„Układ zamknięty” w Forum

Dyskusja dla wiadomości: „Układ zamknięty” w Forum.


 • Anonim (AtPxas), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zestawiając fakty, obserwuję założony temat "Polska-układ zamknięty", który nie wywołał dyskusji(zszedł z forum do archiwum), a powinien, a tu na czerwono "Od piątku, 12 kwietnia, na prośbę widzów, wyświetlany będzie... " Którzy widzowie o to prosili? Rezerwacja na "premierę" w dniu 19 kwietnia, godzina 19. 00 nie jest tak imponująca. Uprzedzając dyskutantów, niczego nie sugeruję, tylko pewne fakty uznałem za nielogiczne.

 • Anonim (AE7Fhy), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Paru Bolesławian mogłoby także posłużyć jako Ci, którzy doświadczyli wielkiej niesprawiedliwości ze strony Starosty, Prezydenta, Prokuratury, Policji, Urzędu Skarbowego, Sądu oraz prasy, która była i jest na zamówienie. To pomysł, aby światło dzienne ujrzała nasza historia. Zainteresowaliśmy już nią reżysera. Będzie także i o naszych.

 • Anonim (AtPxr5), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może G. Zaprosi Roberta?

 • Anonim (ANUu7z), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Daleki jestem od zachwytów nad filmem. To dowód artystycznego wyrazu. Tylko tyle. Natomiast w przedpremierowych wywiadach poruszano sprawę pierwowzorów postaci. Pracują nadal w swoich urzędach. Mają się dobrze. Nie uważam, żeby film był właściwym instrumentem do przypominania tych wydarzeń. Powinna to być SPRAWIEDLIWOŚĆ. Jednak nie ta reprezentowana przez resort. A wyższa, niezszargana pustosłowiem, niezbrudzona pieczątkami w urzedowym kolorze. Podejrzewam, że emisja filmu jest nak naprawdę na rękę krzywdzicielom. Na filmie się skończy. Może dwa tygodniki zamieszczą jakieś felietony. TV puści jakiś reportaż. I dalej będzie jak zwykle.

 • W Polsce nie ma sprawiedliwości, jest sprawiedliwość społeczna.

 • Anonim (ArdBvY), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo Robert :) świetna rola, nie wiedzialam że kolega z podstawówki jest tak zdolny. SUper.