Bolesławianin ma 100 lat

Dyskusja dla wiadomości: Bolesławianin ma 100 lat.

• Nie zawsze wiek takich ludzi jest prawdziwy przeciesz znamy ludzi którzy dodawali sobie lata :) ale życze mimo to kolejnych lat życia :).

• Anonim (AtPyeG), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Teraz zyczyc 150 lat ZUS-ik wypłaci teraz co miesiac 2 tysiaczki do emeryturki.

• Anonim (vrLcZ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Ten pan na pewno ich sobie nie dodal skoro odwiedziły go władze miasta. Swoja droga widać że mimo swych stu lat pan Władysław dobrze się trzyma tak więc wszystkiego najlepszego i jak najwięcej lat :).

• Anonim (AL04rR), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

To wielkie szczęscie ale też siła! Oby tak dalej :).

• Anonim (ejpE6c), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Gratuluję Panu! Piękny wiek :).

• / Nie mówie że ten człowiek kłamie :) tylko kiedyś tak było a urząd nie wiele ma do tego :).

• Anonim (AE7FyK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Dużo zdrowia Panie Władysławie!

• Anonim (AN0UxW), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Rafi - dodawac to sobie moga w Afryce, gdzie na biezaco nie ma jak tego zweryfikowac. A pan Władysław jak po wojnie miał zapisane kiedy sie urodził (czyli odkad znowu działały urzedy cywilne) to NIE PRZEWIDYWAŁ ze dożyje do 100 lat. Spróbuj to sobie wyobrazić Rafi. A jak nie mowisz że ten człowiek kłamie to po ciul taki komentarz zamieszczasz?

• Anonim (AE7FIq), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

RAFI to szczególny okaz, zwłaszcza umysłowy, zawsze ma wiele do napisania, ale biedakowi nie zawsze to wychodzi!

• Gratuluję! Piękny wiek! Dużo Zdrowia!

• Rafi na pewno nie miał nic złego na myśli tylko źle się wyraził. Faktycznie kiedyś bywały takie pomyłki w datach urodzenia. Moja mama np ma zupełnie inną date urodzenia niż tą w dowodzie osobistym, ale to kwestia paru miesięcy, nie lat :) Tak czy siak to przeżyć 100 lat to szmat czasu, ale czy to takie fajne to nie wiem...

• / Jak byś czytał dokładnie to co pisze to byś wiedział że nie mówie że ta osoba kłamie tylko ludzie kiedyś zgubili dowód i podwali różne daty a więc anonimowy możesz już sobie dać spoko ze spinką na kogoś kto nie sugeruje że ten Pan kłamie a stan cywilny i tak nie ma nic do tego.

• Anonim (AtPxkM), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Ty rafi próbujesz błysnąc inteligencją ale ci nie wychodzi.

• Anonim (AkNvpd), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

GRATULACJE!

Podziwiam! Myślę, że ma lekko 100 lat. Mój wujek żył 98lat, babcia 96 lat, i oboje do końca byli zdrowi, poumierali we śnie. Daj Boże taką śmierć.

• Anonim (ANUTAm), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Moja sąsiadka też ma sto lat piękny wiek.