Pływaczki UKS Oxpress z 4 medalami ogólnopolskich zawodów

Dyskusja dla wiadomości: Pływaczki UKS Oxpress z 4 medalami ogólnopolskich zawodów.


 • Anonim (AE7hVY), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zawodami ogólnopolskimi są Mistrzostwa Polski, anie jakieś mityngi o pietruszkę. Pochwalcie się jak ktoś zakwalifikuje się do Mistrzostw Polski, a to nie będzie łatwe.

 • Anonim (ANuM92), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratuluję.

 • Anonim (AE7wQI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sukces jest sukces, nie ma co dzielić włos na czworo, brawa dla pływaczek i trenera!

 • Anonim (qWhoy), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Beta sam(a) sie pochwal jak masz czym. I zmien opis na KOMPLEKS. Dzieciakom gratulacje.

 • Anonim (AE7gMD), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mistrzostwa Polski były. Agata spisała się doskonale. Ale Bata wie lepiej - jakież to polskie...

 • Anonim (AN0tR0), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje dla Klaudii Petters!

 • Brawo.

 • Anonim (AE7Fi8), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety ale Was zmartwie, ale Beta ma racje, a prawdziwe Mistrzostwa Polski zaczynaja sie dopiero od 14 lat. Jakies Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików to wcale nie Mistrzostwa Polski, tylko zawody dla dzieci. Prawdziwe Mistrzostwa są dzielone na kwalifikacje i finały. Zobaczymy czy tej Agacie pojdzie tak dobrze na prawdziwych zawodach. I prosze mi nie mówić ze sie nie znam, albo coś bo ja też w młodości pływałem i mozna powiedzieć ze sie na tym znam.

 • Anonim (AE7FxF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pływak, w pełni zgadzam się z Tobą. Wielokrotnie pisano o wielkich sukcesach nie tylko w pływaniu, lokalnych mediach, pisano, że ktoś tam zdobył ileś tam medali - niestety należy napisać na jakiej randze zawodów, ile osób startowało. Ostatnio były burzliwe powołania, ale to tylko na konsultacje, których jest wiele, do reprezentacji Polski, jeszcze daleka droga. Powodzenia.

 • Anonim (AE7gVo), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To niby gdzie najmłodsze dzieci mają rozpoczynać przygodę ze sportem? Wiadomo, że kluby, które mają bliżej zawody np w Gdańsku czy Lublinie jadą tam. My mamy bliżej do innych miejscowości. Co weekend w Polsce odbywa się mnóstwo podobnych zawodów i trudno żebyśmy jeździli na zawody do Warszawy. Jeżeli chodzi o poziom to świadzczy o nim ilość punktów zdobywanych przez zawodników indywidualnie za każdy wyścig. Wystarzcy wejść na Omegatiming. Ludzie dajcie sobie spokój z tymi żenujacymi pełnymi jadu i zazdrości komentarzami. Dzieci też czytają te pseudo komentarze. Dajcie im radośnie uprawiać jakikolwiek sport i niech jakikolwiek sukces sprawia im radość. Nie każdy będzie mistrzem Polski lecz liczy sie to ma od młodości zaszczepioną chęć ruchu. Kluby sportowe w takich miastach jak nasze, sa właśnie od tego żeby zapewnić dzieciom ruch. Nie jesteśmy i nie apirujemy do hodowli mistrzów rodem z Chin. Umożliwiamy za skromne środki jakie posiadamy uprawianie sportu przez każdego mieszkańca naszej gminy i miasta. Jak macie pisać takie głupoty idźcie do lasu pobiegać lub na basen poppływać. Przestańcie być malkontentami. Trochę więcej radości, zrozumienia i wyrozumiałści dla najmłodszych. Dajcie dzieciom spokojnie uprawiać sport, niech ciesza się z nawet najmniejszych sukcesów i niech o tym czytają bo o to chodzi wsporcie. Przestańcie zazdrościć. Jeżeli ktoś tego nie rozumie to trudno. Pozdrawiam.