Zbiór pieczarek

 • Anonim (AtPyYH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Znalazłam ofertę zbioru pieczarek w Otoku. Zadzwoniłam-dowiedziałam się że praca jest w różnych godz. I nigdy nie wiadomo ile godzin dziennie bo nie wiadomo ile wyrosło pieczarek. Zarobki to 35gr za kg. Podziękowałam za rozmowę ale po kilku minutach przemyśleń postanowiłam że z ciekawości podejmę to, wyzwanie, chociaż na jeden dzień. Zadzwoniłam raz jeszcze przedstawiając się że kilka minut wcześniej dzwoniłam ale pani wyniosłym tonem stwierdziła że tel w sprawie pracy miała już MULTUM i że ewentualnie można przyjechać ale nie ma tak hop siup pracę( jak to nazwała)bo ona musi najpierw mnie zobaczyć i mi się przyjrzeć. Dałam sobie spokój rzecz jasna bo nie startuję na stanowisko sekretarki itp. Wydawało mi się że skoro ogłoszenie jest PILNE to przyjmują przynajmniej na próbę wszystkie osoby mające chęci. Poza tym proponując 35gr za 1 kg na pewno ludzie walą drzwiami i oknami.

 • Anonim (vrTrV), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Krypto reklama?[nie, zwyczajny wpis]

 • Anonim (ANuJGl), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ucieło zero z przodu, przed 35.

 • Anonim (At7LIJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Fakt 770 zł mógł byś zarobić jeżeli chodził byś codziennie do tej nędznej pracy, a tu w opisie Sary jest jasno i wyraźnie napisane Praca Dorywcza a raczej AKORDOWO-GODZINOWA tak że za czapkę śliwek moim zdaniem taka praca. Jednym słowem cwaniactwo i wyzysk nie oszukujmy się, takie realia, tylko żeby się na kimś słabszym i biedniejszym przejechać a sami sobie niech zbierają. Ala biznesmenka się już tak rozpropagowała że strach pomyśleć za parę lat kto na mnie i Ciebie czytelniku będzie robił w jakim kierunku ten świat zmierza masakra pozdrawiam.

 • Anonim (AE7ejN), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tam sie pracuje bez umowy i to nie w kazdy dzień, senne marzenie, zeby uzbierać te 100 kg pieczarek dziennie, w ciagu miesiąca najwyżej kieszonkowe mozna zarobić około 300 zł, he, he he, dobre to-"multum"-myslą, że ktos się na to nabierze, ciągle tam szukają ludzi, w porzadnej pracy nie ma wolnych miejsc, nikt tam nie chce pracować za grosze i słusznie.

 • Anonim (ejpkVR), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sara, mnie spotkała podobna sytuacja... już miałam na rano do pracy, na próbę, ale wieczorem jeszcze zadzwoniono do mnie i jednak nie byłam potrzebna :(. Nigdy tam nie spytam o pracę nawet, lepszy "suchy chleb, niż ze spleśniałym smalcem"...
  Tam, dobrej "kontroli" nie było? ;).

 • Anonim (AE7gRR), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  35 groszy za zebranie kilograma, nie wiem ile potrzeba czasu na zebranie takiej ilosci, ale jezeli zbierze sie 20 kg w ciagu godziny? To nie jest żle, ale chyba na to nie ma szans!

 • Anonim (AN0Icu), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tu nie chodzi tylko o zebranie kilograma. Grzyb musi być odpowiedni a nie jak leci. Np tylko małe, jednakowe, reszta to już inny sort. To nie jest tak, że za kilo 35 groszy bo to byłoby niezle.

 • Anonim (AN00xL), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A nie jest przypadkiem tak ze pracodawca musi wyplacic minimalna krajową od przepracowanych godzin niezaleznie od wyrobionego akordu?
  2013-04-15, 09:41Oczywiscie w przypadku gdy pracownik robi akord ponizej najnizszej krajowej.

 • Anonim (qfpJQ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kilogram pieczarek w sklepie 5zł to ładna przebitka biorąc pod uwage że runo pod grzybkiem to gówno. Moja znajoma przepracowała u nich pięć dni i powiedziała 10 słów nie cenzuralnych w ciągu minuty a rozmowa trwała 1 godz. Uzbieranie 1 kg pieczarek trwa około 1 godz to znaczy że za godz pracy płacą , 35 groszy? A to jest brutto czy netto? To jest właśnie POlska republika bananowa.

 • Anonim (AE7gRR), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uzbieranie 1 kg pieczarek trwa około 1 godz to znaczy że za godz pracy płacą, 35 groszy? Piszesz wierutne bzdury! Baba była pewnie tak leniwa, ze chyba z nudów coś tam skubnie, oczywiscie jak jej przyjdzie ochota!
  2013-04-16, 09:14PILNE! Zbiory pieczarek.
  Poszukujemy sprytne kobiety do zbioru pieczarek w Otoku, które są dyspozycyjne czasowo (różne godziny pracy). Praca jest na akord. Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny - najlepiej wieczorny, bądź o przybycie na miejsce, aby uzyskać więcej informacji na temat owej pracy. Praca nie jest ciężka.

  535 354 738.
  75 789 78 91.

 • Anonim (AtPyYH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może i ktoś przesadził że1kg w godzinę ale i tak stawka jest oburzająca i jakim cudem dalej ogłoszenie jest aktualne skoro chętnych już pierwszego dnia miała pani MULTUM?

 • Anonim (AE7wOc), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bo już nikt z miescowych nie chce...

 • Anonim (AE7eUT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gadka z "multum" jest po to, żebys zgodziła się tyrać za grosze, no bo skoro "multum" bije sie o tę prace i chce zasuwac to jakze ty nie miałabyś chcieć. Tylko myślę, ze nie ma już tak głupiutkich wierzbowych fujarek. Które uwierzyły by w brednie z tym "multum'. "MULTUM"-jakie slowo hahahahaha :D.

 • Anonim (qsNEN), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • 1
 • 2