Niech AzartSat sprostuje informację

 • Anonim (ArCyhE), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Od 6 sierpnia b. r. telewizja lokalna AzartSat prezentuje program pt. Kolaż. Wykorzystuje w nim materiał filmowy z występu młodzieży z grup tanecznych Etiuda i Modus prowadzonych w MDK przez Pania Halinę Bałacką- Kłak jako ilustrację pracy i promocję zupełnie innej instruktorki. Oprócz wypowiedzi dwóch dziewcząt, pozostałe materiały wykorzystane w programie pochodzą przecież z przygotowanego przez Panią Halinę Bałacką- Kłak przedstawienia "OjDadana". Jak to się dzieje, że materiał pokazywany od kilku dni nie doczekał się jeszcze sprostowania?

 • Anonim (AtPxqo), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A kogo to interesuje?

 • Anonim (ArCyhE), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może samą AzartSat powinno? Albo może MDK? Na pewno interesuje rodziców dzieci, które tańczą u Pani Haliny, a może zainteresuje innych rodziców, których dzieci chciałyby dołączyć do grup przez nią prowadzonych. Jej pomysł to chyba także jej własność.

 • Anonim (AE7Fop), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo słusznie, ale lepiej moze zadzwonic do Azartu bo nie jestem pewien czy wszyscy czytaja fora od deski do deski.

 • Anonim (ArCyhE), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ależ oczywiście, ze napisałam jeszcze wczoraj wieczorem. Na stronie Azartu informują, że na każde pytanie odpowiedzą w 24h. Za dwie godziny minie dwudziesta czwarta godzina od mojego zgłoszenia. Materiał nadal jest na ich stronie internetowej i należy do kategorii "najczęściej oglądane".

 • Anonim (AE7rH1), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Akurat mam tam praktyki to przekaże tą uwagę i dziękuje za info :).

 • Anonim (vrLdY), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziwna sytuacja, rodzice interweniują w sprawie a co robi w tej sprawie MDK? Dziw jestem bardzo zniesmaczona tym reportażem, moja córka tańczy w tym spektaklu u Pani Balackiej-Klak i jak maja się czuć te dzieciaki które ciężko pracowały cały rok a ich wysiłek został przypisany komuś innemu... ja również napisałam do Azar Sat bo dodzwonić się nie było można.

 • Anonim (AE7W1s), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No przecież napisal K. T, że powiadomi Azart-Sat, bo ma tam praktyke, w poniedziałek się wyjaśni.

 • Anonim (AE7wDn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ok. To zanim Azart upora się z problemem, może w poniedziałek a może nie, przypomnijmy - dla tych, których to interesuje - wydarzenie, którego fragmenty wykorzystuje prezentowany na stronie kablówki program pt. "Kolaż" i raz jeszcze pogratulujmy dzieciakom i młodzieży oraz autorce:

  "Licznie zgromadzeni w Teatrze Starym widzowie mieli okazję obejrzeć widowisko taneczne „ojDADAna” w wykonaniu uczestników Pracowni Tańca Współczesnego Młodzieżowego Domu Kultury w Bolesławcu, przygotowanych przez Halinę Bałacką-Kłak.

  W widowisku wykorzystano utwory z albumu „ojDADAna” zmarłego w 2001 roku Grzegorza Ciechowskiego, wybitnego polskiego muzyka rockowego, kompozytora, lidera i wokalisty zespołu Republika, solowo występującego pod pseudonimem Obywatel G. C.

  Wystąpili: Julia Babijczuk, Aleksandra Bartczak, Alicja Basińska, Marta Bigos, Julia Długosz, Aleksandra Dobies, Karolina Domańska, Kornelia Fabiańska, Klaudia Ferlewicz, Oliwia Fila, Anita Filip, Melania Florczak, Kornelia Groń, Gabriela Kłak, Karolina Kłak, Karolina Kwiatkowska, Gabriela Michla, Patrycja Midera, Emilia Miklus, Patrycja Olszewska, Paulina Owerko, Patrycja Pawlus, Alicja Piestrzyńska, Kamil Raczyński, Liliana Scelina, Lenka Szymecka, Wiktoria Tkaczyk, Zuzanna Woźnica, Gabriela Zarzycka i Karolina Zdunek.

  Solo tańczyła Oliwia Fila. W roli skrzypka wystąpiła Gabriela Kłak. W duecie zatańczyły: Julia Babijczuk i Karolina Kłak. ".

  Gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów :).

 • Anonim (ejpEYZ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dla zobrazowania tego co napisala Pani Ewa dodaje foto grupy Pani Halinki.

 • Anonim (AE7r3e), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakieś niewidzialne he, he he.