BKS: porażka 0:3 na inaugurację

Dyskusja dla wiadomości: BKS: porażka 0:3 na inaugurację.


 • Anonim (AtPyeG), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rozpoczęło się bicie chłopców.

 • Anonim (AjWdjC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest awans to i tzw. politycy zaczeli sie krecic kolo BKS: wicestarosta i czlonki zarządu powiatu. A gdzie panowie byli wczesniej? Przyniesliscie pecha panowie. Zawodnicy zrzućcie te stroje z. Napisem Powiat Boleslawiecki. Zalożcie klubowe i powodzenia.

 • Anonim (AtPyeJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nic sie nie stalo.

 • Anonim (Ak5ucu), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pewnie że nic się nie stało, zagłębie też rozpoczeło od dwóch porażek.

 • Anonim (wAU1H), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nic sie nie stalo BKS nic sie nie stalo! Nic sie nie stalo BKS nic sie nie stalo :) glowy do gory i do przodu :).

 • Anonim (AN0tIo), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nic się nie stało - sprali wam pory ile weszło i nic się nie stało to oddajcie resztę meczy walkowerem po co to darmo czadzić po boisku.

 • Anonim (AN0XsP), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nic sie nie stalo BKS nic sie nie stalo! Nic sie nie stalo BKS nic sie nie stalo :) glowy do gory i do przodu :).

 • Anonim (AN0XsP), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Biorąc od bramkarza: Manuel nie miał zbyt wiele do powiedzenia, co mógł to wyłapał, może trochę zbyt opieszale wznawiał grę do przodu; Bryła - wyszedł ze związanymi nogami, "Wielki nos" z Brzegu robił go na szaro zbyt często jak na obrońcę pokroju Bryły; Błoniu - zbyt wolny, dawał się wyprzedzać napastnikom z Brzegu, słabo; Józek - niestety dwie bramy jego, na tę ligę nie wystarczy doświadczenie; Jajo - jestem zdziwiony, grał jakby miał związane nogi, w lidze "O" nie było na niego bata tutaj miał problem ze swoim skrzydłowym; Zbyszek - dwie akcje w pierwszych minutach meczu, które powinny zakończyć się golem, Zbyszek chyba jeszcze nie wrócił z wakacji, gdzie jest nasz Zbyszek? Potem zszedł do środka i nie było już prawej strony w pomocy; Jacek Bochnia - jak na defensywnego zagrał zbyt bojaźliwie, bardzo dużo strat i niewiele grania "do przodu", znacznie poniżej oczekiwań; Wojtek Glanc - od niego oczekuję znacznie więcej niż zero dokładnych piłek dogranych do przodu, kolejny zawodnik, który przeszedł obok meczu; Majka - miał być wzmocnieniem i byłby, gdyby trafił 2 setki, które miał, poza tym bardzo przeciętnie; Ohagwu - wymagam więcej od niego, za bardzo dawał się przepychać i niestety grał trochę samolubnie; Marcin Kraśnicki - starała się bardzo, biegał ale miał na przeciwko siebie niezłe "konie" z Brzegu, bez wsparcia nie miał szans, plus za główkę w słupek. ZMIANY - Świca - zagrał znacznie lepiej niż Bryła chociaż druga brama padła po jego stronie; Rissman - niestety do napadu się nie nadaje, znacznie lepszy w destrukcji; Ziółek - moim zdaniem zagrał bardzo dobre zawody, znacznie lepsze niż niewidoczny Zbyszek. Podsumowując nasi piłkarze wyszli do meczu bardzo spięci! Szybko stracna, głupia bramka podcięła im skrzydła. Czeka nas teraz trudny mecz z drużyną ze Szczawna, która pokonała faworyzowany KSK! POWODZENIA!
  2013-08-16, 01:06Zapomniałem o Mielu - dal bardzo dobrą zmianę, mam wrażenie, że Majka nie nadaje się na pomocnika. Gdzie jest brat Błoniu, gdzie jest Brat Glancu? Gdzie jest Dzięgiel, Gdzie jest Żmudziński? Uważam, że można było lepiej zestawić wyjściową 11-tkę.

 • Anonim (A5rx5x), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zejdźcie na ziemie barany, dalej sobie wpisujcie jacy jesteście świetni...

 • Anonim (ePEA7Z), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlaczego obrażasz ludzi? Skąd u Ciebie taki poziom nienawiści? Nie masz drzewa w lesie żeby sobie głową postukać? Nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz! Niedługo koniec wakacji więc wracaj już do swojego Gimnazjum i bądź grzeczny!

 • Anonim (AE4sPY), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  BRAWO BKS jak już pisałem zaraz po awansie zacznie się... sezon w 4 lidze i powrót do okręgówki :) Ale NIC się nie stało :).

 • Anonim (ePEA7Z), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety, hejterów nie brakuje, to takie typowo polskie a może tylko bolesławieckie! Tym się różnimy od cywilizowanych ludzi, nie umiemy widzieć pozytywów zawsze widzimy negatywy! Cieszę się, że nie wszyscy są tacy. Zamiast wspierać i dodawać otuchy potrafią tylko obrażać.

 • Anonim (A7Qx0J), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do roboty panowie. Wyspa man wam kibicuje. W nastepnym meczu macie wygrac. Nie bede krytykowal bo nie widzialem meczu, pozdro.

 • Anonim (AN0tIo), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czas komuny niepowrotnie miną właśnie cywilizowani ludzie potrafią i nie boją się skrytykować jak coś jest złe a mali ludzie którzy nigdy nic nie osiągnęli byli i są tylko klakierami.

 • Anonim (AE7w6Y), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  […] bks.

 • 1
 • 2