Miasto dofinansuje zabiegi in vitro?

Dyskusja dla wiadomości: Miasto dofinansuje zabiegi in vitro?.


 • Anonim (Ak5r7Q), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Roman prędzej tu chrzty SFINANSUJE niż dofinansuje in-vitro!

 • Anonim (eN8cvZ), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiadomo, że ile samorządów i wyborców, tyle zdań... dlatego osoby chcące skorzystać z in vitro często muszą po prostu za nie zapłacić z własnej kieszeni, a - na szczęście - zabieg ten tanieje, np. klinika Invimed obniża jego cenę o 50% jeśli kobieta podzieli się swoimi jajeczkami z drugą parą starającą się o dziecko... chcący jakoś sobie poradzą, a przeciwnicy zawsze znajdą dziurę w całym.

 • "Najpierw zróbmy wszystko, aby tym, którzy żyją, żyło się jak najlepiej" - czytając na pewnym bolesławieckim forum prośby ludzi o zbędne jedzenie, zbędny opał i inne podstawowe rzeczy, dobrze by było żeby niektórzy wogóle mogli żyć. A tak szczerze wystarczy przejść się wśród zwykłyvch ludzi by zobaczyć co się dzieje, jak wielu ludziom jest wstyd przyznać się że są biedni.

 • Anonim (ANI7TJ), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bezpłodność to taka sama choroba jak wada wzroku, pruchnica itp. mieszkańcom należy sie to jak "psu zupa".

 • Anonim (qfKzP), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja moge te kobiety zapłodnić za darmo. A pieniądze na in vitro rozdać ubogim i dla schronisk. Ps podejrzewam że takich wolontariuszy do zapłodnienia to by się jeszcze w DBL paru znalazło.

 • Anonim (euQygU), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie sądzę żeby mieli oni wysokie IQ...

 • I na mózgi niestety nie wymyślono inplantow...

 • Anonim (AtPxKw), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z dofinansowaniem nie byłoby problemu. Tu nie chodzi aby każdy dostał kto chce, bo i nie każdy dostaje refundację leków, nawet umierający muszą się w tym kraju obejść smakiem i umrzeć bo nie ma leków na pewnej liście.
  Ludzie akceptują taki stan rzeczy to i zaakceptują wybór trzech szczęśliwców rocznie z listy. A trzech szczęśliwców to nie są duże pieniądze. To być może nawet nie dwie nagrody roczne, coroczne i musowe, dla urzędników po prezydentowym mieczu.
  Dlaczego samorządowcy przekłamują że to będą duże pieniądze i każdy ma dostać? Nie każdy dostanie i nie będą to duże pieniądze.
  Liczy się sam fakt i możliwość ubiegania się o takie coś i że samorząd ich jakoś w tym wspiera a nie odwraca się od nich du*ą i asekurancko czeka na przymus rządu lub skinienie proboszcza.

 • Anonim (AkNznj), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żadna madra kobieta go nie dopuści, to naklepie głupków, jak tatuś, a potem nauczy go jednego, co sam potrafi - durnych wpisów na forach internetowych.

  Wolę in vitro!

 • Anonim (AMO5hw), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zamiast in vitro lepiej gdyby miasto zajęło się tymi co żyją, przykład - przedszkola. Gdzie mają oddać dzieci pracujący bolesławianie?

 • Anonim (Akp22U), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Masz dobrego pomysla! A nie o inteligencje chodzi, bo czasem inteligent splodzi debila albo odwrotnie, forse rozdaj potrzebujacym, zreszta po co inwestowac w invitro skoro te dzieci, co juz sa nie maja perspektyw!

 • Anonim (AE7Fea), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdyby miasto posiadalo wolne środki finansowe, jestem zdecydowanie ZA dofinasowaniem in vitro. Dla ludzi, ktorzy chcą miec potomsto a nie mają szans, to tragedia. Poza tym, nalezy popatrzeć na to i z punktu społecznego - przyrost jest niski. Jest nas mniej niz prognozowano jeszcze kilka lat temu. Wy, którzy nie macie pojęcia co znaczy RODZINA, nie zabierajcie głosu i piszcie tu bzdurnych wypowiedzi.
  W mądrze rządzonym kraju powinny znaleźć się pieniądze i na in vitro i na pomoc biednym... Chociaż... gdzies kiedyś czytałam "każdemu według potrzeb. "... kto i gdzie to napisał?

 • Pisałem ju o tym kilka razy. Na profilu Facebook napisałem nawet oficjalny protest przeciwko finansowaniu IN VITRO. Co nie oznacza że jestem przeciwnikiem tego zabiegu.

  Powód mego sprzeciwu jest konkretny i odczuwalny dla niemal wszystkich Polaków.
  OTO ON '
  " Do czasu kiedy nie zapewnimy wszystkim obywatelom szybkiego bezpłatnego dostępu do specjalistycznej służby zdrowia oraz leków, leczenia i rehabilitacji dla ludzi ubezwłasnowolnionych stanem zdrowia nie powinniśmy wydawać pieniędzy na inne mniej niezbędne cele. ".

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (ANulqP), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na szczęście Przemysławie mało kogo obchodzi twoje zdanie!

 • Anonim (AMO5hw), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie