Wyspecjalizowana, nowoczesna i kolorowa poradnia

Dyskusja dla wiadomości: Wyspecjalizowana, nowoczesna i kolorowa poradnia.


 • Anonim (euucUn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najlepszą reklamą jest zadowolony klient. Zamiast się chwalić samemu, może lepiej wsłuchać się w opinie rodziców, uczniów i nauczycieli. Nie zawsze sprzęt, kolorowe ściany i piękne słówka odzwierciedlają prawdziwy obraz tego, co najistotniejsze.

 • Anonim (AtPxas), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podzielam pogląd.

 • Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna działa bez zarzutu i pomaga ludziom. Jest czymś, czym należy się chwalić. Pracują w niej specjaliści bardzo zaangażowani, by służyć dzieciom. A słowa pochwały: Mamy jedną z najlepszych w kraju placówek tego typu - nie zabiły mnie! Wy też przeżyjecie po ich wypowiedzeniu. Nie lękajcie się chwalić!!!

 • Anonim (euucUn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sądzę, że nie miała Pani zbyt wielkich dysfunkcji i nie potrzebowała bardzo specjalistycznej pomocy. "Mamy jedną z najlepszych w kraju placówek tego typu" - to śmiechu warte słowa. Jak można porównywać do placówek naprawdę profesjonalnych, w których pracują uznani w Polsce specjaliści. Ja akurat mam skalę porównawczą, bo nie korzystałam tylko z jednej poradni. Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania i szanuję Pani opinię. Nie życzę żadnych dysfunkcji i poważnych problemów, ale zapewniam, że w trudniejszych przypadkach, trzeba szukać pomocy gdzie indziej. Zresztą nawet w pozornie błahych rodzice weryfikują diagnozę w innych miejscach.

 • Anonim (AtPygW), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem mamą dziecka z zespołem Downa i jestem bardzo zadowolona z pracy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.
  Uczęszczamy na zajęcia z wczesnego wspomagania (rehabilitacja i logopeda). Z obydwu zajęć córka wyniosła bardzo wiele.
  Poza tym Panie prowadzą zajęcia w taki sposób, że dziecko nie chce z stamtąd wyjść oraz zawsze chętnie wychodzi na zajęcia. Dzięki takiemu podejściu bardzo lubi te zajęcia i szybko się uczy.
  Bardzo dużo zawdzięczam bardzo zaangażowanym specjalistom z bolesławieckiej poradni.

 • Anonim (euucUn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja mam wprost przeciwne zdanie. Zmarnowany czas i zmarnowane nadzieje. Ale dobrze, że są też zadowoleni.

 • Anonim (ANIs5x), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja tez mam przeciwne zdanie. Prawidłowe rozpoznanie dysleksji ale dlaczego zostawiono mnie z tym problemem samą? Czy stwierdzenie dysleksji wystarcza? A co gdy ktoś choruje na inną poważniejsza chorobę?
  Dysleksja też utrudnia życie i to bardzo.

 • Anonim (euucUn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czasem, niestety, nawet diagnoza jest całkowicie błędna. To co dopiero mówić o jakiejś terapii?

 • Anonim (AE7hgz), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A czasem jest tak że diagnoza rodzicom nie odpowiada i idą tam gdzie usłyszą to co chcą usłyszeć.

 • Anonim (euucUn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rodzice chcą jednoznacznej obiektywnej diagnozy. Jeśli dziecko ma np. autyzm, to rodzice chcą jasnej diagnozy i profesjonalnej terapii. Po co mają chcieć słyszeć co innego? Takie dziecko jest trudne i nie da się problemu zamieść pod dywan. Właśnie chodzi o to, że diagnozy są zachowawcze, rodzic widzi większe problemy, poważniejsze dysfunkcje niż ci tzw. "specjaliści".

 • Anonim (ANGHNG), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy "ta, która zrezygnowała" mogłaby opisać szerzej poradnie, z których korzysta. Jestem zainteresowany tym tematem. Pozdrawiam.

 • Anonim (euucUn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety, nie chcę opisywać tutaj innych poradni, podawać nazwisk specjalistów, bo zaraz posypie się lawina odpowiedzi tych zadowolonych i głosy, że oczerniam złośliwie miejscowe "tuzy", robiąc reklamę innym placówkom, których pewnie jestem właścicielem... i takie - w tym stylu głupoty. Wyraziłam swoje i wielu moich znajomych zdanie jako tych niezadowolonych, to opinia- być może dla niektórych subiektywna. I każdy ma prawo mieć swoją. Ja swoją opieram na faktach z mojego życia oraz złych doświadczeniach, których doznałam.

 • Anonim (ANGHNG), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzięki za odpowiedź, troszeczkę się zawiodłem i nabrałem podejrzeń, że trollujesz.

  Pozdrawiam

  Za Wiki:
  Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1][2], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

 • Anonim (AtPxas), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Konkretnie, jakie dysfunkcje chcesz diagnozować?

 • Mocna przesada

 • 1
 • 2