O sklepie i innych sprawach

 • Anonim (AtPxKw), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlaczego w tematach zleconych nie można komentować informacji a jak giną osoby w wypadku to pozwala się ludziom na znęcanie nad uczestnikami wypadku i na ich rodzinie?

 • Anonim (AtPx4Q), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Własnie. A ja nie chce ani groszka ani liliputa. Zbudujcie nam wreszcie władzo market na osiedlu. Żeby każdy miał blisko, a przede wszystkim osoby starsze oraz matki z dziećmi. Ja do liliputa z wózkiem nie wejde, bo nie wolno.

 • Anonim (AsdUOM), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Haha " Jak jednak zapewnia właścicielka, nadal będzie to ten sam sklep osiedlowy, w którym od zawsze panuje swojska atmosfera. " no ja tam zawsze czuje sie jakby te baby gapily sie na mnie jak na zlodzieja... :/.

 • Anonim (AtPx4Q), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I ceny niestety wciąż w większości te same. Przykre.

 • Anonimie, odpowiadam na pierwsze pytanie: Reklamy służą informacji i zaprezentowaniu atutów tej firmy, która za nią płaci.

  W informacjach zleconych czasami wyłączamy możliwość komentowania, bo na reklamę anonimowo reaguje też konkurencja, podszywając się pod klientów. Niestety nie można tego zweryfikować, kto jest klientem, a kto jest z konkurencyjnej firmy, kiedy wpisy są anonimowe.

  Na drugie pytanie odpowiem tak: Za każdym razem, kiedy rodzina lub bliscy poszkodowanych w wypadkach osób kontaktują się z redakcją, usuwamy posty przez nich wskazane lub zamykamy temat. Nie robimy tego na prośby umieszczane w tematach przez anonimów. Dziś osobiście zmieniałam tego typu informację, po telefonie od rodziny.

  Przypominam też o opcji "do moderacji", z której każdy może skorzystać, kiedy dany post wyda mu się niewłaściwy. Na forum użytkownicy (anonimowo) też mogą reagować i chętnie to czynią.

 • Anonim (AN0XGW), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W sprawie budowy marketu spróbuj interweniować w bolesławieckim PO. To wpływowi politycy, może pomogą.

 • Anonim (gRK9C), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Darmowa reklama dla pana prezesa! Dlaczego pod artykułem nie można dodawać komentarzy?

 • Anonim (ANUdg7), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czyzby to koniec z planem marketu na tym osiedlu?