Apolityczna Obywatelska Rada Miasta Bolesławiec

 • Anonim (ANu9f5), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oto strona dla mieszkańców Bolesławca oraz Powiatu Bolesławiec. Strona służy do wskazywania nieprawidłowości jakich dopuszcza się władza wobec obywateli oraz do składania propozycji rozwiązywanie problemów obywateli. Strona jest apolityczna i neutralna światopoglądowo. Proszę wpisywać tam wszelkie uwagi dotyczące tematu. Złośliwości wpisy nie na temat będą usuwane. Https://www.facebook.com/pages/Obywatelska-Rada-Miasta-Boles%C5%82awiec/113937378675480?ref=hl.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (AtPx6m), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo Panie Przemysławie - może uda przy pomocy właśnie takiej strony, wspierać tych, którzy autentycznie chcą być w naszym Mieście społecznikami Liczę na to że będzie strona, na której będzie miejsce do rożnych poglądów na temat zarządzania Naszym Miastem. Obywatelska Rada Miasta to przyszłość bez względu na to co oponenci tego kierunku będą się starali wmawiać naszemu społeczeństwu. To dobry kierunek odcinania wielu od koryta. BRAWO!

 • Anonim (ANu9f5), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Powyższa inicjatywa jest apolityczna i neutralna światopoglądowo

  Jej celem jest poprawienie warunków ekonomicznych mieszkańców Polskich Miast.
  Akcja ma charakter ogólnopolski. Bolesławiec jest jednym z jej elementów.
  Link do strony podany jest powyżej.

 • Anonim (AE7pRr), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A czy rada bedzie dzialac nie pobierajac diet w przypadku ew. Dostania sie do rady jakiejkowliek osoby z tego grona?
  Czy Przemyslaw zrzeknie sie diety, aby byc spoleczniiem i dzialac na rzecz mieszkancow?

 • Anonim (AE7FXn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak znam życie - nikt nie zrzeknie się diet! Nie po to pchają się do "koryta" by tylko istnieć ale również po to by napełnić kabzę. Samo " figuranctwo " nie daje satysfakcji. Satysfakcja jest wtedy, gdy się ma pełny trzos i jeszcze można walnąć pięścią w stół, by okazać swoją moc. :-) Tak, tak...

 • Anonim (AN0tfO), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie istnieją takie zjawiska jak "apolityczność" i "obiektywizm". Nikt nie jest w stanie uwolnić się od własnych preferencji politycznych oraz własnego zdania w jakimkolwiek temacie.
  Nie mam nic przeciwko funkcjonowaniu takiej strony, może być nawet pożyteczna pod warunkiem że czytać ją będą ze zrozumieniem także przedstawiciele władzy. Na to bym jednak nie liczył.

 • Anonim (AE7FXn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zastanawia mnie dlaczego inicjator strony Obywatelskiej Rady Miasta, założonej na facebooku, nie podpisuje się imiennie reklamując stronę rady? Jak do tej pory, było "pełno" komentarzy jego autorstwa z charakterystycznym logo. Czyżby nastąpiła chwila zastanowienia... ? Że towaru, pod którym uginają się półki, jakoś nikt nie kupuje...

 • Anonim (AN0sbK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pewnie założył tę stronę żeby móc samemu moderować. Powywala wszystkie niewygodne dla niego wpisy i zostaną same peany i będzie się cieszył jak dziecko. Ale według mnie, po paru dniach pies z kulawą nogą tam nie zajrzy.

 • Anonim (ANu9f5), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Odpowiedź jest prostsza niż Pan myśli.
  Ta strona oddana jest do dyspozycji mieszkańców Bolesławca. To oni mają możliwość wykazanie się jako potencjalni kreatorzy zarządzania miastem.
  Idea pomysłu polega na wykreowaniu ludzi pragnących zakończenia epoki koterii i układów. Nikt nie wymaga aby Radni pracowali za darmo. Z pewnością mogło by ich być o połowę mniej.
  Obywatelska Rada Miasta ma być organem kontrolnym doradczym oraz kreatorem kierunku i sposobu rządzenia miastem.
  . Jej celem jest eliminacja obecnej Rady jako ciała całkowicie niezdolnego do samodzielnego działania.

 • Anonim (AE7ikn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie mam i nie zamierzam mieć konta na pejsdzbuku. Jestem mieszkańcem, ale to strona nie dla mnie.

 • Anonim (AE7g6S), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mnie się wydaje, że jest to samozwańczy twór, bez umocowania prawnego. Więc coś takiego, nie może być organem kontrolnym... Doradzać tez trzeba umieć, trzeba przede wszystkim być fachowcem. W jednej dziedzinie, bo ten, kto uważa, że zna się na wszystkim, zwykle nie zna się na niczym. I jeszcze jedno - obyśmy nie ośmieszyli naszego miasta i... samych siebie. Kto weźmie za taką ewentualność odpowiedzialność? Pan? Pan będzie moderatorem, jak ktoś wyżej napisał. Będzie pan usuwał to, co według niego nie pasuje... Smutno mi Boże...