Akcja charytatywna dla schroniska

 • Anonim (AtPyZT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hej ludzie i ludziska! Wpadłam na pomysł zorganizowania akcji "POMÓŻ ZNAJDZIE". Już tłumaczę o co mi chodzi i jest to dziecinnie proste! Prawie każdy z Nas ma czworonożną miłość swojego życia, której zapewnia ciepły kąt, wygodne legowisko( albo miejsce obok siebie w łóżku), michę przepełnioną różnorakimi pysznościami, czystą wodę pitną, spacery na smyczy lub bieganie za piłką w lesie i tak można by wymieniać bez końca. Jednak są między Nami zwierzaki zapomniane, zagubione, wyrzucane przez swoich "kochających właścicieli", które już powoli zapominają, lub co gorsza zapomniały i straciły nadzieję na pełną miskę oraz kochający PRAWDZIWY DOM. Do czego dążę? Chodzi mi o to, byśmy MY MIŁOŚNICY TYCH 4 ŁAP NIE BYLI OBOJĘTNI, na to w jakich warunkach żyją zwierzaki w schroniskach, warunki w "przytulisku" są ciężkie, mały boks z małymi budami wypchanymi słomą, stęchła przemoczona karma i brudna woda do picia. To co zobaczyłam mną wstrząsnęło i stwierdziłam, ze coś z tym trzeba zrobić, jednak sama nie dam rady! Dlatego: Zwracam się do Was z prośbą, by zrobić zbiórkę dla psiaków np. wszelkiego rodzaju karma, smakołyki, smycze, obroże, szelki, gryzaki (lub inne zabawki), stare niepotrzebne Wam koce itp. PRZYPOMINAM, że nieuchronnie zbliża się ZIMA i noce są coraz chłodniejsze. Co Wy na to? Piszcie w komentarzach lub na priv! Adriana.

 • Anonim (AN0tzF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wstrzymaj się z tym pomysłem jak już nie będzie głodnych dzieci.

 • Anonim (AE7F9k), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W czym problem? Zainicjuj kampanię zbierania dla biednych dzieci. W Polsce jest duzo róznych fundacji, które wlasnie pomagaja dzieciom. Jesteś złym człowiekiem, jezeli ci nie lezy los skrzywdzonych zwierzat na sercu!

 • Anonim (ANGHEf), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ado, skontaktuj się z jakąś organizacją/fundacją, będziesz wiarygodniejsza i akcja ma szansę! Poproś któregoś z weterynarzy o rozpropagowanie akcji. Opisz, które konkretnie schronisko masz na myśli itp.

 • Anonim (vrYxQ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ty reprezentujesz TOZ czy to jest jakaś dzika zbiurka z której chcesz skorzystać osobiście?

 • Anonim (AE7F9k), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szczyt chamstwa, w dodatku analfabety! Czytaj nieuku o co chodzi w tej zbiórce, nie obrażaj kobiety!

 • Anonim (AE7Ffj), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chyba 28 pazdziernika będzie zbiórka w Tesco na rzecz schroniska w Dłuzynie Górnej- karma, koce, miski... widziałam ogłoszenie.

 • Anonim (AN0E9b), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co to za zwierzęta "skrzywdzone na sercu"?