Uwaga na złodzieja zabawek dziecięcych

 • Anonim (AE7Fxp), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tzw świń w Bolesławcu nie brakuje bo jak już się okrada dzieci z ich zabawek to trzeba nie mieć sumienia(chociaż wątpie żeby złodziej takie sumienie posiadał)no cóż Polska pada na pys... kradną przy "korycie"a teraz okrada się dzieci... smutne :([…]

 • Anonim (AFQZ41), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Świnią jest ten kto kradnie, ale gorszym bydlęciem jest ten kto takie zabawki kupuje. Nie znasz żródła skąd pochodzi? Albo wydaje ci się to podejrzane że ktoś sprzedaje cos wartościowego za pół ceny? Podjedz na komendę policji, powiedz o zajsciu... może drania dopadną. Ludzie zgłaszają kradzieze. I nie myśl że będziesz kapusiem, konfidentem itd, bo może jutro przyjdą do twojego ogródka i wtedy będziesz żałował. Mojej siostrzenicy ukradli dużą zjeżdżalnię - prezent... nawet sobie nie wyobrażacie jaki to był szok dla dziecka i ile wylanych łez na widok pustego miejsca w ogródku. :( (.

 • Anonim (AE7w8O), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Właśnie świń nie brakuje a takich"bydlaków"kupujących jest więcej. Ta trampolina to też był prezent od rodziców dla dzieci. Tylko czekać jak ktoś za jakiś może czas będzie chciał ją sprzedać np. na targowisku i to że ukradli to jeszcze zniszczyli ogrodzenie(bydlaki) zaczynam się zastanawiać kiedy w końcu policja albo straż miejska zacznie częściej odwiedzać "nasza" ulice bo mi też znudziło się naprawianie ogrodzenia bo co sobotę zawsze znajdzie się idiota co mu płot przeszkadza a wzywanie policji hmm. Po kilku ich interwencjach stwierdzam że to strata czasu mojego(sprawca został złapany płot uszkodzony a komentarz policjanta taki-przecież to stary płot! Może i stary ale mój! Moja własność a jak taki dureń się nudzi niech przywali swoim łbem o beton może coś mu najdzie w ten DURNY mózg! )więc teraz jak ktoś wpadnie na posesję niech liczy się z tym że może boleć. :) )(dwóch już się meneli przekonało... ).

 • Anonim (AFQZ41), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Raczej szukałabym dalej... giełda. A policja powinna kontrolować każdego kto posiada na swoim terenie takie rzeczy jak trampoliny, zjeżdżalnie i inne duże zabawki... dowody zakupu. Nie masz? Gdzie kupiono, od kogo... po nitce do kłębka... Może wtedy ludzie bezmyślnie by nie kupowali takich rzeczy, bo by się bali.

 • Anonim (AE7w8O), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Giełda hm w sumie tak bo to dosyć duża trampolina więc musiało być jakieś auto zapewne no mam to "szczęście"że mieszkam na tej posesji a ta trampolina była mojej sąsiadki codziennie rzucała mi się w oczy patrząc w okno. :) i co śmieszne moje okna do tej trampoliny może dzieliło 20 metrów a obecnie jest zrobione nowe wysokie ogrodzenie także domyślam się że trochę musieli opracować plan tym bardziej że dopiero stała około 2 tygodni... no ale cóż bydlaków nie brakuje tylko zkoda mi tych dzieci. ;( tym co to ukradli życzę żeby jak najszybciej powinęła się noga. I wyrok plus 1000 godz społecznych z napisem na plecach-okradłem dzieci-i w samym centrum niech plewią rabaty. :) ).

 • Anonim (ejpkPF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety rozpoczyna się ''sezon'' dla zlodziei u mnie tez byli ale co innego szukali mimo wszystko pełno ich wszędzie a policja głupio sie pyta czy jestem pewna ze przyjechali kraść o 2 w nocy bo to ze stoi auto na terenie mojej posesji i ze trzech kolesi z latarkami łazi to jeszcze nic nie znaczy.

 • Anonim (AE7wJk), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W mojej okolicy też coraz częściej słychać o kradzieżach i tak jak piszesz policja zadaje"dziwne"pytania to tak jak ja miałabym pilnować złodzieja a to przecież złodziej pilnuje potencjalną ofiarę. Po ostatnim incydencie na mojej posesji skończyło się tym że spędziłam prawie 3 godziny na komendzie od 2 w nocy mało tego jeden ze "znanych"policjantów miał służbę (dzwoniłam 2 razy i 2 razy została odłożona słuchawka ale po przyjechaniu na komendę nie zdziwiło mnie to jak zobaczyłam tego policjanta)mało tego ten co naraził mnie na szkodę powiedział że i tak mogę mu "naskoczyć"bo to mała szkodliwość. "złomiarze" to też plaga na beszczelnego wchodzą na posesję jak do siebie! (ukradli taczkę)ale już nie czekałam na efekty ze strony policji(znalezienie jej zajeło mi 30 min i odkrycie sprawców)załatwiłam to na swój "sposób"no i mam chociaż z tymi dwoma złomiarzami spokój ;) )(teraz omijają moją posesje szerokim łukiem)nie pozwolę sobie na wkraczanie na swoją własność! I wręcz głupie tłumaczenie policji że nie można samemu interweniować bo mogę mieć kłopoty z tego tytułu bo zaczyna się "wolna amerykanka"ze złodziejami w naszym mieście a ja sobie nie pozwolę na rozkradanie mojego "dorobku".

