Biedny Owsiak

 • Anonim (AtPxKw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Owsiak: moja emerytura jest poniżej godności". "Jestem za wydłużeniem wieku emerytalnego. Choć nie chcę mówić za tych, którzy walą młotem po osiem godzin w ciężkich warunkach - stwierdził Owsiak. Dodał, że sam ma "tak nikczemną emeryturę, że ręka się zaciska w pięść". Chcę pracować tak długo, jak tylko będę mógł. To najlepsza emerytura. A moja emerytura to są pieniądze poniżej godności - powiedział Jerzy Owsiak w wywiadzie dla dziennik. Pl". Czytając tą manipulację Owsika, a może bezmyślne klepanie, co można myśleć o tym człowieku? Najpierw mówi że ma nikczemną emeryturę, po czym chce płacić składki do śmierci, nie biorąc emerytury. Biedny człowiek nie wpadł na pomysł utrzymania emerytur na poziomie 65 roku życia i DOBROWOLNEGO PRZEJŚCIA NA EMERYTURĘ BEZ PAŃSTWOWEGO PRZYMUSU. Facet chce płacić składki do śmierci i nie wziąć emerytury. No i to są właśnie dzisiejsze autorytety młodzieży. Bazmyślny Owsiak i następny "mendrzec" europejski Wałęsa. Mamy już dwóch "mendrców" w narodzie :)
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/owsiak-moja-emerytura-jest-ponizej-godnosci,1,5381187,wiadomosc.html.

 • Anonim (vrVqV), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Róbta co chceta = pranie mózgu (lepiej niż wizir).

 • Jedna taka wypowiedź ginie w morzu innych wywiadów i wypowiedzi Jurka mających uniwersalne wartości. Życzyłbym sobie w naszym kraju więcej takich osób-bezmyślnych i "mendrców" jak właśnie Owsiak czy Wałęsa.

  A anonimowa osoba prowadząca pasożytniczy tryb życia może co najwyżej bezskutecznie "gryźć po kostkach" na forum tych zasłużonych Polaków.

 • Anonim (AtPxKw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A Wałęsa czy Owsiak to nie prowadzą pasożytniczego trybu życia? :).

 • Jurek zrobi o wiele więcej dobrego dla ludzi niż anonimy na różnych forach wypichcą na jego temat bzdur w swoim życiu. Nie przejmowałabym się tą pisaniną, ani tego rodzaju ludźmi, ale uważam, że pozytywne wpisy też się tu przydadzą :)

 • Anonim (AtPxKw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jurek naprawia to co zepsuł Wałęsa z kumplami. Takie jest moje zdanie.
  Ale bredzenie o wydłużeniu wieku emerytalnego skończyło już moją sympatię do Owsiaka. Właściwie to Owsiak żyje dzięki "mendrcowi europejskiemu" i ja go w pewnym sensie rozumiem. Jak się gasi to co ktoś podpalił to jest się bohaterem, bo jakby nie podpalił to nie byłoby gaszenia.
  Swoimi wypowiedziami wpisuje się w politykę rządowych bandytów żerujących na ludziach i tu trzeba go skarcić.

 • Anonim (vrVqV), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie dałem na owsiaka złamanego grosza.

 • Anonim (AN0xzX), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  @moher to nie na niego idą pieniądze z Fundacji.

 • Anonim (AE7wSB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wypowiedź p. Owsiaka (cytat): "Chcę pracować tak długo, jak tylko będę mógł. To najlepsza emerytura. A moja emerytura to są pieniądze poniżej godności - powiedział Jerzy Owsiak w wywiadzie dla dziennik. Pl. ".

  No, tak... Ilu Polaków w takim razie otrzymuje emeryturę "poniżej godności"? Oni również pragną godnie żyć... Nie każdy z nich ma takie uwarunkowanie, które pozwoli na dodatkową pracę, pisanie felietonów czy prowadzenie wykładów...

  Straciłam sympatię do p. Owsiaka. Byłam każdego roku, od początku istnienia WOŚP, z p. Owsiakiem i Jego dziełem. Nie szczędziłam "grosza". Teraz już nie... Poza tym czy p. Owsiak nabyl już prawa do emerytury? Na dzień dzisiejszy mężczyźni nabywają po 65-tym roku zycia... Coś tu nie pasuje...

 • Anonim (qfL8R), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy wiecie ile kosztuje cała oprawa wśop? To się dowiedżćie 2 razy tyle ile użbierają. www.kefir2010.com.

 • To jest dobrowolna "zrzutka". To nie Urząd skarbowy. Ja daję co roku, i nie "na owsiaka" tylko na sprzęt który widzę regularnie w szpitalach. System jest chory, a Ministerstwo Zdrowia szczególnie. Jeśli mamy wyręczać państwo w corocznej akcji to niech tak będzie, na tym polega działalność fundacji-na pomocy zwyczajnych ludzi. Chciałem zauważyć że fundacje działają także w bogatszych krajach niż Polska.

  Ostatnio posmutniałem, kiedy dowiedziałem się że Janina Ochojska potrzebowała pieniędzy na operację która ma ją uchronić od jazdy na wózku i długo nie było osoby która by ten problem nagłośniła. Więcej na www.wprost.pl/ar/380865/Janka-od-pomagania/.

 • Anonim (AkNphC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Obejdzie się bez ciebie. Są na szczęście miliony ludzi którzy wesprą WOŚP. Klechy i mohery mogą sobie pozgrzytać zębami bo im żal dupę ściska że sami nie potrafią tak zmobilizować ludzi do ofiarności.

 • Anonim (Akpckn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Myslicie, ze Owsiak nie mial jakis procentow od calosci zebranych pieniedzy! Dlatego jest za przedluzeniem wieku emerytalnego, bo chce jak najdluzej ciagnac forse! Nie dajcie sie mu nadal manipulowac jak jakiejs sekcie, przestncie zapelniac kase jakims idiotom, naciagaczom, ze cos robia nie robil za darmo a to niby jakanie to jego trik, ze niby taki swoj, Znalazl dobry pomysl na dogodne zycie nie musis sie natyrac ale ma satysfakcje i kupe forsy.

 • Anonim (AN0r3y), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wystartuj w zawodach dla idiotów. Masz duże szanse na podium.

 • Anonim (vrGV4), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  […]kefir2010.[…].