Odławianie bezdomnych psów

 • Anonim (eQ5QBJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zwracam się z pytaniem do wszystkich suczek i piesków ze Zgorzelca, ale także z Bolesławca bo może wiecie coś więcej w sprawie Obwieszczenia Burmistrza Miasta Zgorzelec o terminach przeprowadzenia 4 planowanych akcjach odławiania bezdomnych zwierząt w granicach administracyjnych Gminy Miejskiej Zgorzelec w roku 2013. Pan Burmistrz obwieszcza, że takie 4 akcje odbędą się w dniach 19 kwietnia, 30 września i 18 listopada 2013 r. W związku z powyższym chciałbym się dowiedzieć kiedy jest termin 4 akcji. Pytanie zadaję ponieważ jestem bezdomnym MAŁYM PIESKIEM (ale z wielkim sercem), a na terenie Gminy Zgorzelec mam kilkadziesiąt bezdomnych kuzynek i kuzynów których tradycyjnie odwiedzam 25 kwietnia. Robimy wtedy wielkie HAŁ. 25 kwietnia nie jest w obwieszczeniu wykazany jako dzień wyłapywania nas. Wysilając swoją mózgownicę doszedłem do wniosku, że tym 4-tym termin wyłapywania NAS będą pozostałe dni w roku. Czy w związku z powyższym mam zostać w swojej norce, czy ryzykować wybieg do Zgorzelca. HAŁ HAU.

 • Anonim (AE78Kp), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kundlim rozumem ciężko pojąć, że w jednym dniu może być przeprowadzona więcej niż jedna akcja?

  Co te gimnazja z ludzi robią...

 • Anonim (eQ5QBJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie potrzebuję więcej wpisów w tym temacie. Chodziło mi tylko o to, czy znajdzie się ktoś w temacie. No i znalazł się jeden jeleń, który nie "skumał" żartu. Taka mała sonda.
  2013-04-10, 19:43Oj vv. Ty nie nie wiesz co to jest socjotechnika. Ucz się, ale na trochę wyższym poziomie niż gimnazjum.

 • Anonim (AE7FYN), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cialdini na pewno byłby z Ciebie dumny kundelku.

 • Anonim (e3J27b), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A obwieszczenie jest prawdziwe. HAŁHAU.