Urząd Pracy

 • Anonim (An27qJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy pracownicy tej instytucji są lojalni wobec bezrobotnych? Proponowałbym prześwietlenie rodzin znajomych tych urzędników, gdzie obecnie pracują i w jaki sposób pracę znalezli. Podejrzewam, że zwykły obywatel, bezrobotny jest na szarym końcu. A jak coś dostanie, to za pensje głodowe. U P nie interesuje to co dzieje się z pracownikiem i w jakich warunkach pracuje, ważne że statystyki w górę.

 • Anonim (AN0Jpr), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  UP zaorać.

 • Anonim (ArdBzu), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Racja. Dowodem na to jest to, że wystarczy przepracować nawet GODZINĘ na umowę zlecenie i trzeba się wyrejestrować i ponownie zarejestrować. Powiedźcie mi co to jest? "Ten Pan znalazł pracę" kogo obchodzi, że formalnie dalej jest bezrobotnym, musi się wyrejestrować i koniec, a statystyka poleciała w górę. A weź zapomnij o wizycie u pośrednika, wyrejestrują cie na 3 miesiące i oczywiście będąc bezrobotnym nie widniejesz w ich statystykach. Tak się walczy z bezrobociem w tym kraju.

  W ogóle ile ich tam pracuje? Ma ktoś jakieś dane? Ile rocznie pochłania pieniędzy ta placówka ubezpieczeniowa? Bo tak to się powinno nazywać, ludzie tam idą nie szukać pracy (każdy bystrzejszy szuka jej na własną rękę) tylko po ubezpieczenie.

 • Anonim (qf7Mv), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Też miałem "przygodę" na początku roku w tej instytucji. Zagubiłem rachunek od umowy o zlecenie za 3 dni maja bo nie przejmowałem się jakąś tam umową za 3 dni, bo korzyści żadnych, bo do niczego sie nie liczy ani do przyznania zasiłku, ani do lat pracy, a co się okazało przy rejestracji musiałem tą umowę mieć, bo mnie nie zarejestrowała urzędniczka, wiec musiałem jechać do pracodawcy (18km), żeby mi wypisał duplikat, a co by było jak by to była umowa z delegacji np z Poznania. Musiałbym za frajer jechać ponad 200km po dokument i tak nie mający żadnego znaczenia czy dostane zasiłek?

 • Anonim (AN0Jpr), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podbijam, gdyby nie darmowe ubezpieczenie nie bylbym tam zarejestrowany.

 • Anonim (ANu9JK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zapraszam wszystkich do dokładnego przeczytania informacji kryjącej się pod poniższym linkiem. Wnioski niech każdy wyciąga sam.

  http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/dlaczego-panstwo-polskie-przestaje-funkcjonowac,6702147251

  Temat Powiatowych Urzędów Pracy opisałem dokładnie gdzie indziej 02 stycznia 2012 roku. Temat zyskał prawie 14 tysięcy odsłon więc jest tam sporo. Niestety pochwał PUP u nie ma.

 • Anonim (AE7F9B), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie M, skoro jest pan takim przeciwnikiem PUP'u to po co tam pan wysyła syna? >.

 • Anonim (AN0UEf), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest ogłoszenie na stanowisko specjalista do spraw ewidencji i świadczeń w urzędzie pracy. Ciekawe kogo sobie przyjmą.

 • Anonim (ArdBzu), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może mnie :) Ale raczej nie, nie mam tam nikogo z rodziny :(.

 • Anonim (AE7LIa), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przepracowałeś na czarno albo za granicą od nas podatników oczekujesz że będziesz otrzymywał ubezpieczenie z PUP ono nie jest darmowe my wszyscy robimy na Twoje ubezpieczenie dlatego powinieneś być wdzięczny temu systemowi który pozwala nierobom na zasiłki i ubezpieczenia.

 • Anonim (euIe0P), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie ważne czy przepracował na czarno, czy za granicą skoro nie ma pracy w naszym wolnym kraju. Każdy obywatel w naszym kraju ma PRAWO do bezpłatnej opieki zdrowotnej. I za co tu być wdzięcznym? Ja też przepracowałam 25 lat w Polsce i teraz jestem zarejestrowana tylko ze względu na ubezpieczenie, bo jesli chodzi o pracę to proponowali mi tylko umowy śmieciowe.

 • Anonim (AtPxzG), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak ktoś pracuje na czarno, to też na czarno powinien się leczyć.

 • Anonim (ANG8y9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A dlaczego pracuje na czarno? Bo lepiej na czarno niż na umowę śmieciową. Dostanie pracy na umowę o pracę w naszym mieście graniczy z cudem. Ty sam się lecz na czarno.

 • Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (ANu953), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zasada jest taka aby za wykonywaną pracę pracownik miał możliwość przeżycia. Jeśli praca absorbuje jego cały czas a otrzymane za nią wynagrodzenie nie wystarcza na przeżycie to praca ta jest zwykłym wyzyskiem a pracownik niewolnikiem XXI wieku. Niewolnikiem nowoczesnej cywilizacji. Pracownicy administracji roszczą sobie pretensje do nagród a jednocześnie odmawiają najmniej zarabiającym gwarancji kwoty wolnej i pensji minimalnej.
  http://biznes.onet.pl/szokujaca-lista-nagrod-dla-wladzy-dokladne-kwoty,18554,5426416,1,prasa-detal.

 • 1
 • 2