Kurierzy w Bolesławcu

 • Anonim (ANGJcc), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakie jest Wasze zdanie o kurierach u nas w mieście? Moje tragiczne... Ja wiem że teraz okres przedświąteczny i mają dużo doręczeń i odbiorów ale klienta chyba powinni z szacunkiem traktować... Ostatnio kurier z UPS miał do mnie pretensje ze ma wejść na 5 piętro i najlepiej byłoby jakbym zeszła na dół bo jemy się nie za bardzo chce... Kurcze to chyba jego obowiązek... Znowu inny z DHL wystawił awizo choć cały dzień byłam w domu i na niego czekała, dostałam paczkę dwa dni później a była bardzo pilna... Jedyne raz byłam zadowolona z kuriera DPD, kulturalny, uśmiechnięty, ale w sumie tylko raz korzystałam z uslug tej firmy. A jakie są wasze opinie? Może macie jakąś ulubioną firmę, kuriera i się podzielicie nimi? :).

 • Anonim (ANuy4T), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  UPS a ty powinnaś zejśc sobie na dół. Klient też z szacunkiem ma traktować kuriera!

 • Anonim (evggTb), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widocznie jak traktujesz kuriera tak i oni ciebie. To też jest człowiek, zapomniałaś?
  Mi zawsze, każdy kurier doręczył pod nos to co miał doręczyć, narzekać nie mam kompletnie na co, chłopaki miłe i kulturalne, pośmieją się, porozmawiają... a doręczali mi różni kurierzy od dhla, przez siodemkę aż po firmę opek.

 • Anonim (qfwqT), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pewnie wersalke zamówiłaś i kurier nie mógł wnieść na 5 piętro to oczerniasz teraz ale wy ludziska to złośliwcy.

 • Anonim (Ak5r7Q), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nadając przesyłkę kurierem płacisz zarówno za wagę jak i za rozmiary, im cięższa tym więcej, im większa tym więcej, więc skoro płaci się za dostarczenie przesyłki określoną cenę za określone jej gabaryty to płaci się te za doręczenie jej do lokalu adresata i kurier żadnej łachy nie robi dostarczając ją na ósme piętro nawet jak winda nie działa. Ma być i już - ma za to płacone!
  Wysłanie wersalki kosztuje pewnie z kilka stówek a wniesienie jej jest tylko i wyłącznie sprawą kuriera. Pomoc odbiorcy jest wyłącznie jego dobrym gestem.
  Inną sprawą jest że mają teraz nadmiar pracy i lecą sobie z Klientami często w c. Ja! Ja ostatnio zawiodłem się na kurierze DHL. Nic poczekamy jak będzie miał bessę...

 • Anonim (An27qJ), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  DHL jest spoko... szczególnie kierowca Maciej ;D wy naprawdę już nie macie innych tematów? Jak traktujesz kuriera tak kurier potraktuje ciebie ;p wszędzie jest tak samo... jak w sklepie źle się odnosisz do sprzedawcy to spotkasz się z takim samym zachowaniem. Szczególnie właśnie teraz w okresie świąt. Chamstwo rodzi chamstwo taka jest prawda.

 • Anonim (An27qJ), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  DPD - Dźwięknął raz domofonem i w długą nim doszedłem do drzwi :) Złapałem gamonia na dole i pytam czemu spier... niczał w takich podskokach... ? "a, bo myślałem... że pan w pracy... " nosz, qrna rozjeb... ło mnie, tym bardziej, że miał mój nr telefonu :) ) :) ) :) ) Ja wiem, że ich robota to gehenna i morderczy trud ale moja też i jakoś się z niej wywiązuję, bo by mnie stary wywalił na zbity pysk :) Rozwala mnie bylewdupiejakośc i robota na odpierd... l :( ale to moja subiektywna ocena.

 • Anonim (AtPxvK), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja mam odwiecznie problem z kurierem z Siódemki... facet dzwoni do mnie że mnie nie ma w domu i ze nie ma czasu czekać aż przyjdę.

 • Miałem przygodę z DHL jakieś 2 tygodnie wstecz. Po całodniowym oczekiwaniu w domu na paczuszkę, wieczorkiem otrzymałem sms`a, że kurier próbował doręczyć mi przesyłkę i w celu ustalenia kolejnego terminu proszę skontaktować się... i tu nr tel. Krew mnie zalewa bo nie lubię jak ktoś próbuje mnie zrobić w hu. A. Dzwonię, melodyjka... proszę czekać. I tak kilka minutek. Zgłasza się miła Pani, rozmawiamy... i okazuje się, że samochód się kurierowi zepsuł i nie mógł do mnie dojechać. Pytam więc po jakiego groma próbują z ludzi robić wariatów, czy nie można zadzwonić i poinformować, że przyjedzie jutro bo dzisiaj już mu się nie chce? Po co można wcisnąć kit, może klient łyknie, może wymieni przy tym dzwonek w drzwiach bo przecież jest pewnie wadliwy bo kurier był, dzwonił a on nie słyszał! Pierwsza moja tego typu przygoda, oby ostatnia. Z 50 razy usłyszałem przepraszam. I co mi z tego jak paczki na czas nie otrzymałem.

 • Anonim (AN0ujm), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Składać skargi do centrali i oddziałów.

 • Anonim (AN0oRB), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak dla mnie to wszyscy sa wporzadku. Prawda jest taka ze ludzie ktorym dostarczaja paczki czesto sa niemili i mysla ze sa jedynymi klientami. Pamietajmy ze to sa tylko ludzie i tez moga miec gorsze dni. A jak cos zle zrobili, to zgloscie to tam gdzie trzeba a nie wyzalacie sie na forum.

 • Mi Kurier z UPS zwiał nie wydając reszty -. - z DHL nigdy nie były problemu a do UPS nawet numer do kuriera nie dają.

 • Anonim (AN0hKn), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No właśnie maciej leci ostatnio sobie mocno w ch. A! Nie dość że za przyjęcie paczki woła prawie 2x tyle co chce jego infolinia to jeszcze potrafi robić wielką łache że przyjedzie. Ostatnio czekałem 3 dni na niego a w końcu wysłałem za 22 zl UPS i kurier był max godzinę po wezwaniu przez infolinię. Maciek chciał 40zl i jeszcze mnie olewał. Poczekamy aż mu brak roboty zajrzy w ślipia...

 • Anonim (vr1Cj), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak ma problemy z doręczeniem przesyłki na wyższe piętro, to proponuję załatwic mu lektykę.

 • Anonim (ANUutm), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kurier też człowiek. Jeśli tego nie rozumiecie, to jest TYLKO WASZ PROBLEM.