Uczcili 150 rocznicę wybuchu powstania styczniowego

Dyskusja dla wiadomości: Uczcili 150 rocznicę wybuchu powstania styczniowego.


  • on (AE7gbI), 2013-01-23 15:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nauczycielka na zdj. Nr 3 to nie Barbara Sykulska!

  • świat się śmieje (vrj0l), 2013-01-23 17:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gdyby Zapytać przechodniów na ulicy to na pewno ponad 80 proc nie wie kiedy wybuchło Powstanie Styczniowe. Ale władza się cieszy, władza świętuje.

  • vocul (AN0Xl6), 2013-01-23 18:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~świat się śmieje napisał(a): Gdyby Zapytać przechodniów na ulicy to na pewno ponad 80 proc nie wie kiedy wybuchło Powstanie Styczniowe. Ale władza się cieszy, władza świętuje.

    No i co z tego, że ludzie na ulicy nie wiedzą, kiedy zaczęło się coś, co nazywasz Powstaniem Styczniowym. Widocznie nie jest to ludziom do niczego potrzebne. Widocznie ludzie mają jakieś inne priorytety. I BARDZO DOBRZE! Mamy bowiem wolny kraj i każdy sam (lub nawet przywołani przez Ciebie ludzie na ulicy) wybiera sobie ideały, sprawy ważne i zasadanicze, takie które będą go absorbować. Ja wiem, kiedy wybuchło. Znam przebieg i konsekwencje. Ale, na Boga, zostawiłem to na boku i żyję czym innym. A powstanie styczniowe... Niedługo tak zostanie nazwana jakaś nowa kampania promocyjna np telefonii komórkowej, albo kredytów.

  • Patriota (AE7Ftl), 2013-01-23 18:33 Cytuj Zgłoś nadużycie
  • patrota (AE7gwj), 2013-01-23 18:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A kogo to obchodzi...

  • zacofany moher (AE4m91), 2013-01-23 18:50 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~świat się śmieje napisał(a): Ale władza się cieszy, władza świętuje.

    O ile zrozumiałem, to szykowała te obchody młodzież. Jaka znowu władza? Coś Ci się, człowieku pomieszało.

  • traugut (AE7gwj), 2013-01-23 18:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A kiedy było powstanie... pluskiew... ? To drugie...

  • Anonim (dRjUpu), 2013-01-24 20:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nauczycielka na zdjęciu nr 3 to BARBARA SYKULSKA.

  • Nie warto wspominać porażek...

  • urbo (ANGwvE), 2013-01-25 16:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Aleksander Wielopolski to był prawdziwy Polak i patriota. Miał konkretny program i poparcie Aleksandra II. Lecz jak zwykle rozgorączkowane umysły konspirantorów zniweczyły plany. Na buncie, na szczęście, skorzystali polscy chłopi. Zachęcam do dobrego tekstu w dzisiejszym NIE.

Reklama