Co nas czeka z PO - co nas czeka z PiSem

 • Anonim (AE7Fsb), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A tu dla przypomnienia najważniejsze obiecanki wyborcze tego bliżniaka i jak wyglądała realizacja. - Zabierzemy emerytury funkcjonariuszom UB, SB i WRON - niezrealizowane. - Zmniejszymy Sejm i Senat - niezrealizowane. - Zlikwidujemy Radę Polityki Pieniężnej - niezrealizowane. - PiS zaprezentowało całościowy projekt nowej konstytucji przewidujący. m.in.: przyznanie prezydentowi prawa wydawania na wniosek Rady. Ministrów rozporządzeń z mocą ustaw - niezrealizowane. - Przeprowadzimy lustrację majątkową polityków - niezrealizowane. - Upublicznimy nazwiska wszystkich agentów peerelowskich służb. Specjalnych - niezrealizowane. - Likwidacja barier biurokratycznych hamujących rozwój przedsiębiorczości. (tzw. Pakiet Kluski) - niezrealizowane. - Gruntowną reformą finansów publicznych, m.in. likwidację jednostek. Budżetowych, funduszy celowych i gospodarstw pomocniczych i. Włączenie ich wydatków do budżetu, oraz wprowadzenie koncepcji. Budżetu zadaniowego - niezrealizowane. - Wybudujemy 3 mln mieszkań - niezrealizowane ( faktycznie budowano. Mniej niż w innych latach). - Likwidacja podatku od lokat bankowych - niezrealizowane. - Zlikwidujemy NFZ - niezrealizowane. - Wybudujemy 5 tysięcy km dróg ekspresowych - niezrealizowane. Faktycznie w 2006-2007 przybyło ok 100 km ( najwięcej w 2006 gdy. Oddano do użytku inwestycje realizowane przez SLD). - Niedopuszczenie do udziału we władzy ludzi skompromitowanych. I z wyrokami - faktycznie było wręcz odwrotnie. - Ustanowienie koszyka podstawowych gwarantowanych świadczeń. Medycznych - niezrealizowane. - Wprowadzenia dodatkowych komercyjnych ubezpieczeń. Zdrowotnych - niezrealizowane. - Likwidacja afer i korupcji - niezrealizowane ( faktycznie w korupcji. I aferac ekipa PISu pobiła wszelkie dotychczasowe rekordy). - Powołanie Komisji Prawdy i Sprawiedliwości - niezrealizowane. - Utworzenie sieci szpitali publicznych w Polsce oraz profesjonalnego. Państwowego systemu ratownictwa medycznego - niezrealizowane. - Obniżenie wieku rozpoczynania szkoły podstawowej od szóstego. Roku życia - niezrealizowane. - Likwidacja Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji - niezrealizowane. Program pochodzi z oficjalnej strony PISu z kampanii wyborczej 2005r. Na temat cudów obiecywanych przez PO nie bedę sie tu wypowiadała, bo każdy wie, ze gruszki na wierzbie nie rosną, no chyba, ze te miczurinowskie!

 • Anonim (Ak5ucu), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szanowna emerytko, proszę wziąść pod uwagę jeden szczegół. PIS rządził tylko 2 lata z czego zdolność koalicyjną mieli tak naprawdę przez rok. Ile rządzi PO chyba nie muszę pani przypominać.

 • Anonim (e5VzSl), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ani PO ani PiS nie jest w stanie spełnić wyborczych obietnic, ale wolę już mniejsze zło niż głosować na PiS. Z PO jesteśmy na minus ale gdyby to PiS rządził 8 lat to byłby podwójny minus. To że w Polsce rzeczywiście nie ma alternatywy na kogo głosować to nie znaczy, że mamy pozwolić na dojście do władzy człowieka o zapędach dyktatorskich(Kaczyński). Nie chcę żeby znów Polska była skłócona z sąsiadami. Dla mnie Kaczyński naraża obywateli na niebezpieczeństwo ze strony Rosji przez swoje postępowanie. Jeśli już PiS miałby rządzić, to chciałbym że Prezes dał trochę szansę swoim młodym członkom partii. Niektórzy mają naprawdę dobre pomysły. Jesli już chcą coś zrobić to są zawieszani, wydalaniz partii. Już jedna taka partia w XXw. Była - NSDAP?

 • Anonim (ANuJJn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pisowskie lemingi sa jeszcze bardziej zmanipulowane niz te z peło, wierza w slowa prezesa ze polska bedzie krajem dobrobytu hehe naiwniacy.

 • Anonim (ANGM0R), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na szczęście tylko 2 lata! Nie mieli żadnej zdolności koalicyjnej i nadal nie mają. Żeby dorwać się do koryta za wszelką cenę zrobili vicepremiera z Leppera. To dopiero była kompromitacja władzy.
  Reasumując: PiS jest do du py, wszystko jest lepsze od PiS-u.

