzących na pasy pieszych. Stoi ten pieszy i stoi przy pasach i czeka, czeka, a samochody jadą sobie ciurkiem i żadnemu kierowcy ani w głowie zatrzymać się i przepuścić pieszego. A podobno mają taki obowiązek, ale w naszym kraju nikt go nie przestrzega. I tu jest pole do popisu dla naszej Policji, zacząć egzekwować przestrzeganie przepisów od kierowców. Ten biedny pieszy doczeka się wreszcie i przejdzie, gdy nadjedzie jakiś niemiecki kierowca. Oni automatycznie zatrzymują się przed pasami, mają to "we krwi", tak są wyszkoleni, że to u nich odruch. Czas najwyższy wyszkolić wreszcie i naszych kierowców. Zamiast wlepiać mandaty staruszkom i niepełnosprawnym, może lepiej nauczyć czegoś pożytecznego naszych "macho" kierowców.

 • Anonim (vrLMD), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No, a jeszcze jak się ma dauna to już całkiem...

 • Anonim (AkgJLh), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do tego nie trzeba byc niemcem kolego...
  Ja zawsze zatrzymuje sie przed pasami-jesli tylko ktos chce przejsc...
  Cham to cham -polski czy niemiecki...

 • Anonim (AEW5SB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Faktycznie... w Bolcu tak mają, ze nie przepuszczą pieszego na pasach. Od dawna pracuję w Holandii i tam ma się odruch takiego przepuszczania pieszych i rowerzystów. Tak miałem od dawna, lecz dopiero od kiedy zaczęto na mnie trąbić, bo przepuszczałem pieszych w rodzinnym mieście B-c, zauważyłem że spora część kierowców ma z tym problem. Brak nawyku, brak poszanowania prawa ruchu drogowego i brak reakcji policji, to chyba główne przyczyny "olewania" pieszego przy pasach... bo samochodem zawsze zdąży się dojechać na czas... i na głowę nie pada... a pieszy... cóż niech stoi... po co wyszedł z domu?

 • Anonim (AtPyYn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo dobrze ze robią takie akcje bo piesi juz sie tak rozbestwili, mysla ze sa panami jezdni.

 • Anonim (ANI7bM), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cała akcja policji skupiła sie na przejściu z targowiska na jeleniogórskiej. Schowali sie na terenie dawnej mleczarni i czekali aż pieszy przejdzie z targowiska prosto na prowizoryczny parking. I klient gotowy :) ).

 • Anonim (AEwfNQ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podobno są już nowe wytyczne dot. Przyjęć do Policji. Preferowane są osoby po Handlówce i te które już pracowały w Tesco, Biedronce itp.. Po prostu takie które znają się i pracowały już na kasie. Nowy zawód Policjant-Kasjer.
  A gdzie "chronić i służyć "?

 • Anonim (AE7gad), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  masz rację, niektórzy by łazili jak krowy po pastwisku, byle nie przejść na pasach! A uwagi tego FC to pewnie tez łazi jak krowa, gdzie popadnie!

 • 1
 • 2