Zbierają dary dla mieszkańców Bośni i Hercegowiny

Dyskusja dla wiadomości: Zbierają dary dla mieszkańców Bośni i Hercegowiny.


 • Anonim (AN0mSG), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Super inicjatywa i ponad wszystko bardzo potrzebna.
  Takie działania to prawdziwe dotknięcie prawdziwego życia tamtych ludzi a nie pusta gadanina i śmieszne spotkania z władzami, które to wysłuchają poczęstują rakiją i dalej nic...

 • Anonim, 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak bogata gmina?
  Może by zaczeli od swojego podwórka.

 • Anonim (AE7w3C), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli Gmina nawiązała współpracę z Gminą Syrbac i jak jest możliwoś niesienia pomocy innym to wielka im chwała to co robią. Po tylu latach mało kto pamiętał ilu Polaków tam pozostało i jakiej pomocy potrzebuja. Jestem z WAMI Panie Burmistrzu chyle czoła, jak Pan interesuje się tą współpraca, ile Pan robi dobrego. Jeszcze raz dziękuje za takie poświęcenie. A jeżeli chodzi o swoje podwórko to najpierw niech ludzie wezmą się do pracy a potem narzekają.
  2013-10-02, 09:38Gmina nie jest bogata i dlatego zbiera dary jezeli ktoś może zrobić dobry uczynek to dlaczego nie, to jest bardzo szlachetne.

 • Anonim (qf8xl), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W polsce bieda aż piszczy tylko ratujemy europe a kto nas uratuje. CHORY ZDROWEGO NIESIE.

 • Anonim (AE7w3C), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak w Polsce byla naprawdę bieda sól i ocet stal na półkach to cały zachód słał pomoc ile darow zostało do Polski przywiezione w każdym miescie, gdzie się dało zbierano dary to było dobrze jak szybko o tym zapomniano szkoda mówic jak mało sie pamieta.

 • Anonim (AkNtPy), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy pamiętacie kochani, że w 1990-93r. Na terenach BiH szalała wojna domowa? Mordowano tysiące ludzi, nic nie winnych. Szczuto brata przeciw bratu, bo ZSRR padł i trzeba było gdzieś sprzedać starą broń, jedzenie w puszkach itp. A USA i Europa zarabiali miliony dolarów na handlu narkotykami, lekami, i bronią lepszej jakości! USA na koniec ukradli Serbii Kosovo i używając Albanię, zrobili swój punkt kontroli na wschodzie :(

  Ludzie z tamtych terenów do dziś żyją w biedzie i szoku! Tak jak Polska 20 lat po II wojnie światowej. Tylko Polska dostawała pomoc, a Serbia, BiH, właściwie nie dostają nic. Świat traktuje ich tak jak Turcy przez 500 lat.

  Polacy też tam mieszkają, ale nie o nich tu chodzi tylko. Chodzi o to, że Polacy jako chrześcijanie znają zasady/prawa swej wiary. Bóg każe dzielić się kromką chleba! Więc nie wyśmiewajmy tego.

  Nie ważne z jakiej gminy ta pomoc/ratunek popłynie do potrzebujących. Ci co pomagają, robią to prawie co dnia, także wobec swoich sąsiadów we wsi, w bloku, itp. To nie są jednorazowe czyny.

  Miejmy nadzieję, że nie krytykują tej akcji chciwi, którym żal, że sami nie dostaną na piwo?

 • Anonim (AkNzlS), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chyba za dużo polityki zaczyna tu być. Po prostu kto ma pomóc niech to zrobi. Swoją drogą ciekawe czy Ci którzy tak dużo tu kłapią cokolwiek pomogą...

 • Anonim (AE7Oh5), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niech lepiej dla Polski zbierają a nie.

 • Anonim (ANUARM), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polsla biedna, dzieci gloduja, a ci wola wspierac jakas bosnie.

  Po prostu rece opadaja.

 • Anonim (ANGn7q), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  itd.... itd.... itd....

  Amen.