Płyta z grą, pomocy

 • Anonim (AN0EmB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kupiłam dziecku nowiusieńką grę do Xboxa Rayman Origins za ponad 140zł, coś się stało że przy pierwszym włożeniu jej do konsoli zatrzeszczało i zrobiło się na niej takie kółko, płyta nie chce działać a kiedy chciałam reklamować w sklepie powiedzieli że to z mojej winy i reklamacji nie uznali. Niby że ktoś poruszył konsolą... Czy mogę to reklamować u producenta? A może da się to jakoś wyczyścić? Choć to kółko jest po całym obwodzie i jest dość szerokie... Czym można to zmyć? I czym? 140 złotych piechotą nie chodzi a gra przepiękna...

 • Anonim (AE7FfU), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Masz zawsze tzw. rękojmię...

 • Anonim (AE7HCj), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bitek. Pl.
  2013-01-25, 19:11Www(kropka)bitek(kropka)pl.

 • Tam na pewno coś poradzą www.naprawiamycd.pl albo www.bitek.pl

 • Jeśli płyta jest porysowana to można spróbowąc ją wypolerować papierem ściernym modelarskim o dużej gradacji.

 • Anonim (ANxpjb), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak, papier Ścierny... Dzwoniłam już do Bitka, zapewniał że płytka po naprawie będzie wyglądać i działać jak nowa, wątpię że da się wyczyścić taką sznytę ale w poniedziałek przekonamy się... Dziękuję Wam za pomoc.

 • Anonim (ejpEu2), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Masz pojęcie co to jest rękojmia? Chyba nie, skoro piszesz takie brednie. Sprzedaj mi swój samochód, ja wezmę gwoździa i obrysuję go wokoło i Ci go zwrócę - rękojmia nie? Fachowiec od nie powiem czego...

 • Anonim (d9aBCB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bedzie, będzie. Nie jedną już mi robili i byłem w szoku kiedy zobaczyłem efekt naprawy, a i ceny przyzwoite i robi od ręki, na miejscu. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony-pełna profeska!
  2013-01-26, 11:48P. S. Namiary masz w bazie firm Istotnych Informacji w dziale komputery, Bit Serwis.

 • Sklep nie ma prawa powiedzeć odrazu że to z twojej winy który to sklep? Jeżeli coś z konsolą było nie tak to może to u producenta reklamować a na 100 % sklep nie ma prawa odzrucić reklamacji.

 • Anonim (AE7FfU), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oświeć mnie edek qwa. Co to jest rękojmia?

 • Anonim (ejpk85), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wpisz sobie w google to się dowiesz cwaniaku, a ponadto przeczytaj sobie w Kodeksie Cywilnym art. 556§1 i art. 559 - dotyczą tej konkretnej sytuacji.

 • Anonim (AkNvPI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Poruszony xbox robi na płycie tzw. ringa i tak ma kazdy xbox. Rysa na płycie jest to usterką tylko i wyłącznie z winy użytkownika. Żadna gwarancja ani rękojmia tego nie obejmuje, przykład porysowanego gwoździem auta jest idealny. Twoje auto, twoja płyta i możesz sobie z nimi robić co ci się podoba nie licząc na to ze ktoś ma obowiązek gwarancyjnie usunać skutki twoich zabaw. W instrukcji konsoli stoi jak byk że w trakcie pracy powinna stać stabilnie i nieruchomo. Można kupic sobie kopie oryginalnej płyty ale najpierw trzeba na swój koszt porysowaną wysłać, zapłacić za kopię a to trwa i kosztuje. Lepiej oddać na Hutniczą do bitka.

  Co do tego robienia od ręki, lekka niescisłość, ja miałem płytki zrobione dopiero następnego dnia rano ale było ich grubo ponad 70 :-) Wyszły perfekcyjnie. Również polecam!

 • Anonim (vrKUg), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziękuję za poparcie, a "qwą" mówię NIE!

 • Jak pisali przedmówcy Xbox 360 ma taką "urodę" że jak się go ruszy podczas pracy to jest duże prawdopodobieństwo że zrobi ringa. Niestety nie obejmuje tego żadna gwarancja ani rękojmia gdyż jest to usterka powstała na "życzenie" Klienta. Gdyby przeczytać instrukcję obsługi konsoli, to jest tam wyraźnie napisane że podczas pracy konsola powinna być stabilna i nieruchoma.
  Można oczywiście zakupić kopię naszej ulubionej gry, tak jak to gdzieś napisano, trzeba za nią zapłacić i odesłać najpierw uszkodzony nośnik. Jest jednak tańszy i szybszy sposób - regeneracja płyty. Po tej operacji płyta wygląda i działa jak nowa. Zapraszam na www.naprawiamycd.pl jest tam to dokładnie wyjaśnione.

  Także zapraszam Gabi na Hutniczą 7 - na bank odzyskasz Raymana :-)
  Pozdrawiam - Łukasz.

  P. S. Przed wizytą proszę o kontakt telefoniczny (502 219 171) gdyż dopadła nas grypa i może się tak zdarzyć że nikogo może w biurze nie być.

 • Anonim (AN0yTV), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Odwiedziłam dzisiaj Bitka i powiem tak, przemiły Pan, po 10 minutach moja płyta wyglądała jak nowa a po koszmarnej rysie nie ma już ani śladu, cena śmiesznie niska. Serdecznie dziękuję i POLECAM! Fajnie że mamy w mieście firmę świadczącą takie usługi tak profesjonalnie!

 • 1
 • 2