Spotkania AA

 • Anonim (ANxOWc), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdzie w Bolcu odbywają się mityngi dla alkoholików? Proszę o namiary i ewentualne opinie.

 • Anonim (ANGKvA), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W szpitalu psychiatrycznym i gdzieś na Komuny Paryskiej. A najlepiej od jutra nie piję i już.

 • Anonim (ANGVUR), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie polecam komuny paryskiej, szefowa z tej "przemiany" lubi wtracac się w życie prywatne klientów...

 • Anonim (dRjU3B), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rocky ja nie piję już kawałek czasu, ale podobno trzeba chodzić na mityngi, stąd moje pytanie. Anka dzięki za "info".

 • Anonim (ANGwTs), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja nie piję kilka lat i nie chodzę na mityngi. Po pierwsze, nie mam takiej potrzeby. Po drugie, nie pozwolę sobie, aby moje życie (w tym kilkuletnie niepicie) oceniali ludzie, którzy nic o moim zyciu nie wiedzą, mnie nie znają. Nie jestem ciekaw ich wywodów, wypowiedzi. Wg nich bowiem, ból głowy, złe samopoczucie i zdenerwowanie ma podłoże alkoholowe.

 • Anonim (ANxpwP), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czuję dokładnie to samo :) nie mam takiej potrzeby i nade wszystko nie lubię ingerencji w moje prywatne "Idaho". Dzięki Jallo, pozdrawiam :).

 • Anonim (AtPy9W), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bolesławieckie Stowarzyszenie Abstynentów "Przemiana" z siedzibą na ul. Kom. Paryskiej 36 to nie jest Grupa AA i tutaj trochę wyjaśnień:
  Stowarzyszenie nie jest punktem informacyjnym choć spełnia rolę punktu i można zasięgnąc tutaj niezbędnych informacji, nie jest placówka leczniczą ale wielu alkoholików zawdzięcza swoją trzeżwość wyłącznie uczestnictwu w zajęciach klubu, nie jest też Osrodkiem Pomocy Społ. Chociaz pomoc jest tu świadczona na wielu różnych poziomach. Klub na przestrzeni lat wypracował kilka zasad, którymi się kieruje:
  1. Praca każdego członka nad ałasnym rozwojem.
  2. Odbudowa relacji rodzinnych i koleżeńskich.
  3. Praca na rzecz klubu (dyżury itp. ).
  4. Aktywność na rzecz społeczności lokalnej.
  W siedzibie BSA w ramach działań trzeżwościowych spotykają się również dwie Grupy AA. "ZIBI" i "TRATWA" pierwsz w każdy pon. O godz. 19, 00 druga w czwartek o tej samej porze. Grupy pracują na trochę innym programie i zasadach. Klubowicze nie sa osobami anonimowymi i dodam, ze wielu ich członków to ludzie z wieloletnią abstynencją. To tyle w kwestii wyjaśnienia różnic między pracą nad soba w Klubie abstynenckim a praca w Grupie Anonimowych Alkoholików.

 • Anonim (Ak5DqP), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jalko - skoro nie pijesz to w czym problem? Ja nie piję już 3 lata i wcale mnie do alkoholu nie ciągnie. Alkohol może dla mnie nie istniec. I nie potrzebuję się wyżalac przed gremium nieznajomych mi ludzi w placówce AA.

 • Anonim (ANxpwP), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rocky ja nie piję trochę krócej, ale też % mogą dla mnie nie istnieć. Pomoc mam od najbliższej osoby :) i to mi na dzień dzisiejszy wystarcza. Ale to że dzisiaj nie ma problemu, nie znaczy, że nie pojawi się jutro, dlatego dobrze mieć wiedzę "co w trawie piszczczy", tak na wszelki wypadek. Othmar dzięki za wyczerpujące info.

 • Anonim (Ak5DqP), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jalko - masz silną wolę, tak jak ja. I tak trzymac!

 • Anonim (dRjU3B), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  :) ) :) Otóż to. Pozdrawiam i też się 3-maj!

 • Anonim (AtPx8v), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do anki- nie pamiętam abym wtrącała się w w sprawy prywatne klientów -to po 1 po drugie nie masz pojęcia co piszesz Przemiana jest stowarzyszeniem a pytanie było o mitingi AA a to nie ma nic wspólnego z klubem to w ramach sprostowania.

 • Anonim (AtPyeu), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co racja to racja, ktos tu pomylił 2 pojecia i zupełnie niepotrzebnie oczernił PRZEMIANĘ, która przez lata swojej działalnosci zrobiła wiele dobrego dla ludzi mających problem z alkoholem. Wiem, że jest tam tez punkt pomocy dla ludzi, którzy mają problem z piciem, wiec nie trzeba zaraz otwierac sie przed wszystkimi. Zresztą nie na tym to polega, że sie przychodzi i gada o tym ile i gdzie sie wypiło. Ja mam już to za sobą, ale są setki ludzi, którzy takiej formy pomocy potrzebują.

 • Anonim (qsDyS), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co sobote o godz. 19: 00 w parafii nspj na osiedlu kwiatowym. Spotkania odbywaja sie na plebanii.

 • Anonim (AtPx8v), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do Anki - prywatnie - jeśli uważa pani że wtrącam się do życia prywatnego klientów to zapraszam panią do stowarzyszenia codziennie od godz, 17. 00 celem wyjaśnienia w czyje życie się wtrącam nie mam zwyczaju pisania i oczerniania ludzi których nie znam a mam wrażenie, że pani tak.

 • 1
 • 2