W imię przyzwoitości

 • Anonim (ANxpFT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nadarza się niebywała okazja aby zademonstrować butnej, bezkrytycznej i aroganckiej władzy że się bardzo bardzo myli. Te nagrody w pojęciu zwykłego obywatela starczające na dwa lata życia są wyrazem ignorancji wobec Polaków. Prezydium sejmu same sobie przyznało wysokie nagrody finansowe. http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/kopacz-grabarczyk-kuchcinski-nowicka-grzeszczak-wenderlich-sami-sobie-dali-nagrody_302640.html
  Nam zaserwowano podwyżki VAT oraz wszelkich możliwych podatków akcyz i opłat. Wiem że to osobisty ból ale odwołuję się Wandziu do Twojego poczucia przyzwoitości -- ODDAJ IM TĄ NAGRODĘ -- http://www.facebook.com/wanda.nowicka.5?ref=ts&fref=ts.

 • Anonim (AN0AX4), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A to bie żal dupę ściska?

 • Też możesz prosić o nagrodę od Palikota za poświęcony czas i wkład na forum w postaci "niepotrzebnego spamu" :)
  Pozdrawiam Serdecznie :)

 • Anonim (AE7wae), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A Wandzia to czasem nie od Palykotuf? Czyli tam też rozdawnictwo Przemysławie?

 • Anonim (ANuJbh), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Groszowe sprawy.

 • Anonim (AqBgES), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No pięknie pensje z kosmosu i jeszcze nagrody kosmiczne za co się pytam?
  Tacy nie maja poczucia przyzwoitości panie P.
  Ale to my jesteśmy winni siedzimy i biadolimy nic nie robimy a kraj stoi nad przepaścią.
  2013-01-24, 10:37

  Zal i głód dupę ściska a szarańcza rządzi!

 • Anonim (AN0Rwp), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przed opublikowaniem tego postu zamieściłem go na swojej stronie Facebook oraz na stronach wszystkich zainteresowanych zainteresowanych.
  Oto reakcja naszej partii oraz Janusza Palikota.
  http://tvp.info/informacje/polska/pojawil-sie-wniosek-o-wycofanie-rekomendacji-dla-nowickiej/9856446.

 • Żal się wypowiadać na ten temat, zostało tylko wziąć worek kamieni i lecieć na wiejską.

 • Anonim (AN0Rwp), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oto dalszy bieg sprawy.
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/ruch-palikota-zbulwersowany-rozwaza-odwolanie-nowickiej-ta-oddaje-nagrode,302090.html.
  2013-01-24, 12:58Nikt nie ma zamiaru zamiatać sprawy pod dywan. Najważniejsze osoby / zarząd Ruchu Palikota / zdecydowanie potępiły przyjęcie nagrody przez Wandę Nowicką.
  Deklaruje ona rozdysponowanie jej na cele dobroczynne. Jednak moim zdaniem dalej jest to przyjęcie. Jedyne honorowe rozwiązanie to bezwarunkowe zwrócenie nagrody do kasy sejmu.

 • Anonim (ArevQq), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Honorowe to byłoby zrzeczenie się diet i subwencji dla partii. A to drugie zapowiadał Palikot. Jednak honorowo się z tego wycofał i przygarnął subwencję.

 • Anonim (ANb6NK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak tak Kopacz rozdaje sobie nagrody a czekać jak NASZ burmistrz Roman da nagrody swoim pociechom masakra Nasz Kraj ukochany.

 • Anonim (AN0Rwp), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Marszałkowie sejmu deklarują przekazanie swoich nagród na cele charytatywne. Najwyraźniej świadczy to o niezrozumieniu intencji wyborców.
  Pomogę zatem - Rzecz w tym że po pierwsze dają w ten sposób przykład i przyzwolenie pracownikom administracji na niższych szczeblach a poza tym sumy te z powodzeniem mogły by umniejszyć podatki ściągane od obywateli. Wbrew pozorom skala jest duża. Wszystkie nagrody i trzynaste pensje budżetówki spokojnie uczynią sporo miliardów w skali roku.

 • Anonim (AN0Rwp), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobrze że ta sprawa zyskała odpowiedni rozgłos. Niech to będzie sygnał dla innych pracowników administracji państwa i samorządów że społeczeństwo zdecydowanie piętnuje tego typu praktyki. W rozumowaniu przeciętnego obywatela jest to zwykłe okradanie go w białych rękawiczkach z certyfikatem w kieszeni i błogosławieństwem.

 • Anonim (eG4nd), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ruch Palikota jest przeciwny subwencjom dla partii, ale 7 milionow zagarnal z naszych podatkow. Dlaczego honorowo nie zwrocicie tej sumy?

 • Anonim (AN0Ns0), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ruch Palikota jest też przeciwny zbyt wysokim i zbyt rozbudowanym podatkom, zbyt dużej liczbie administracji, zbyt szybko rosnącym kosztom utrzymania, zbyt dużym bezrobociem, zbyt kosztowną władzą, zbyt zależnym państwem od kościoła, zbyt dużą emigracją, zbyt dużą rozrzutnością.
  Kto to taki pyta o honor? Honorowa Tylda?
  2013-01-25, 08:31http://natemat.pl/48261,janusz-palikot-o-premiach-dla-marszalkow-wstydzilem-sie-ze-jestem-poslem-oni-sie-zhanbili.