• Anonim (AE7gbI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli znajdę chętnych do zabawy na śniegu i mrozie to możemy zorganizować kulig na trasie dąbrowa -krępnica lub dalej. Oprócz przejażdżki zaprzęgiem zorganizujemy ognisko z ciepłym posiłkiem. Oczywiście wszystko się uda jak będzie odpowiednia aura. Czekam na głoszenia ewentualnie pytania ebenista@op.pl
  Krzyztof Adamarczuk.

 • Anonim (AE7ffm), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pomysł super, szkoda, że nie mieszkam w okolicy: }.

 • Anonim (AE7gbI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  NIc nie szkodzi zawsze można dojechać autem. W szkole mamy sanki sądze że uda się je wypożyczyć.

 • Anonim (ejpmPw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kulig konny a macie papiery na zasprzeg.

 • Anonim (AkNrJT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  U nas jest kulig traktorem ewentualnie koniem to zalezy jaka ilośc osób organizuje go Kamil Fornalik. Numer kontaktowy 500456897.

 • Anonim (hj2o2), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A pod względem bezpieczeństwa, czy jest jakaś osoba, która zadba o to w czasie zabawy? Kulig ma sie odbyć asfaltową drogą, czy jakimiś bocznymi... fajny pomysł z tym kuligiem... proszę o więcej szczegółów... pozdrawiam.

 • Anonim (AE7W2j), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Fajny, tylko co bedzie jak się za dużo chętnych zbierze? :D Tylko okresloną ilość sanek można doczepić. }.

 • Anonim (AtPyeG), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Krzysiu jesteś przemiłą osobą. Udzielasz się społecznie a twój entuzjazm i pozytywne nastawienie do ludzi i świata potrafią rozbić każdy mur. Jednak zakłócę Twą sielankę musisz bowiem zejść na ziemię ze swojej wspaniałej przepełnionej radością i beztroską bajki. Pamiętaj Krzysztofie że każda taka impreza niesie za sobą ryzyko. Jedyna droga na kulig jaka przychodzi mi do głowy to dąbrowa bolesławiecka np od szkoły w stronę krępnicy za most autostrady do pętli autobusowej. A tam czasami zdarza się że młodzież chce zaszaleć lub uczy się jeździć-nie zalecam. Druga sprawa to sanki ze szkoły. Nie piszmy i nie obiecujmy czegoś czego jeszcze nie mamy i nie możemy tym dysponować. Sanki szkolne są przeznaczone dla dzieci a nie do uzyczania postronnym osobom. Życzę Tobie aby ta ta energia się w Tobie nie wypaliła ale Troszkę powściągliwości Krzysztof. Pozdrawiam.

 • Anonim (AN0C8I), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiesz co pomysł jest zajefajny tylko przykro mi widziec jak psiarnia kaze ludzie za takie wybryki"... miliard upowaznien zezwolen i najlepiej szpital polowy ze smiglowcem bd potrzebowal zeby to nakrecic bo mundurowi przypi sie do wszystkiego, musisz sie troche zakonspirowac gdzie co i jak bo przyjedzie kija i cie zgarnie ;p.