Znaleziono Malutkiego Kotka

 • Anonim (ANGHQp), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kotek błąkał się po ulicy Morelowej w Milikowie. Tel. 693-207-470.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (ANuMnE), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bidulek.

 • Anonim (ANIs5x), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jaki słodki, malutki, kochany i bezbronny, szczególnie na tym mrozie -9 C.

 • Anonim (ANGwXI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli właściciel się nie znajdzie, co jest więcej jak pewne bo kotek był raczej porzucony, i chciał by się ktoś bidulkiem zaopiekować to proszę się kontaktować.

 • Zostało zgłoszone do redakcji o oznaczenie tematu na kolor czerwony.

 • Temat na czerwono? Ten kolor powininien oznaczać coś naprawdę ważnego. A nieprzemyślane używanie go obniża jego znaczenie.

 • Anonim (ANIs5x), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A życie kotka nie jest ważne? To co według ciebie jest ważne GREGINFO?

 • Greg pewnie miał na mysli, że zwierzę nie jest tak ważne jak człowiek. Gdyby zagubiło się dziecko to temat wart był by czerwonego koloru. Zaskocze Cię, bo zwierzę jest tak samo ważną istotą co człowiek. Świat jest dla wszystkich istot i o wszystkie jednakowo dba. Jedynie my tyrańczy lud człowieczy nie potrafimy się z tym pogodzić i traktujemy zwierzęta jak niższość, a pozory tak bardzo potrafią mylić ;).

 • Anonim (ANGqLw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobrze, że temat jest na czerwono, może dzięki temu kotek znajdzie dom! A to jest tego warte!

 • Anonim (AE7XIb), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam takiego samego kociuszka małego, tak w ogóle mam ich sześć i zgadzam sie z Koko, zwierzęta są tak samo ważne jak my, ludzie[tez zresztą zwierzęta własciwie]. Każda żyjąca istota jest ważna. Ja tylko nie mogę zrozumieć, że też nikt nie chce przygarnąć tego małego słodziaka. Ludzie, błagam niech ktoś go wezmie, kto nie ma swojego zwierzaczka. }.

 • / A dlaczego twoim zdaniem los tego kota nie jest ważny? Gdyby to zależało od ciebie i np był by to twój kot to byś go nie szukał? Los w zimie takiego zwierzaka jest bardzo cenny życze ci żeby tobie kiedyś tak samo powiedział to może zrozumisz że nie liczy się tylko twój tyłek ale i zwierzęta są na tym świecie.

 • Ja mojego kotka mam właśnie z istotnych :) Pewna Pani miała do oddania dwa kociaki, wzięłam rudzielca i jestem zakochana w tym kocie :D Jest wspaniały z wiecznie zadartym i długim ogonkiem :D Jest radosny i straszny pieścioch z niego. Prędko do mnie biegnie gdy go wołam, uwielbia głaskanie, mruczenie i ocieranie się :D Niektórzy mówią, że to jest kotopies :D Zwierzęta są tak czułe jak czuły nie potrafi być człowiek. Potrafią pocieszyć, dodać sił, wypełnić pustkę i co najlepsze, nie muszą nic mówić. Są tak szczere we wszystkim co robią, że rozumiemy je bez słów, a człowiek z człowiekiem mimo wspólnego języka nie potrafią się dogadać. I kto tu jest lepszy, my czy zwierzęta? Będę zawsze zachęcać ludzi do adopcji zwierząt. Jeśli doskwiera samotność, nawał problemów przytłacza, szukasz prawdziwego przyjaciela który zawsze będzie przy Tobie to zwierzak jest najlepszym kompanem ;-).

 • Moja kicia tez jest kochana mimo tego, ze kradnie mi papierosy i rozszarpuje go ten na foto jest sliczny pewnie znajdzie dom :).

 • Anonim (AE7XIb), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja tez zachęcam i namawiam wręcz do adopcji, mam dwa psy, jeden ze schroniska w Dłuzynie a drugi z przechowalni zBolesławca, do tego kilka kotów, mam tez inne zwierzęta i dokładnie jest tak jak pisze Koko, cała ta czereda mnie uwielbia, bez względu na to czy mam dobry nastrój czy nie, bez względu na to czy moge im poświęcić czas czy nie, to nie robią focha, nie obrazają się, nie gniewają tak jak ludzka rodzina, lubia ze mną być i nie mają wymagań jak ludzie, nawet jak latem do lasu na grzyby idę to cały ten zwierzyniec idzie za mną. To są Przyjaciele, przez duże P. }.
  2013-01-29, 15:22A Twoja kochana kicia niszczy papierosy bo nie znosi ich paskudnego [sorry ale smrodu], mój piesek nie wpuści do mojego domu osoby od, której czuc dymem z papierosa. Zwierzęta raczej nie lubią sztucznych paskudztw. Twoja kicia dobrze ci życzy.

 • Anonim (AtPxKd), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po piwnicach pełno jet takich malych kotkow.