Druga porażka siatkarzy BTS Bolesławiec

Dyskusja dla wiadomości: Druga porażka siatkarzy BTS Bolesławiec.


 • Anonim (AE7OAJ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W pierwszym secie było 21: 17 dla naszych a mimo to nie udało się tego seta wygrać. Potem to już drużyna popłynęła :(.

 • Anonim (ANidlq), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak dla jasności to w Oleśnicy i Sycowie siatkówka rządzi od wielu lat. Ma wielkie tradycje i silne korzenie. Nie to co w Bolesławcu.

 • Anonim (ANurmO), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zawodnik z nr 3 najlepszy w naszej drużynie. Wśród kibiców widziałem wielu byłych siatkarzy BKSu. Oleśnica lepsza o doświadczenie. Nasi przeszli obok meczu. Super, że w ogóle coś się dzieje w siatkówce w Bolesławcu. Vitek nie masz racji Bolesławiec ma duże tradycje siatkarskie. Nigdy nie zapomnę meczów z udziałem Panka czy Graczyka i walki do upadłego. Pozdrawiam "starych" siatkarzy :).

 • Anonim (AE7wP6), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda że nie utrzymaliśmy pierwszego seta. Zapewniłby nam pewien komfort psychiczny na kolejne sety a i poziom pojedynku na pewno by by wyższy. Musimy popracować nad utrzymaniem koncentracji przez cały mecz niezależnie od wyniku.

 • Anonim (AtPxF7), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tu potrzeba trenera z jajami... Żeby tych chłopaków pokierował bo obecny trener nie ma o tym pojęcia.

 • Anonim (AtPxQt), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Fajnie, że ktoś jeszcze pamięta zawodników starszego pokolenia i dobrych zawodników a było ich naprawdę wielu w Bolesławcu tacy jak: Tomek Medyński, Zygmunt Zazula, Romek Klimek, Artur Rogalski; troszkę młodsi to bracia Sobczyszynowie a mecze stały na wysokim poziomie. Pamiętne mecze Bks-Browar gdzie na salę przy ul. Komuny Paryskiej przychodziło tylu kibiców, że nie można było wcisnąć przysłowiowej szpilki. Jak zaczynałem swoją przygodę siatkarską miałem się na kim wzorować. Pozdrawiam chłopaków z Bksu z którymi razem trenowałem i oczywiście grałem jak również kibica 2842, który pamięta te wspaniałe czasy. Aż łza w oku się kręci-to były piękne czasy.

 • Anonim (AtPGP2), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie chcę na wyrost usprawiedliwiać drużyny, ale przed meczem wypadło dwóch ważnych zawdoników ze składu, w trakcie meczu kolejnych dwóch. W zespole Oleśnicy wystepuje pięciu (! ) zawodników z przeszłością na parkietach ekstraklasy. Potrzeba czasu, żeby nawiązać walkę z zespołami tej klasy.

 • Anonim (AtPyZg), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale atmosfera i oprawa meczu była wyśmienita. Brawo.