Ateiści

 • Anonim (AFlHBe), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czym charakteryzuje się ateista?

 • Anonim (ANGI4S), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tym że nie wierzy w 3 osoby które są jedną. Katole często robią z nich idiotów mimo że ateiści o bogu i wierzę wiedzą znacznie więcej od nich. Świadomie nie wierzą w przeciwieństwie do omamionych przez kk wierzących.

 • Anonim (vkJZc), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak jak wyżej plus często obnoszą się ze swoimi poglądami a mimo to chrzczą dzieci w kościele i biorą śluby kościelne, też modne u nich jest pytanie pracodawcy o talony na święta i korzystanie z wolnych dni w czasie świąt katolickich itp a tak naprawdę promil z nich jest prawdziwymi ateistami.

 • Anonim (AtPxas), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miło przeczytać, że bieda nie jest pochodną głupoty. Może być bieda, ale bogata sama w sobie. :-).

 • Anonim (d1ZKgf), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co jest złego w wykorzystywaniu dni wolnych na święta przez ateistę? Chyba każdemu pracownikowi powinna przypadać równa ilość dni wolnych? Natomiast każde przesadne afiszowanie swojej tożsamości religijnej jest błędne, nieważne czy dotyczy noszenia odwróconego pentagramu czy krzyża na szyi.

 • Anonim (ANGqBm), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja też jestem ateistą. Nie obtaczam dzieci w mące i nie zjadam popijając kwasem chlebowym. A tak poważnie... Od 25 lat jestem niereligijny. Uznałem, że uczciwej wobec samego siebie będzie ogłosić bliskim, że jestem ateistą. Czyli, że nie życze sobie jakichkolwiek ingerencji religijnych w moje życie. Na co dzień, prowadze firmę, zatrudniam ludzi, udzielam się społecznie i charytarywnie. Tyle, że wynika to z mojego ludzkiego systemu wartości, a nie jakiejkolwiek religii. Do ateizmu nikogo nie namawiam. Niech każdy żyje w zgodzie z sobą samym. I będzie, po prostu, dobrym człowiekiem.

 • Anonim (ejpj9b), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Taka mała różnica być ateistą a uważać się za ateistę.

 • Anonim (AtPyTp), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mnie zawsze śmieszy jedna sprawa, ale to zawsze
  Ateista... ,
  A św Bożego Naradzenia i Wielkanoc zawsze obchodzą.

 • Anonim (ArCgjM), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem ateista i w swietach uczestnicze nie celebruje ich ale tylko uczestnicze robie to dla moich bliskich.

 • Anonim (AtPyTp), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mamy kilka dni wolnych od pracy ze względu na świeta kościelne
  I zawsze z tego korzystacie, a nie powinniscie tak uważam
  Święta katolickie.
  Powinniscie pracować.

  I jeszcze jedno.

  Jak koś sie dzieje strasznego choroba, wypadek zawsze sie wzywa Boga o pomoc.

  Mnie zawsze uczono, ze nie ma tak naprawde ateistów. Można tylko niewieżyć w Boga lub poprostu ktoś jest niedouczony.

 • Anonim (AtPxKw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciesz się że ateiści mają wolne w święta, bo gdyby trzeba było deklarować czy się jest ateistą lub nie (a myślę że dla katolika zadeklarowanie się kim jest to chyba powód do dumy) to roboty byście nie dostali a deklaracje zaczynały by się na literę A w rozmowach kwalifikacyjnych :)
  Prawo jest takie, że pracodawca nie może o to pytać, więc w jego oczach każdy jest katolikiem albo ateistą. Państwo też nie może dyskryminować mniejszości więc dzień wolny jest dla każdego, a paczki najczęściej finansowane są z funduszu socjalnego, więc każdemu się należą w tym samym zakładzie pracy.

 • Anonim (AtPyTp), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale ja nie kaze dzieci, co tu dziecko winne, że rodzic rzekomo ateista ( dziecku dać paczke, socjal to socjal, ale z drugiej strony jezeli rodzic deklaruje sie ateista więc niech ponosi konsekwencje ).

  no co Ty. Wtedy socjal dla dobra róznosci swiadpogladowej by to nazwał inaczej np paczki grudniowe.

  Jest taka sytacja moje dziecko nie jedzie na kolonie bo mnie nie stac, a sasiada stac i co? W ramach równosci on ma sponsorowac mojemu dziecku. Bzdura

  Swieta katolickie wiec ja mam swieta i rzekome paczki (ja ich nie mam a pracuje, a ty ateista do pracy i bez paczek.

 • Anonim (AtPxMF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Luty a Wy o paczkach grudniowych.

 • Anonim (AN0XD3), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ateizm może być piękny, jeśli budują go piękni duchowo ludzie. Ateizm to przede wszystkim racjonalizm i humanizm. To wielki szacunek dla drugiego człowieka dlatego, że jest takim samym człowiekiem jak ja. Ateizm nie zakłada nienawiści do jakiejkolwiek religii i jej wyznawców. Postawa określana jako ateizm nie widzi potrzeby aktywizowania religijności w życiu prywatnym i publicznym. W skrócie: kocham świat i ludzi BO JESTEM ATEISTĄ!

 • Anonim (AFlHBe), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A czy jeśli ktoś nie chodzi do kościoła, nie modli się, nie korzysta z sakramentu spowiedzi, nie chce przedmiotów religjnych w domu, uważa kościół za instytucję, myśli racjonalnie i wierzy tylko w siły nadprzyrodzone jest ateistą?

 • 1
 • 2