Gdzie to kupię w Bolesławcu? Temat na Święta

 • Anonim (hj84i), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ze względu na zbliżające się święta i nie tylko, proponuję nowy temat. Dla osób, które pomimo odwiedzenia większości sklepów nie znalazły poszukiwanego produktu lub zwyczajnie nie wiedzą nawet gdzie zacząć szukać :-).2012-12-02, 07:57Mam nadzieje że temat przyda się wielu osobom. Zacznę od tego że szukam herbaty rozgrzewającej z Biedronki z serii Intensitea. Były 2 rodzaje, jeden z pomarańczą drugi z cynamonem. Herbata expresowa parzona przez 10min. Cena chyba ok 2 zł za 15 lub 10 torebek. Czy ktoś wie czy jest w jakiejś Biedronce? Uprzedzam że nie ma na Komuny Paryskiej i na Chrobrego.
  Ta herbata bardzo mi odpowiada. Piłem z serii Loyd Tea ale to jest jakaś totalna pomyłka! Ogólnie szukam rozgrzewająćej herbaty z cynamonem, takiej która rzeczywiście działa ;).

 • Anonim (hj84i), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Druga sprawa. Wiem ze do Czech jest blisko ale może ktoś wie gdzie w Bolesławcu kupię czekoladę Studentska. Waga 200g, ogólnie można nazwać ją bakaliową ;)
  http://www.lineart.cz/brand-and-packaging/work/studentska-pecet/.

 • Anonim (AE7fmn), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Studentska? Taka pisownia? Bo mi się kojarzy z nazwą Studencka.
  2012-12-02, 13:50Do Ja: poszukaj między herbatami pod nazwa ''grzaniec'', są z cynamonem i imbirem z pewnością i rozgezewają skutecznie, są aromatyczne, korzenne, smaczne, polecam bo wypróbowane.

 • Anonim (hjqLz), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak się pisze tak się pisze ale ważne jak smakuje :).

 • Anonim (AE7fmn), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wcale nie pisałeś, że herbaty typu ''grzaniec'' piłeś, a grzaniec galicyjski w Krakowie kupiony przeze mnie był smakowity, bywa i w Bolesławcu, to po pierwsze, a po drugie co się obruszasz? Po prostu trzeba było napisać wyrażnie, że pisownia czeska a mój wpis nie miał na celu jakiejkolwiek negacji tylko tak mi się skojarzyło z nazwą Studencka i tyle. Czasami nie warto niektórym poradzić bo maja jakąś agresję czy coś na kształt tego.

 • Anonim (dRj0jR), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiem rze nie ktuży lódzie ómiom pisadź.