Przepraszam

 • Anonim (AE4XWt), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przepraszam że oddałem swój głos na Platformę Okupacyjną.

 • Anonim (qWb5J), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wiem czy te przeprosiny wystarczą... ;).

 • Anonim (Akm6ZX), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po co ta gadka?

 • Anonim (AtPxV9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A po co twoje pytanko?

 • Anonim (qfz72), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czuję się cholernie oszukany przez Donka, myślałem że on jest alternatywą dla Polski. Myślałem że to mówił o Kaczorach to prawda ale po obserwacji tego co się teraz dzieje z Polską śmiem twierdzić że jest 100 razy gorzej. Wstydzę się tego że byłem POkemonem.

 • Anonim (qfFgC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  PRAWDZIWY STAN Państwa pod rządami Tuska na rok 2012. Liczby i jeszcze raz liczby. Prosze kopiowac i wklejać dalej. 470 zł realna średnia renta netto. 880 zł realna średnia emerytura netto. 1. 420 - zł realna średnia płaca netto. 1 700 000 – tyle osób nie objętych ubezpieczeniem medycznym. 5 000 000 bezrobotnych bez prawa do zasiłku poza rejestrem. 1 900 000 - bezrobotnych pobierających średni zasiłek 534 zł netto. 320 000 bezdomnych. 2 000 000 emigrantów wyjazdy w latach 2007 - 2012. 370 000 dzieci niedożywionych. 13 500 000 osób żyjących poniżej min. biologicznego, gdzie określając przyjęto kryteria ONZ dzienny (wydatek na utrzymanie 1 osoby nie przekracza 2, 5 $ USA). 93% - przedsiębiorstw państwowych sprywatyzo­wa­nych czyli zlikwidowanych. 98% - sektora bankowego w obcych rekach. 4 600 zlikwidowanych placówek oświatowych szkoły, przedszkola, żłobki. 100. 000 nowych urzędników w latach 2007-2012. 56 000 - samochodów służbowych dla naczelników, dyrektorów, krawaciarzy itp. 4 do 5 m-cy średni czas oczekiwania na wizytę u spec. Lekarza. Pod koniec 2012 roku przestano w ogóle przyjmowac dzieci do szpitali! 67 - lat wiek emerytalny. 2. 000. 000. 000 zł koszt wybudowania najdroższego w Europie stadionu w Warszawie, który nie będzie w stanie po euro2012 zarobić na siebie i całkowity brak szpitali. Najdroższe w Europie autostrady i najdroższe opłaty za przejazd nimi. Najdroższa energia elektryczna w Europie. Najdroższe ceny za gaz w Unii Europejskiej. Najdroższe prowizje bankowe i najwyższy w UE % na pożyczki. Najdroższe w Europie opłaty za internet i połączenia telefoniczne. Najdroższe leki w Unii Europejskiej. Najdroższe opłaty za naukę i przedszkola. Euro2012: nie dwa miliony zagranicznych kibiców, tylko nieco ponad 400 tysięcy; nie 900 milionów zł zysku z ich obecności, tylko 450 milionów; ostatnie miejsce w najsłabszej grupie daje ostatnie miejsce na mistrzostwach; nie długofalowe zyski liczone w miliardy, tylko owszem, liczone w miliardach, ale odsetki od kredytów. Jeśli do tego dodać rozczarowanych restauratorów, zadłużenie miast-gospo­da­rzy na gwałt podnoszących podatki i opustoszałe stadiony, na których nic się nie będzie działo z uwagi na koszty, to trzeba dojść do wniosku, że Euro 2012 było gorszym kataklizmem niż słynna powódź tysiąclecia z 1997 roku! W końcu kosztowała ona jedyne 4, 5 miliarda tyle co nasze puste stadiony. ROK 2013: Nowa akcyza na olej napędowy i gaz LPG zgodnie (sic! ) z wymogiem UE, wzrośnie cena żywności i tak już drogiej w stosunku do zarobków większości Polaków i wszelkie usługi związane z gospodarką paliwową. 80% Polaków uważa, ze sprawy w Polsce idą w złym kierunku i będzie coraz gorzej.

 • Anonim (AkgJz5), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No to lipa. :(.

