Jednak prawda

 • Anonim (ANGpGH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziś w telewizyjnej dwójce Tomasz Lis pomylił się i zamiast "Anatomia upadku" powiedział "Anatomia prawdy". Czyżby dziennikarz uwierzył w teorię zamachu?

 • Ten Samolot spadł już nie mal że dwa lata temu a co to da jeżeli nawet były by to zamach? Puszczą bombe na rojsie? Nic i tyle było mineło i niestety te szopki w sejmie się robią się smieszne nikt nie myśli o obywatelach tylko o tym rodziny się tego nie domagają ale nikt nie chce tego uszanować a PIS szuka tylko winy w PO nic to nie da.

 • Powiedział co wiedział!

  Cel uświęca środki?

 • Anonim (ANGpGH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  JAK TY PISZESZ? TO NIEDOUCZENIE CZY ANALFABETYZM WTÓRNY?

 • Anonim (ANuyZU), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jutro 21 national geographic film o tej katastrofie premiera.

 • Anonim (AkNvPI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Premiera powiadasz...
  2013-01-27, 05:53Premierowi to się akurat wtedy akcja udała...

 • Anonim (AE7gtS), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Udała powiadasz... , dogadał się z Putinem co do sztucznej mgły, wsadził Prezydenta 1000 lecia do napełnionej helem TUtki, i wysłał na Smoleńsk. I nikt by się nie pokapował, ale opatrzność dała naszemu narodowi człowieka o czystych rękach i jasnym umyśle, dociekliwego Antka, i ta perfidna zbrodnia została zdemaskowana. Do wyjaśnienia pozostały tylko małe szczególiki, ale to pikuś. Jutro dowiemy się z naszej wolnej prasy kto opłacił N G że tak łga jak bura suka.

 • Anonim (AkNvPI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ty widzę dalej wierzysz w peło... Po 7 latach ich rządów niewiele zostało już do zamknięcia i sprzedania, wszystko podrożało na czele z podatkami, ponad milion osób uciekł z kraju, aparat KIN (kontroli i nacisku) został rozbudowany do granic absurdu, urzędasowi już nie podskoczysz, nawet ten najniższego szczebla może zabrać Ci wszystko, ludzi ciągają po sądach za to że niepochlebnie wypowiadają się o urzędnikach mafijnych, slużba zdrowia leży, to samo kolej, gospodarka, budownictwo, motoryzacja, wymieniać dalej? Buta i chamstwo rządzących nie ma granic, dosłownie każda obietnica wyborcza okazała sie kłamstwem a Ty dalej wierzysz rudemu i jego zorganizowanej grupie przestępczej?
  Powiedz, co mogło go powstrzymać przed tym co napisałeś? Konstytucją może?

 • Anonim (ANuBoO), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sprawa smoleńska mnie nie interesuje. Nie interesuje także wielu ludzi, którzy mają ważniejsze sprawy na głowie. Skoro durne media nie dają wytchnienia od tej sprawy, sami przechodzimy obojętnie wobec niej. Bardziej inetersuje mnie jaka pogoda będzie w tym roku dla wędkarzy, czy będą grzyby w lesie, czy dzieci będą się zdrowo chować, czy będziemy się częściej do siebie uśmiechać na ulicy itd. Pozdrawiam ludzi obojętnych na Smoleńsk.

 • Anonim (dRjiAS), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam się i przyłączam się do pozdrowień :).

 • Anonim (AsdUPB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam może już ludzie są znużeni tą sprawą ale POPIERAM ANONIMA że ten rząd doprowadził wszystko do upadku, niszczy ludzi kliki sie porobiły w kazdym urzędzie szpitalu nic nie można powiedzieć bo cię zniszczą, a ty ~~kilt marzysz o rybach i grzybach to pomyśl bo może jak kiedyś pójdziesz na te ryby to cię przegonią bo okaże sie że teren na którym stoisz już ktoś kupił i zapłacisz karę za chodzenie po prywatnej posesji któregoś z panów z PO...

 • Anonim (ANuBoO), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ryby i grzyby są ważniejsze niż jakiekolwiek rządy. Ważniejsze niż jakilkolwiek urząd, tzw prawdziwi Polacy, prawicowe szmatławce, nawiedzone świry smoleńskie i ziejący jadem politycy.

 • Anonim (e9DcF2), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  KALISTO, Anonimie jeden i drugi, w czym problem? Dlaczego Wasi nie rządzą tym krajem? Myślicie że jak już kler będzie rządził, tak oficjalnie to Wam będzie lepiej? Faktycznie Polska upadła wszystko wyprzedane, a jak jeszcze coś pozostało to powoli chyli się ku upadkowi. Nic nie można powiedzieć, bo nie ma wolności słowa. Mnie osobiście to najbardziej ten upadek kraju wnerwia w piątkowe i sobotnie popołudnie. Tak przed bolesławieckim Intermarche, jak i przed Kauflandem oraz Carrefurem nie ma choć jednego wolnego miejsca, aby zaparkować autem. Wiem że to wszystko wina tego rudego Tuska i wiem że jeszcze przez 2 lata będę musiał tak się męczyć.
  A samolot wysadził Tusek z Putinem, Miedwiediew uciął kawałek brzozy, żeby wyglądało na wypadek. Ale nie z nami takie numery.

 • Anonim (AE7Hgv), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jesteś Rafi, mimo tych 2 szkół, które ukończyłeś.

 • 1
 • 2