Miejsca dla pierwszaczków

 • Anonim (AN0INC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobra informacja. W SP4 będzie więcej klas 1-szych, więc chętni mogą składać podania.

 • Anonim (AE7FEC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak wiem, dzisiaj byłam na zebraniu i też Pani mówiła. Polecam szkołę nr4.

 • Anonim (AE7FAN), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oczywiście ja też polecam szkołę nr. 4.

 • Anonim (ej7k8x), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam się - SP4 to zdecydowanie najlepsza szkoła w mieście.

 • Anonim (AtPyWF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja już podanie złożyłam. Jest jeszcze parę miejsc.

 • Anonim (AE7gLK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kilka lat temu też założono więcej klas pierwszych w tej szkole. W efekcie po trzech latach jedną z nich rozwiązano, a dzieci poprzenoszono do innych klas. O sprawie było "głośno-cicho". Nie ma sensu rozpisywać się, w jaki sposób "ekonomia" odbiła się na naszych dzieciach - kto doświadczył, ten wie, a kto ma odrobinę wyobraźni - zrozumie.

 • Anonim (ANUu2E), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dopóki dyr. szkoły była p. Hill to szkoła była najlepsza w mieście, ale to było ileś lat temu. Teraz, uważam inne szkoły w niczym nie odbiegają od "czwórki".

 • Anonim (AN0kH8), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam się z wypowiedzią poprzednika. Czwórka wcale nie jest najlepsza w mieście.

 • Anonim (AtPxR7), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moje dziecko jest ze szkoły bardzo zadowolone i ja również. POLECAM czwórkę.

 • Anonim (ANGHma), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rzeczywiście, kilka lat temu jedną klasę podzielono, ale "akcja" tworzenia licznych klas była odgórna, niezależna od szkoły, i dotknęła wszystkie szkoły w mieście. Moja córka chodziła do "czwórki" i byłam bardzo zadowolona. Już ani w gimnazjum, ani teraz w szkole średniej nie widzę ani połowy takiego zaangażowania nauczycieli w kształcenie i wychowanie dzieci, jak w było w "czwórce". I myślę, Drogi "Anonimie", że jak jest świetna grupa nauczycieli, to zmiana dyrektora tego nie zmieni.

 • Anonim (AE7gcg), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No chyba Anonim nie jest w pełni poinformowany. Moje dziecko też chodziło do "4", rozwiązywanie czy też tworzenie bardzo licznych klas to nie wina szkoły, tylko miasta. Mniej oddziałów w szkole, mniej na nią wydatków. To miasto powinno się wstydzić, że nie pozwa na tworzenie klas przyjaznych naszym dzieciom. A pani minister opowiada w TV o klasach 18osobowych, gdzie pytam, bo nie u nas.

 • Anonim (ANb3f4), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoła jak szkoła. Minus podstawowy to świetlica tylko do 16. 00 no i przepełnione klasy. Ponad 30 dzieciaków! Sam budynek wewnątrz- stan średni :-/ kadra wydaje sie ok.
  2013-04-20, 18:50cd. stołówka szkolna- zestawy obiadowe na niskim poziomie... 8, 5zł/szt jest OK tylko ile można jeść ryż z jabłkiem jako danie główne?

 • Anonim (ANuZll), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani Minister, niestety, odnosi się zazwyczaj do rzeczywistości wirtualnej i każdy, kto ma dziecko w wieku szkolnym wie, że z finansami w szkolnictwie jest dramat. Oczywiście prawdą jest, że władze lokalne chcą zaoszczędzić i dlatego "upychają" maksymalną ilość dzieci w klasach, świetlicach (łamane wszelkie normy! ) i nie pozwalają dzielić na grupy na językach obcych w szkołach ponadpodstawowych. Ale może coś "drgnęło", skoro w czwórce pozwolili otworzyć znowu 4 oddziały klas 1-szych i przedłużyli nabór?
  2013-04-20, 18:57

  Godziny w świetlicy zależą od władz miasta - dłużej czynna świetlica, to większe wydatki... I znowu wracamy do oszczędzania na dzieciach.