 • Anonim (An27qJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hehe śmiać mi się z was pozostaje jak czytam wasze komentarze :) Jesteście bardzo naiwni ze w dobrych słowach piszecie o Tusku, o Platformie :) Jak jest wam tak wspaniale to gratuluje! Hehe ale nie wiem już co musi się wydarzyć żebyście przejrzeli na oczy.
  Przeczytajcie sobie wierszyk o waszym prezydencie :)
  Pisze o waszym bo moim prezydentem Bronek nigdy nie był i nigdy nie będzie. To jest marionetka sterowana partyjnie, nie potrafiąca nawet inteligentnie się wypowiedzieć.

  Kto ty jesteś?
  - Jestem Bronek, prosty jak od szpadla trzonek!
  -Jaki znak twój?
  -Fałsz, obłuda!
  -A w co wierzysz?
  - w Tuska cuda!
  -Gdzie ty mieszkasz?
  - W polskim grodzie!
  - W jakim kraju?
  -Gdzie powodzie!
  - Czy Kraj kochasz?
  - Jak pieniądze!
  -A w co wierzysz?
  - Że porządzę!
  - Czyli wygrać chcesz wybory?
  - Tak! Choć mam z tym problem spory! Lud me kłamstwa, zdrady czuje i z poparcia rezygnuje!

  Https://www.facebook.com/NarodowaRewolucjaPolski?hc_location=stream.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (AE7Fsb), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Janusz Korwin -Mikke. I wszystko wiadomo, większego oszołoma Polska nie widziała! Gdyby był tak wspaniały, to w czym problem, aby został prezydentem. Miał chyba poparcia . 1 % Polacy potrafią w jakis intuicyjny sposób nawiedzonych wariatów ocenić. Życze duzo zdrówka jemu i jego wyborcom, oczywiscie zdrówka psychicznego.
  Nie jestem za żadną obecną na scenie polityczną partią, bo wszyscy oni to stare wyleniałe kundle, zmieniajace swoje partyjki i poglady jak rekawiczki im tylko koryto we łbach!

 • Anonim (AN0AgG), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "KNP i coś tam. " ty dopiero jesteś żałosny tak samo jak ten twój "kongres" Cała ta partyjka zmieści się na jednej kanapie. A Prezydentowi komorowskiemu to możecie co najwyżej buty czyścić - jeśli wam pozwoli.

 • Anonim (AN0taZ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Paszli oni wszyscy w pi... do roboty a nie brać dobre wynagrodzenie za nic nie robienie...

 • Anonim (dRjUDu), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Emerytko z tego co widze chyba zapomniałaś sie troszkę albo poprostu brak Ci rozumu że wypisujesz takie bzdury, Nie ma większego kłamcy i zdrajcy od twojego Pana rudego!

 • Anonim (ANuWW5), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ty wracaj pod kołdrę do żeliborskiego mlaskacza. NIe ma większego nienawistnika od karła siwego pana twojego.

 • Anonim (AE7gRB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  @ Anonimie,
  Tłumaczysz brak realizacji przez PIS swojego programu tym, że rządził tylko 2 lata a tylko przez rok miał zdolność koalicyjną...

  A czyja to wina? Premierem był Kaczyński, prezydentem też Kaczyński to czemu PIS nie rządził 10 lat? Jak miał mieć zdolność koalicyjną skoro pod każdą partią kopał dołki. Próbował np. rozwalić PSL przy pomocy Wojciechowskiego więc trudno się dziwić, że PSL odmówił wejścia do rządu. Innych zaplanował. Inne, mniejsze partie potraktował jak przystawki do swojego obiadu. Nie przepadam za żadna partią, ale PIS jest mocny tylko w gębie.

 • Anonim (AE7g6J), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na temat cudów obiecywanych przez PO nie bedę sie tu wypowiadała, bo każdy wie, ze gruszki na wierzbie nie rosną, no chyba, ze te miczurinowskie!

  Czytaj pustaku ze zrozumieniem! Nie popieram żadnej partii, wyjasniłam juz dosadnie kim sa obecni bonzowie, a wiec czytaj analfabeto ze zrozumieniem, albo nie zabieraj głosu!

 • Anonim (dRjUDu), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Emerytko idż do lasu i nie wracaj... tak chyba bedzie najlepiej. Jak nie masz co robic to przyjedz do mnie ogródek wyplewić może to zrobisz lepiej niz wypowiadanie sie na tematy o których pojęcia nie masz. A analfabeci to chyba twoje dzieci :).

 • Anonim (AN0ADZ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  WZIĄĆ.

 • 1
 • 2