Hobbit w kinie Forum

 • Dzisiaj byłem z trzynastoletnią siostrą w kinie Forum na Hobbicie. Siostra miała bilet ulgowy ale zapomniała legitymacji. Oczywiście nie została wpuszczona na seans. Pani na bramce kazała przyjść jej z biletem normalnym. I tu ciekawostka - biletu nie można wymienić w kasie na normalny za dopłatą. Muszę kupić nowy bilet a stary ulgowy sprzedać komuś z kolejki. Ręce opadają... Kino niby nowe ale obsługa i regulaminy rodem z PRL. Ktoś spotkał się z czymś takim?Nie dość, że traktują klienta z góry jak oszusta, który dla zaoszczędzenia 5 złotych chce bezprawnie wejść na bilet ulgowy,to jeszcze uniemożliwiają wymianę biletu na pełnopłatny. Np. we Wrocławiu w Heliosie można wymienić bilet nawet minutę przed seansem i nikt nie robi problemu.Na domiar złego okulary 3D były beznadziejne - obraz w nich był jakby zamglony. Próbowałem okularów mojej żony i siostry, i były tak samo beznadziejne. Wycieranie szkieł ściereczką do okularów nic nie dawało.Podsumowując - nie polecam wybierać się tam do kina na filmy 3D. Lepiej przejechać się do Legnicy czy Wrocławia i obejrzeć film w lepszym i przyjaźniejszym klientom kinie.P.S. Zmuszony czytałem dziś regulamin kina Forum. Nie wiem kto go pisał ale z ortografią i interpunkcją nie był za pan brat. (np. "Bilet uglowy przysługuje osobą uczącym się") :).

 • Nie wpuścili mu siostry, bo zapomniała legitymacji (info stosowne przy kasie), potem potarł okulary, których nie wolno wycierać (taki tekst leci przed każdym seansem w 3 D) i qwa CAŁE KINO DO De.

  Jedź Gawron - demonie zła do Legnicy, Wrocławia, Warszawy lub Łodzi. Tylko jak zabierzesz siostrę to razem z legitymacją i nie trzyj okularków.

 • Anonim (AtPxFx), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale logiczne że w tym wieku dziecko chodzi jeszcze do szkoły.

 • Anonim (dRjix7), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pewnie, o ile nie mieszka za granicą i nie płaci podatków w kraju a z ulg chce korzystać. W jakimś celu jednak należy okazywać dokumenty uprawniające do korzystania z ulg.

 • Grażynko kochana, źle zrozumiałaś przesłanie mojego posta. Nie chodzi mi o to czy siostra miała legitymację czy nie miała - każdemu może się zdarzyć zapomnieć. Chodzi mi o podejście do klienta. Chciałem dopłacić do biletu a obsługa kazała mi go sprzedać komuś w kolejce, bo dopłacić/wymienić nie można. Poszedłem tam na film a nie bawić się w konika. Nie podoba mi się to, że klient jest dla kina nie ważny w momencie kiedy już kupi bilet.

 • Anonim (AE7gbI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gawron! Z tym "geniuszem" to troszkę pojechałeś co :)? Zluzuj majty, proszę :).

 • Anonim (qfHEo), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  O ile pamietam temat byl juz poruszany na Istotnych. Niepowazne traktowanie klienta i tyle. Moze kiedys sie to zmieni...

 • Anonim (AtPxrI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A jak jedziesz pociągiem, kupisz bilet ulgowy i nie okażesz dowodu uprawniającego do zniżki to nie dostaniesz mandatu? Zasady są po to aby ich przestrzegać.

 • Anonim (AtPxQ7), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Różnica polega na tym że do kina jeszcze nie wszedłeś i chcesz kupić dopłatę do całego biletu aby skorzystać z usługi, natomiast gdy jedziesz pociągiem to korzystasz już z przejazdu i mandat się należy, no chyba że niezwłocznie udasz się do kierownika pociągu po dopłatę - niedotyczy osób niepełnosprawnych...

 • Anonim (AN0Js3), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To trochę dziwne bo ja mam odmienne wrażenia z obsługą kina. Wszystkie panie są miłe i pomagają jak tylko mogą. Co do legitymacji to bywa różnie bo już nie raz wchodziłem z młodym i zawsze "na oko" i problemów nie było. Co do zwrotu biletu to rzeczywiście słabo ale warto byłoby się się dowiedzieć czy mają możliwość w systemie wycofywania biletów czy też nie.

 • Anonim (ANx1kj), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Qrwa ale Gawron napisał że chciał dopłacić do całego biletu i nie mógł a jak jedziesz pociągiem to możesz dopłacić!

 • Anonim (AkNmbI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziecko w wieku 13 lat w tym kraju podlega obowiązkowi szkolnemu, więc pani kasjerka czy też pani cieć wykazała się wielką głupotą nie wpuszczając jej, pewnie poczuła się miejskim urzedasem... Zapraszam do porządnego kina, choćby Helios tam nigdy takich wałów nie robią. Tu na wsi niech sobie burmistrz ze świtą chodzą a potem dopłacają z pieniędzy podatników do tego bajzlu tak jak do "pływalni" orka.

 • Anonim (dRjix7), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wg mnie kasjerka dobrze zrobiła, okres świąteczny, dużo ludzi zjeżdża zza granicy do kraju (w którym nie płacą składek) na święta więc trzeba wymagać dowodów. Dziecko może miec 13 lat, na pewno chodzi do szkoly ale czy to jest nasza szkoła czy wychowywane jest zza granicą tego nie wiadomo.

  Ogólnie to z pierdołami ludzie przychodzą na fora. Pokrytykować system, którego nie rozumieją...

 • Anonim (AN0nV4), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Typowa polaczkowatość. To, że dostajesz przywilej tańszego biletu oznacza taż że masz jakieś obowiązek w tym przypadku okazania dokumentu potwierdzającego zasadność zniżki. W Szwajcarii, Niemczech czy USA nawet nie byłoby o czym gadać ale u nas typowo wschodnim kraju panuje zasada jakoś to będzie. A pomyślałaś, że obowiązkiem pani sprawdzającej bilety jest też sprawdzanie legitymacji bo gdyby tego nie zrobiła mogą ją spotkać konsekwencje służbowe. Więc przestań biadolić tylko przestrzegaj regulaminu.

 • Anonim (AkNmbI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Każde dziecko w wieku szkolnym w tym kraju prawo do takiej zniżki ma niezależnie od tego czy ma przy sobie legitymację. Brak zrozumienia tego charakteryzuje postkomunistyczny beton. Ty niemiaszek kinomaniak jak ci się tak bardzo podoba za granica to nie wracaj i pisz sobie na forach SS.