Akcja charytatywna dla schroniska

 • Anonim (AtPyZT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ej ludzie i ludziska! Wpadłam na pomysł zorganizowania akcji "POMÓŻ ZNAJDZIE". Już tłumaczę o co mi chodzi i jest to dziecinnie proste! Prawie każdy z Nas ma czworonożną miłość swojego życia, której zapewnia ciepły kąt, wygodne legowisko( albo miejsce obok siebie w łóżku), michę przepełnioną różnorakimi pysznościami, czystą wodę pitną, spacery na smyczy lub bieganie za piłką w lesie i tak można by wymieniać bez końca. Jednak są między Nami zwierzaki zapomniane, zagubione, wyrzucane przez swoich "kochających właścicieli", które już powoli zapominają, lub co gorsza zapomniały i straciły nadzieję na pełną miskę oraz kochający PRAWDZIWY DOM. Do czego dążę? Chodzi mi o to, byśmy MY MIŁOŚNICY TYCH 4 ŁAP NIE BYLI OBOJĘTNI, na to w jakich warunkach żyją zwierzaki w schroniskach, warunki w "przytulisku" są ciężkie, mały boks z małymi budami wypchanymi słomą, stęchła przemoczona karma i brudna woda do picia. To co zobaczyłam mną wstrząsnęło i stwierdziłam, ze coś z tym trzeba zrobić, jednak sama nie dam rady! Dlatego: Zwracam się do Was z prośbą, by zrobić zbiórkę dla psiaków np. wszelkiego rodzaju karma, smakołyki, smycze, obroże, szelki, gryzaki (lub inne zabawki), stare niepotrzebne Wam koce itp. PRZYPOMINAM, że nieuchronnie zbliża się ZIMA i noce są coraz chłodniejsze. Rzeczy można znosić w następnym tygodniu przez 2 dni tj. SOBOTA I NIEDZIELA do Sklepu Zoologicznego "Psia Kość" przy ul. Zgorzeleckiej. W sobotę od 9: 00-20: 00 i w niedzielę od 10: 00 - 18: 00. Jeśli znajdę jeszcze jedno miejsce dopiszę :) Co Wy na to? Piszcie w komentarzach lub na facebooku https://www.facebook.com/ada.kaczmarek.338.

 • Anonim (AN0tzF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wstrzymanj się z tym pomysłem jak już nie będzie głodnych dzieci.

 • Anonim (vZxtP), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja jestem za, super inicjatywa, na pewno się dołączę :)
  Pozdrawiam i trzymam kciuki.

 • Anonim (AtPGPx), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja też jestem za :).

 • Anonim (AtPyZT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nikt Ci nie broni zorganizować akcji charytatywnej, dla biednych i głodnych dzieci :).

 • Anonim (ANIs5x), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Adriana nie przejmuj się na już na 100 % się dorzucę. Trzeba pomagać potrzebującym ja pomagam dzieciom i zwierzętom, jedno z drugim się nie kłóci.

 • Anonim (vrVnq), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziękuję w imieniu swoim i psiaków ;).

 • Anonim (AE7F9k), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W czym problem? Zainicjuj kampanię zbierania dla biednych dzieci. W Polsce jest duzo róznych fundacji, które wlasnie pomagaja dzieciom. Jesteś złym człowiekiem, jezeli ci nie lezy los skrzywdzonych zwierzat na sercu!

 • Anonim (ANIZlT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (ANx17a), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Też się dołączę! Ada jesteś WIELKA. Jeśli chodzi o głodne dzieci, to też jak trzeba, to się dołączę. A problemem dzieci i ubogich to zajmują się różne instytucje oraz kościół. Jest mnóstwo form pomocy dla ludzi, tylko że Ci wypominający nam dokarmianie kotów czy psiaków, nie potrafią zauważyć wokół siebie tych potrzebujących, a jeśli zauważą to nic z tego nie robią. O przepraszam, skłamałabym- obdarzą "dobrym słowem".

 • Anonim (AtPyZT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dokładnie, tylko że "dobrym słowem" jeszcze nikt się nie najadł... ani nie ogrzał.

 • Anonim (ANIZlT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie