Pontonem do garaży

Dyskusja dla wiadomości: Pontonem do garaży.


 • Anonim (AtPxKw), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Sprawdzimy i zastanowimy się" to nie jest odpowiedź wymijająca.
  Czy uważacie że odpowiedź na pytanie bez wcześniejszego sprawdzenia i zastanowienia się jest mądra?
  Czyli oczekujecie sensacyjnej odpowiedzi a nie mądrej.

 • Oczekujemy, że zarządca zdaje sobie na bieżąco sprawę z tego, za co odpowiada. Tym bardziej, że problem nie pojawił się w tym roku. Sensacyjna odpowiedź również może być mądra :)

 • Anonim (ANGHQB), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gumowce wszystkim i po sprawie.

 • Anonim (AtPxQL), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolejny kompetenty urzędnik na kolejnym sztucznym niezbędnym stanowisku z odpowiednim wynagrodzeniem... czyli z cyklu "ja nie wiem", "to nie ja, to oni".

 • Anonim (Am1u4b), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za garazami zalane, nie ma gdzie pic :D.

 • Anonim (AE78ac), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak ten pan Kozioł to jest człowiek nie do podrobienia, z nim rozmawiać to tak jakby rozmawiac z osobą ze Szkoły Specjalnej -nie ubliżając tym biednym dzieciom. Nigdy jeszcze nikomu nie dał sensownej odpowiedzi tylko tym swoim szyderczym uśmiechem poniża swoich interesantów. Kto go tam trzyma na tym stanowisku to nie wiem no ale nie dziwota bo ten cały ADM to banda krętaczy którzy potrafią nawet dokonywać włamań na lokatorach i to komisyjnie jak to twierdzą.

 • Anonim (AE7wLo), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przecież tam jest większość garaży własnościowych. Niech właściciele ponoszą koszty budowy odwodnienia a nie płaczą że są zalewani. Ale zaraz będzie płacz, że to nie nasze to miasta i niech miasto ponosi koszty. Miasto to też ja, płace podatki i niby dlaczego mam ponosić koszty i za moje pieniądze dogadzać innym.
  Także mam garaż na Starzyńskiego, ponosiłem koszty jego budowy, odwodnienia i utwardzonej nawierzchni. Radze użytkownikom garaży zrobić oczywiście za zgodą gminy to samo co ja-ponieść koszty wykonania odwodnienia.

 • Anonim (AE78ac), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Słuchaj Benek a jeżeli ta droga została zdewastowana przez sprzęt ciężki dojeżdżający na plac budowy to dlaczego własciciele garaży mają pokrywać koszty tej inwestycji. A poza tym np. ten słynny Kozioł jak chciano wybudować w tym miejscu nowy ciąg garaży to obiecał lokatorom ulicy Gdańskiej i tych garaży naprawe tej drogi w zamian za zgode lokatorów na ul. Gdańskiej na ich budowe i jeszcze jedno garaże garażami ale dlaczego mieszkańcy tego bloku przy ul. Gdańskiej nie mają prawa ubiegać się o to żeby dojść bezproblemowo do śmietnika no chyba że ten Kozioł z ADM na swoim karku ich będzie woził.
  2013-01-31, 21:27Kozioł Ofiarny jak byłbym pracodawcą to bym go nawet na gońca nie przyjął.
  2013-01-31, 21:42Człowiek z układu.

 • Anonim (AN0WW4), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mi się wydaje, iż więszkość garaży tam należy do prywatnych ludzi. A za zniszczenie drogi należy udowodnić właścicielowi budowy, która się tam buduje. Skoro sprzęt ciężki zniszczył drogę, to mamy winnego. Należy napisać pismo do kierownika budowy i do Inwestora z nakazem przywrócenia drogi do pierwotnego stanu. Jak nie zrobią tego, to do sądu. Proste.

 • Anonim (AtPxBJ), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie rozumiem problemu, wiele ludzi płaci grube pieniądze tylko po to żeby odwiedzić Wenecję. Tutaj Pan Piotr wyszedł z inicjatywą i zaczął tworzyć mini Wenecję w Bolesławcu a ludziom się już coś nie podoba.

 • Anonim, 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Drogi nie zniszczył żaden sprzęt budowlany, to próba "wyłudzenia" pieniędzy od inwestora! Mieszkam w okolicy i na pewno problem nie występuje 5 lat! Za małolata zakładaliśmy łyżwy i tam jeździliśmy... a teraz mam 33 lata.

 • Anonim (AE782z), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Słuchaj egon byłeś mały i jeżdziłeś tam na łyżwach czyli z 30 lat temu czy tam 20 i widzisz sam ile czasu mieszkańcy ulicy Gdańskiej nie mają dojścia do śmietnika ani możliwości zaparkowania przed domem. Czy to uważasz że jest normalne no bo ja nie, nie patrzcie tylko na właścicieli garaży ale i na tych mieszkańców gdzie całe życie ich (ul. Gdańską) sie pomija jak zaścianek.

 • Anonim (AE782z), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A słyszałem że ten słynny nieudacznik kozioł jest bezRadnym.

 • Anonim (V8euL), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co wy opowiadacie ten problem z w wodą jest od jak sięgam pamięcią 20 lat, nie można dostać się ani do garaży ani do śmietnika, jak pamiętacie a co niektórzy tak w roku 2010 jakiś cymbał sprzedał działki pod budowę garaży po środku placu zabaw dla dzieci po tej akcji miasto wycofało się ze sprzedaży działek obiecało rewitalizację podwórka jak również drogi dojazdowej a ponieważ było to krótko przed wyborami to pewnie dlatego skończyło się na obietnicach. Jak wszystkie obiecanki przed wyborcze! A jeszcze jedno a może pan który buduje podobno przychodnię stomatologiczną na gdańskiej może by coś wskórał bo on również przyczynia się do dewastacji tej drogi też z niej korzysta.

 • Anonim (AtPyT8), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie nie mówcie mi, że te ciężarówki nic tam nie robią... Mieszkałam tam ponad 20 lat, teraz dość często odwiedzam rodzine która tam została i powiem szczerze, że od rozpoczęcia tej budowy, stan tej drogi uległ pogorszeniu. Nie można zwalać na nich całej winy ale też się do tego "dokładają"... Coś z tym zrobić trzeba, tylko po co? Urzędasy wolą pieniądze przeznaczyc na inne cele, a nie na ulatwienie życia mieszkańcom naszego, jakże zacnego miasta. Tyle w temacie...

 • 1
 • 2