Akcja „Bus”: dowody rejestracyjne 49 pojazdów zatrzymane

Dyskusja dla wiadomości: Akcja „Bus”: dowody rejestracyjne 49 pojazdów zatrzymane.


 • Anonim (ANuMGr), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trochę niepokoi mnie to, że miarą bezpieczeństwa na drogach są wystawione mandaty i zabrane dowody rejestracyjne. Dziwi mnie też społeczne przyzwolenie na dalszy taki 'lewacki PR'. Dla nie poprawą bezpieczeństwa na drogach jest np. mniejsza liczba wypadków, kolizji, czy poprawa płynności ruchu. Czym tutaj się szczycić, że Policja wystawiła kilka mandatów? Co to tak na prawdę zmienia? Wcale nie jest tak, że Państwo, Policja czy inne instytucje są za na odpowiedzialni i karzą dla naszego dobra. Kara to kara, kary powinno się wstydzić. Tylko MY jesteśmy odpowiedzialni za samych siebie.

 • Anonim (AE7q5o), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W średniowieczu na podróznych napadali zbóje, teraz napada policja straż miejska i krokodyle.
  Bezpieczeństwo to ich tyle interesuje co zeszłoroczny śnieg. Jakby mogli to by postawili na Kościuszki ograniczenie predkości do 2 km/h i walili mandaty wszystkim łącznie z pieszymi za przekroczenie predkości.

 • Anonim (evgggb), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie zgodzę się z Wami. Złom na drodze to zagrożenie dla pozostałych uczestników. A złom przewożący pasażerów to zagrożenie dla nich. Powinno sie kontrolować i eliminować z ruchu złomowate samochody.

 • Anonim (A7bEqT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dostaniesz mandat choćby za brudne tablice rejestracyjne. Bo na pewno ich nie czyścisz co kilometr. Dajcie mi człowieka a ja znajdę na niego paragraf - stara zasada milicjantów.

 • Anonim (euIeuZ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam sie. Jaki sens ma wystajacy patrol na kosciuszki? Tylko lupienie kierowcow z pieniedzy, a i tak tylko tych zamiejscowych. Budowa chodnika z osiedla kosciuszki, to bylaby prewencja bezpieczenstwa uczestnikow ruchu, chodzi o pieszych.

 • Mojemu pracownikowi zabrano dowód od busa za... brak klapki w gniazdku przy haku holowniczym.

  To się nazywa podbijanie statystyk...

  Pozdro panowie policjanty.

 • Anonim (AtPxKw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  000 zł. Tyle potrzeba pieniędzy z mandatów aby było bezpieczniej :).

  2013-01-17, 21:16Półtora miliarda (słownie).

 • Anonim (euuckv), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Policja zapracowuje sobie sobie na powszechną "sympatię" jak kiedyś milicja za nieboszczki komuny. Bezmyślne karanie pod byle pretekstem skutkuje powszechna nienawiścią i ostracyzmem za strony społeczeństwa. Bedzie tak jak kiedys, że powstanie kasta w obrębie której będa egzystować: bawic sie, żenić...
  Pamiętam sytuację sprzed lat kiedy spotkałem szkolnego kolege milicjanta z drogówki (był po cywilu), w pewnym momencie powiedział: " chodź na druga stonę bo idą dwaj kierowcy z PKsu".

 • Anonim (ANGZxC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Policja otrzymała od społeczeństwa nowiutkie auta. Niestety społeczeństwo sobie nie może kupić dla wszystkich nowych aut. Ludzie mają to co mają.
  Dlaczego podważane są wyniki stacji diagnostycznych?
  2013-01-18, 08:15Akcja BUS z daleka pachnie zwalczaniem prywatnej konkurencji PKS, MZK.

 • Anonim (ANuZxB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Łał pan M. Ładnie sobie tłumaczy. Jak stare to niech jeżdżą rozje... walone. A badanie na stacji diagnostycznej robisz dzisiaj a za tydzień masz usterkę i dalej jeździsz. Mało inteligentny człowiek sie domyśli że może byc taka możliwość.

  A wszystkim malkontentom życze przyjemnej jazdy w niesprawnych busach, tylko potem nie płaczcie jak nie daj boże będzie jakis przez to wypadek. Bo po co kontrolować bezpieczeństwo przewozu. Natura sama skontroluje...

 • Anonim (ANGZxC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na końcu artykułu jest rubryka zatytułowana " Wiadomości pokrewne ".
  Na 8 wiadomości 6 zaczyna się AKCJA BUS.
  Pierwsze słowa komentarza to " w ostatnich latach gwałtownie wzrosła liczba prywatnych przewoźników " To zaplanowana cykliczna akcja przeciwko prywatnym firmom przewozowym. Nie ma ona wiele wspólnego z bezpieczeństwem a raczej z wyeliminowaniem prywatnej konkurencji oraz poklaskiem dla policji. Zorientowani dobrze wiedzą że usterki za które zabierano dowody rejestracyjne były tylko pretekstem. Wiem od kilku z tych osób że wręcz banalne. Bezpieczeństwu może zagrażać niesprawność układu hamulcowego, zawieszenia lub układu kierowniczego. Niemal niemożliwym jest stwierdzenie takich usterek na drodze. Więc co było?
  Lista drobiazgów jest długa. Najczęściej jest to pocenie się silnika lub skrzyni biegów występujące we wszystkich autach po kilku latach eksploatacji.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (AN0d9R), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Aż strach wyjeżdżac z garażu.

 • Anonim (AN0JyF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może by tak Policja wzięła sie za autobusy MZK lub PKS, bo tymi to strach jeździć? Jadąc za takim, wszystkie spaliny ma się we wnetrzu swojego auta. Do tego kierowcy pracujący za kare, nie zatrzymuja się na przystankach, a na przerwach w autobusie pala papierosy. Biletu nie chcą sprzedać i do dziecka mówią chyba śmieszny jesteś, że ci teraz bilet sprzedam? Łaska? Na wasze miejsca tysiące panowie, więc prosze zwolnijcie je, a tym samym dacie prace tym, którzy ją uszanują.

 • Anonim (eGd8dJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ta niech zabieraja bo zeby nabijac swoje kasy przewoźnicy busów zakladaja sprężyny od busów transportowych. Wtedy zawieszenie jest mocniejsze ale pasazer skacze na siedzeniu jak piłka ale kogo to obchodzi...

 • Anonim (AN0tRr), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jack. A ty skad masz takie informacje ze zakladaja sprezyny od busow transportowych. Jak czytam takie wypociny to jestem za usowaniem ciazy jednego debila mniej.

 • 1
 • 2