Jak wam się żyje?

 • Anonim (Ak5DJd), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Średnio zwłaszcza jak sobie uswiadomię, że takie […] jak "nikt" może być moim sąsiadem.

 • Anonim (qfJyj), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolejny ciołek który nie zrozumiał o czym pisał "nikt". Właśnie takimi ciężkomyślącymi łatwo się rządzi.

 • Anonim (evggAV), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nam się żyje dobrze, czasem lepiej czasem gorzej może z punktu widzenia
  Obcokrajowców w Polsce jest przysłowiowy ''MEKSYK" ale to wy jesteście mięczaki, którym podane jest wszystko na tacy i właśnie w ten sposób wasze państwo was otumania a jak wiadomo otumanionymi lepiej się rządzi. Wystarczy wam zagrozić, że zabiorą wam zasiłki a wy już padacie na kolana. Pozdrowienia z POLSKI z kraju w którym jest źle ale każdy POLACZEK sobie jakoś radzi dla Was gdzie podsuwa się wam wszystko pod nos a wy i tak narzekacie i nie radzicie POZDROWIENIA.

 • Anonim (AkpcTm), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (VBnUJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja chciałbym widzieć Wasze sukcesy na Wyspach tudzież w innych krajach? Do czego doszliście? Do życia w komunie po klika osób na wynajmowanej norce, a Wasza jedyna radość to zasiłek na dzieci i ich darmowe leczenie? W takich warunkach to i w Polsce jest znośnie. Ja nie narzekam, a moi znajomi tylko mi zazdroszczą, że radzę sobie na miejscu i nie musiałem nigdzie wyjeżdżać. Planowanie kariery zaczyna się w podstawówce, a nie rżnięcie kozaka w szkole, marne stopnie, marne studia (no ale mam mgr), w efekcie brak pracy albo marna praca. Chciałbym również zobaczyć jaki % zrobiło prawdziwe kariery na emigracji, roboty w budowlance, knajpie itp. nie uważam za zrobienie kariery. Jedyna różnica jaką dostrzegam to to że tam żyje się łatwiej bo nie trzeba myśleć bo są od tego inni Wy macie tylko robić to co Wam palcem pokażą. Tyle w tym temacie- żeby było jasne nie piszę o 100% ludzi którzy wyemigrowali ale o znacznej większości.
  P. S.
  Żyje mi się tu dobrze, a idealnie by było jakby tych niedouczonych urzędasów z UM wymienili i skończyli z ustawianiem przetargów.

 • Anonim (AE786l), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziękujemy dobrze. My w Polsce to Polacy, a polaczki za granica podcieraja obcym s... czki.

 • Anonim (AE7LIa), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Racja...

 • Anonim (AkNjVU), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Odkąd takie dupki jak ty stąd zniknęły to SUPER!

 • Jednym słowem to prze... ne afera goni aferę. Nawet już się tym nie interesuję co dokładnie było bo się pogubiłem jakaś afera hazardowa była, taśmowa jakaś, ambergold, teraz coś ostatnio w tv mówili, że unia kase blokuje bo ustawiali przetargi na budowę dróg, bezrobocie rośnie a robota jak w ogóle jest to za 1600 brutto, czyli bieda, aż piszczy. A rudemu poparcie rośnie. Kto na niego głosuje?

 • Anonim (vrL80), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszystko byłoby dobrze ale brak pracy! Odwiedziłem juz wiele firm ale to nie przyniosło żadnego skutku... a jak juz cos sie trafi to wyzysk za 1160zł.
  Np: bdn Jak rodzina 2 dzieci zona i ja maja za to wyżyć?
  Oplaty
  Mieszkanie 800.
  Prad, kablówka, woda, gaz 160.
  Kredyt 283.
  Przedszkole 300.
  Paliwo 300.
  Jedzenie 400<.
  I to co zostanie to mam na przyjemności :D.

 • Anonim (qfc6Y), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polaczkiem to sam jesteś. Pewnie z angli piszesz i jesteś nikim tam pomywaczem to tyle. A ja jestem Polakiem biednym ale we własnym kraju w Polsce zawsze będe Polakiem. A ty w angli nigdy nie będziesz Anglikiem chociaż tak myślisz. Obrażając Polaków. Pajacu.

 • Anonim (ANGDyx), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pomywaczem albo du. Py podcieraczem hahah!
  Też jestem POLAKIEM!
  W Polsce i daję radę.

 • Anonim (AE7HoX), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobrze mam dwóch szczęśliwych synów studenta i przedszkolaka, gro znajomych z którymi mogę posiedzieć i pogadać, własne mieszkanie dom na ukończeniu, kawał ziemi i szacunek dla siebie. Do wszystkiego doszliśmy sami pracą własnych rąk ( głów) tu w Polsce. Ale tu trzeba coś reprezentować żeby się odnaleźć a nie czekać na mannę z nieba.

 • Anonim (qf8vn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To tylko świadczy jakim zacofanym narodem jest Polska skoro bardziej się opłaca jechać na zachód gary myć, bądź starych Niemców "przewijać" niż normalnie i uczciwie pracować w Polsce. A wiem, że jak bieda zagląda ludziom w czy to i patriotyzm się wtedy chowa w buty...
  2013-02-10, 10:59*bieda zagląda ludziom w oczy (tak miało być w ostatnim zdaniu).

 • 1
 • 2