 • Anonim (ANGqBF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale sie napracowales, kolejny zawiedziony, po co to, takich dlugich treści prawie nikt nie czyta. Dla mnie Tusk jest super, narzekacie i narzekacie, a co tak dobrze było za rządów Kaczorów? A jaki Jarek w wywiadach jest bezczelny i arogancki, aż wstyd dla takiego obrońcy krzyża. W porzo.

 • Pozwolę sobie powtórzyć raz jeszcze;

  " Przeciętny Obywatel nie rozumie zawiłości administracyjnych. On wie że w chwili gdy trzeba mu coś zabrać wystarcza nawet decyzja urzędnika na najniższym szczeblu. Jednak gdy trzeba Obywatelowi poprawić warunki życie niezbędna okazuje się zmiana konstytucji ".
  Kto i w jakim celu tak gmatwa procedury legislacyjne proszę sobie dopowiedzieć każdy według swego uznania. Tego wystarczy dla wszystkich.
  2012-12-05, 14:34To jedna z najsmutniejszych rzeczy jaka przytrafiła się Polakom w III Rzeczypospolitej.
  2012-12-05, 14:35My nie będziemy żyć gdzieś tam i kiedyś tam. Żyjemy tu i teraz.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (ejpjFa), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie, granice otwarte, komu sie nie podoba to proszę szukać szczęścia gdzie indziej. :P.

 • Anonim (V8nZ7), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przemysławie, Wy żeście zapewnili nam dostatnią starość. Pracując do 67 lat w. G. Was uskładamy w ZUSie taka kasę, że potem nic tylko żyć, nie umierać. Chłopy umrą statystycznie w pierwszym roku emerytury ( pewnie z radości i orgii sexualnych), dziewuchy będą szaleć jeszcze z 5 lat. In vitro mają za darmo. Po załatwieniu naszej świetlanej przyszłości, zajęliście się krzyżami w urzędach. Super. Przez Was nie ma alternatywy dla Ryżego kłamcy, i Kłamczyńskiego. I następne wybory niczego nie zmienią. Tak w Polsce jak i w Bolesławcu. Nie ma takiej siły! Miałeś chamie złoty róg, ostał Ci się ino sznur''.
  Szkoda.

 • Nie rozumiesz anonim tego o czym tu nie jedna osoba pisze. Ludzie chcą być wolni we własnym kraju, czuc się bezpiecznie, normalnie żyć, a nie być zaszczutym i zastraszanym przez polityków i ich rządy. Ucieczka, no tak, droga wolna, kto chce może iść no i wielu ludzi tak zrobiło i niestety będzie robić, bo ciężko jest żyć w "NASZEJ KOCHANEJ POLSCE". Nie pisz "komu się nie podoba... " Powinieneś napisać "kto uważa, że dłużej już tak nie może żyć... " Szkoda tylko, że zawsze kończy się wyłącznie na gadaniu, wymądrzaniu się, słomiany zapał. Ludzie są tak zastraszeni i zmanipulowani, że nawet boją się wyjść na ulicę i zawalczyć o ten kraj. :-(.

 • Anonim (ejpjFa), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jest kapitalizm, ma on dobre strony jak i złe... będziecie tu pisać żale a jutro wielu z was pójdzie do pracy za 1600brutto i do szefa ładnie sie uśmiechać - nie czekajcie az ktos wam da, sami zacznijcie cos robic... ja czuje sie wolny. Jestem europejczykiem... i dobrze mi z tym.

 • Anonim (V8nZ7), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Anonimie, jest już zimno, i szanowna mamusia niewiele dorobi na poboczu. Jest kapitalizm, i
  jak opłaci metę, a nie jest już wiekowo atrakcyjna, to niewiele zostanie Wam na życie, Dalej będziesz europejczykiem? Co zrobisz jak prz yjdzie choroba? Choroby weneryczne leczy się długo. Skąd duże pieniądze na leczenie mamusi? Wrócicie wszyscy do Polski? Do tej niewydolnej, skorumpowanej polskiej służby zdrowia, czy zapłacisz za przeszczep, zżartego przez syfilis mamusinego pieroga sam, czy ja będę musiał swą składką ją współopłacał? No więc pytanie; kto w kapitalizmie płaci za pieroga twej mamusi?

 • Anonim (eLkAJS), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W Polsce nie ma i nigdy nie bylo kapitalizmu. Mylicie ludzie kapitalizm z korporacjonizmem. Doksztalccie sie zamiast wypisywac te brednie!

 • 1
 • 2