 • Anonim (ANudcq), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja bym zwrócił uwagę na okoliczne sklepiki i stojących pod nimi "panów". Nie pracują a mają na życie i codziennie zabawy, kilka piwek i flaszeczkę. Od ranka siędza i popijają wyskokowe napoje. Ciekawe skąd biorą na to pieniądze? Zasiłki? Nielegalne działania? Nie wiem, ale napewno nie z pracy.

 • Anonim (AEIy5n), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jesli bedziecie liczyc tylko na policjantow i sluchac ich glupich tekstów typu - sami nic nie róbcie bo moga byc klopoty -to niedlugo bedzie tak, że sami oddacie wszystki swoj dobytek zlodziejom bo strach sie ruszyc na własnej posesji! W Ameryce jesli intruz włazi ci na posesje-musi sie liczyc z tym ze mozesz go zastrzelic jak psa.
  Dziwnym sposobem prawo w Polsce jest bardzo liberalnew stosunku do przestepców a strasznie skomplikowane dla poszkodowanych.
  Tylko co sie dziwic skoro tworza je tacy sami przestepcy tyle ze w białych koszulach i marynarkach. :(.

 • Anonim (ejpEGE), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety jak sam nic nie zrobisz to juz chyba nic nie pomoże. Najlepiej zastrzelic a policjantowi wcisnąć tekst że kula we łbie nie koniecznie musi znaczyć ze ktos strzelał. Jeśli chodzi o kradzieże to zazwyczaj wcześniej robią objazd po miejscowości i wiedza wcześniej co kto ma koło domu.

 • Anonim (AE7w3Q), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dla mnie wejście na MOJĄ WŁASNOŚĆ liczy się z tym że ten kto zawita"nielegalnie dla zysku"musi się liczyć się z tym że będzie bardzo bolało i nie interesuje mnie to co ma do powiedzenia policja i nasze nędzne prawo. To moje ma nawet "zgnić a nikt nie ma prawa tego ruszyć! Wczoraj znowu kręciło się kilku tzw złomiarzy ale spokojnie jak nasza "straż" nie daje rady to poradzimy sobie sami. :) )PRZYJACIEL do jednej z gry Amerykańskich czeka :) ))a to czy przekroczę ochronę konieczną hm mamy takie prawo w Polsce i takie luki w nim że... można wszystko...

 • Anonim (eu09oH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Złom, sprzęt czy zabawki nie ważne co. Człowiek tyra na to żeby coś mieć nawet taka trampolina dla dziecka to koszt kilkuset złotych a przyjdzie taka menda w nocy i weźmie jak swoje. Bo po co iśc do uczciwej pracy skoro mozna zarobić zabierając innym.

 • Anonim (hjN0T), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ~D. S-nie zastrzel sąsiada który przyjdzie po cukier ;D

  Trzy dni temu u mojej siostry wycieli siatkę ogrodzeniową równiutko jak od linijki. Dziura była metr na metr, ale chyba coś ich spłoszyło bo nic nie wynieśli. A w ogródku nowa zjeżdżalnia, elegancka piaskownica i mnóstwo zabawek, uf!
  2013-05-09, 17:43Aha, jeszcze narzędzia w szopie też na szczęście nie tknięte.

 • Anonim (AE7w3Q), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ha ha Tom77 spokojnie to tylko tak zwana "pałka MIlicyjna taki eksponat z czasów Komuny :) )ale już 2 poczuło jej moc. :) ))nie czekam na naszą policję bo i tak będę czekać (chyba na olśnienie)wróciłam po 5 latach tu! Zawsze chciałam tu wrócić ale czasami mnie to przeraża! Złodziej może ja nie! Kurde! Co jest tu grane w tym prawie i nawet jak to poczyta nasza policja stawiam sprawę jasno! JEŻELI KTOŚ WEJDZIE NA MOJĄ WŁASNOŚĆ I ODBIERZE MI TO NA CO PRACOWAŁAM NIECH LICZY SIĘ Z TYM ŻE JEDYNIE ALBO SOR... ALBO KWATERA! I nie zależy mi na tym czy mnie ukarają w naszym państwie i tak biedny dostaje po du... mam dość "szukania "swoich rzeczy po skupach złomu... itp a co do narzędzi Tom bogu dzięki mam je w domowej piwnicy bo jakby dorwali to pewnie impreza przez tydzień :) )) pozdrowionka :).

 • Anonim (AE7gbI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dołączam się do tematu, w tym tygodniu z miejscowości Krzywa z terenu szkoły podstawowej zginęła kierownica do karuzeli, pomarańczowa w niebieskie ciapki ( taki opis dostałam od policji ) gdyby ktos zauwazył na którym skupie złomu proszę o kontakt z komisariatem policji w Chojnowie, ewentualnie b-c.
  Nie dajmy okradać dzieci!