Obojętność lekarza dziecięcego

 • Anonim (v3YVR), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzisiejszego dnia udałam się z niemowlęciem na oddział dziecięcy z gorączką ponad 39, w poczekalni czekało już kilkoro dzieci po dłuższej chwili zadzwoniłam na domofon cisza... próba skontaktowania się z personelem powiodła się telefonicznie zostałam poinformowana, że lekarz jest na noworodkach i nie wiadomo kiedy wróci, rodzice dwójki dzieci jedno po drugim z obawy o dziecko pojechali do Lubania, my nadal czekaliśmy... ja byłam przed 12tą, inni czekali od10tej! W końcu zjawiła się pani doktor rzucając obojętnie, że przyjmie... ale najpierw zrobi obchód na oddziale dziecięcym po pół godzinie ponownie zadzwoniłam na domofon otworzyła salowa, poprosiłam o zmierzenie temperatury(zaraz pielęgniarka przyjdzie)nie doczekałam się o godzinie 14. 47 otworzyły się drzwi gabinetu lekarza...

 • Anonim (ANxCVI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A jak nazywa się ta lekarka czy przypadkiem nie taka starsza dr S.

 • Anonim (ANxuNI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Byłem z dzieckiem po operacju na serce z taką samą gorączką był ala doktor polimichter była to godzina 18 powiedział ze nie zbada bo od 19 przyjmuje i kazał udać sie do lekarza rodzinnego! To jest skandal i niech starosta Pan Przybylski i inni zrobią cos z tym bo tak być nie może!

 • Anonim (ANUuPU), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skandalem jest to że nie przyjmuje się na oddziale dziecięcym dzieci powyżej 1 roku zycia, ja wczoraj z 9 letnią córką zostałem wygoniony do lekarza POZ, gdzie w kolejce czekało 24 osoby dorosłe i jedno dziecko czyli moja córka, a na oddziale dziecięcym gdzie jest lekarz pediatra nie było nikogo, ale tam dziecka nie zbadają bo ma więcej niż 1 rok, nie ważne dla nich to że corka ma prawie 40 stopni gorączki i niczym nie można gorączki zbić, bezduszność i durne wewnętrzne ustalenia, dziecko bada lekarz wewnętrzny a nie pediatra który sobie spokojnie siedzi przez nikogo nie niepokojony na oddziale dziecięcym, po co w takim razie jest dyżur pediatry, jeśli nie po to by pomagać dzieciom, ale to juz nie u nas w szpitalu...

 • Anonim (AqBgES), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszyscy wiemy ze nasz szpital nie cieszy się dobra opinia! Potrzeba zmian natychmiastowych zmian!
  Przysięga Hipokratesa czy Przyrzeczenie lekarskie to obce im słowa.
  Wywalić wszystkich na zbity pysk i stworzyć nowy personel pełen dobrych młodych lekarzy z ciepłym serduszkiem i otwartych na chorych.
  Skandal!

 • Anonim (ej77vf), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak, ona.

 • Anonim (AE7gbI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakby powiedziało by się że prywatnie zapłacisz to odrazu by się zajeli, to jest nasza służba zdrowia!

 • Anonim (AE4cEk), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po co lament na forum, proszę pisać skargi, wierzcie mi, że jeśli mi sie coś takiego przydarzy a mam 2 letnie dziecko to zaraz napisze skargę. Lament na forum raczej nie pomoże.
  Dużo zdrowia w Nowym Roku :).

 • Anonim (hjJkw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No tak, ale na co idą moje podatki? Na uchodzców?

 • Anonim (AN0W5x), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (AtPxMF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Lekarze, kler, nauczyciele i politycy to " święte krowy ", których nic nie ruszy. Zobaczcie, kto jest we władzach miasta, państwa i... co, wielu nauczycieli, lekarzy sprawujących życiową rolę radnego a jak się uda to może i posła Pisanie skarg coś da? Jak i tak nie zostanie ukarany!

 • Anonim (ANUf3T), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proszę napisać po prostu nazwisko, a nie "taka starsza S. "... Ja nie wiem, o kogo chodzi.

 • Anonim (AE7FuE), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Obserwator, byłbyś chory gdybyś przy okazji nie najechał na kler i nauczycieli... choć tu akurat nie ten temat...

 • Anonim (AE7gD5), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli skarga na lekarza, to proponuję odrazu do warszawy do rzecznika zadzwonić :) tu u nas w szpitalu... ręka ręke myje :) szkoda zachodu... wiem to bo przerabialismy niedawno z rodziną podobny temat... a połaczenie do warszawy jest bezpłatne.

 • Anonim (AN0oZh), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A czy gorączka jest sprawą pilną? Dlaczego nie udano się do rodzinnego? Oddział rządzi się swoimi prawami, na pierwszym miejscu są pacjenci oddziału, konsultacje na innych oddziałach.
  Ktoś wspomniał o składkach. I że jak się płaci składki to się należy wszystko bez chwili czekania zaraz na zawołanie. Nie jest tak. Tak samo w Polsce ani w żadnym innym kraju. Opieka państwa zapewnia minimum. Pawle, z całym szacunkiem ale czy kwota zapłaconych składek wystarczyła by na operacje serca twojego dziecka? Państwo musi dzielić te pieniądze by zapewnić minimum w każdej dziedzinie med oraz zabiegi kosztochłonne jak np operacje serca. Poza tym czy lekarz przyjmuje od 18 czy od 19 ustala NFZ. Czy ktoś z Państwa chciałby pracować dla idei? To raczej nie jest wina personelu medycznego, że się czeka w kolejce.

 • 1
 • 2