Wyziębił psa robiąc zakupy w galerii

Dyskusja dla wiadomości: Wyziębił psa robiąc zakupy w galerii.


 • Dlaczego nikt na straż miejska nie zadzwonił? By się nauczył jak postępować ze zwierzęciem szkoda słów na takiego kogoś kto nie ma serca i gratuluje tej pani co się zachowała wobec zwierzaka bardzo dobrze.

 • To bardzo smutne, że tak się traktuje przyjaciela domu a jeszcze bardziej smutniejszy jest fakt drżących psów w Chinach z powodu trafienia jako przekąska na talerzu obcokrajowca, który miedzy innymi jedzie tam w podróż by spróbować tego niebywałego dania :(
  Niestety rocznie drży tam tak kilkadziesiąt tysięcy takich psiaków.

 • Anonim (AtPxKw), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niedługo dojdzie do tego, że za pieska człowiek pójdzie siedzieć na dwa lata...
  I wtedy będzie po Bożemu :)
  Psie zaprzęgi powinny być zakazane bo piesek się męczy i mu zimno jest :).

 • Anonim (qfqH6), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • ...

 • Anonim (AtPxjQ), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ukamienowac! Ukamienować a pozniej powiescic na gałezi!

 • Anonim (AtPxKw), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do miejskiej spółki - PSY i KOTY 2013.

 • Anonim (AtPxjQ), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda, że wszystkim tak strasznie żal serce sciska i sa w stanie nieba uchylic dla biednego pieska a jak widza na chodniku lezącego człowieka to przechodza obok bez wiekszego zainteresowania - to daje do myslenia.

 • Dokładnie ludzie brzydzą się takich leżących ludzi a są i tacy co nawet kieszenie przeczepią w celu kradzieży paru drobniaków.

 • Na jakiej podstawie, Jadwigo, uważasz, że ci sami ludzie, którzy pomagają psu, przechodzą obojętnie obok człowieka? Ludzie, którzy umieją współczuć, jestem pewna, pomagaja i ludziom i zwierzętom. Wesołych Świąt.

 • Anonim (AtPxjQ), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardziej chodzi mi o ogół społeczenstwa a nie o konkretnych ludzi... o zjawisku jakim jest straszny lament jak zwierzeciu sie zle dzieje, ile mozna sie naczytac komentarzy oburzonych - generalnie uważam, że to dobrze że społeczenstwo zdaje sie byc bardziej wrazliwe na los zwierzat - tylko dziwi mnie to dlaczego nie odnosi sie to do losu ludzi... bo nie łudzmy sie, czesto i na codzienm słychac i widac przypadki o jakich bylo we wczesniejszym poscie.

 • .

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (AtPxjQ), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nazisci tez bardzo kochali zwierzeta i nie mogli zrozumiec jak mozna je traktowac zle i jednoczesnie palili ludzi w piecach - o ten rodzaj znieczulicy mi chodzi.

 • To bardzo przykre że piesek marzł. Jednak wszystkich oburzonych należy natychmiast otrzeźwić.
  Kto i dlaczego wydał zakaz wejścia z pieskiem to sklepów?
  To większość decyduje. Większość zdecydowała aby karać mandatem za brak kagańca nawet u ratlerka. Po co ta hipokryzja? Ile psów w nieludzkich warunkach przykutych jest do budy? Zapraszam Państwa do refleksji. Pomagający i współczujący NIESTETY pozostają w mniejszości i tu tkwi prawdziwa przyczyna.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (AtPxKw), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Błędem artykułu i autora jest brak informacji ile pies przebywał na tym zimnie. Może się okazać że był tak 15 minut a wy robicie z tego wielkie halo. Niektórzy wychodzą spacerować z psem po śniegu i łażą tak godzinę. I co, karać takich bandytów co psa wyziębiają?
  Zresztą z tego co wiem kaganiec i smycz męczą psa bo to dla niego nienaturalna rzecz. Wiecie że pies jest szczęśliwy jak może sobie pobiegać po dworze nieskrępowany smyczą i bez kagańca poryć nosem w ziemi i coś pogryźć?
  I co? Karać ludzi za trzymanie psa na smyczy i w kagańcu? A co z bandycką strażą co psom każe chodzić w kagańcu i na smyczy?
  A co z psiarami co tuczą psy że już nie wyglądają jak psy tylko jak świnki na smyczy?
  Ludzie robią się w tej naszej cywilizacji tacy mądrzy że aż głupi.
  Pies nie jest przystosowany do życia w bloku tylko na dworze, a to że sobie łapy odmraża to wina człowieka który trzyma go za piecem w pierzynie.