Kablówkę do klienta twarzą

 • Czy jest możliwość zreformowania stosunku kablówki do swoich klientów, do traktowania ich z szacunkiem. Chodzi mi o ciągłe zmiany programów oferowanych pakietów, co wiąże się z późniejszym poświęceniem sporego czasu do ponownego ich uporządkowania. Chodzi również o wyeliminowanie programow, nprz. Ostatnio DW, rosyjska Planeta czy TV Serbia. Te językowe programy są ważne dla klientów że względòw właśnie językowych, tak jest przynajmniej w mojej rodzinie i u znajomych. Co sądzicie, czy jest możliwość wpływu na decyzję operatora, w d... mającego swojego klienta? Czy może przejście na oferty TV Sat-ów z ich korzystniejszymi cenowo ofertami?

 • Anonim (AsdU1L), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z tego co wiem to Kablówka przychyliła się do zdania abonentów aby przywrócić kanały RTS Sat oraz RTR Planeta. Takze chyba nie maja w du... swoich klientów jak to Pan określił. Co do zmian pakietów to przeciez ostatnio zwiększyli liczbę kanałów cyfrowych do 55 oraz dodali kanały cyfrowe w pakiecie familijnym. Zestrojenie odbiornika chyba nie jest zbytnia trudnością ale taka juz polska mentalność - narzekanie. Pozdrawiam.

 • Anonim (AtPxr7), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trudnością może nie jest, ale czasochłonne - na pewno.

 • Anonim (AE7xj4), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ... ale to chyba nie polska mentalność...
  Mnie te programy akurat nie interesują, a wręcz przeciwnie.

 • Anonim (ANuHJH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Problemem tego miasta jest fakt ze azart jest monopolista na rynku, nie ma tutaj zadnej konkurencji wsrod kablowek, gdyby na nasz teren wkroczyla UPC to i azar musialaby walczyc o klienta lepsza oferta...

  Moje siostra ma UPC we Wrocku, oferta programowa bije 100 razy na glowe nasza kablowke, plus internet bardzo dobrej jakosci szybki i tani.

 • / A co ma piernik do wiatraka? Wrocław ma kilka tv kablowych bo większe miasto a Bolesławiec ma kablówkę tylko taką jaką widać brak konkurencji bo słaby rynek i tyle.

 • Anonim (AN0bR9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ty masz mozg?

 • Anonim (AsdU1q), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hahah.

 • Proszę o czytanie że zrozumieniem. Chodzi o ZMIANY, nie o zakres programów cyfrowych.
  Proponuje ponownie wyszukać kanały a potem je poustawiac, jak było poprzednio, podpisywać ponownie nazwy... I zanotować czas, jaki minie...
  Dosłownie 4 dni temu po powrocie z urlopu zastałem komunikaty BRAK KANAŁU.
  Zamiast pooglądać ostatnie wiadomości z kraju kilka godzin musiałem poświęcić na uruchomienie TV...
  Mentalność?

 • Anonim (AsdU1L), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A to ciekawe bo mi zestrojenie odbiornika zajmuje max 30 min.. I jakos nie widz w tymm problemu a wrecz przeciwnie - dostrzegam olbrzymmi pozytyw ze kablowka coś robi z oferta i ja uatrakcyjnia. Pozdrawiam.

 • Anonim (AN0usu), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedy obniżą cenę za podłączenie neta? Nie potrzebuję TV bo nie oglądam a chcę neta.

 • Anonim (AsdU1L), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z tego co się orientuję to cena za podłączenie internetu to 51, 23 zł także chyba nie jest wygórowana: O.