Radwańskie... tenisistki były m.in. nazywane "katolickimi s

 • Anonim (vrcxn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (AE7gbI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To tak, ja na co dzień rodacy używają obraźliwego dla polaczków epitetu: "ty żydzie jeden! " rzucają banany na boisko, leja "czarnuchów", "brudnych arabusów" czy " cygańską swołocz" :) ) :) ) Boże! Okazało się nagle, że nas / naród wybrany / też ktoś na świecie nie lubi :) )? No, zaraz odezwa się "prawdziwi Polacy"...

 • Anonim (AkNmdf), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oby się nie odezwali, bo okaże się, że obrażanie Polaków w wykonaniu izraelskich kibiców to nic, w porównaniu do obrażania Izraelczyków w wykonaniu polskich "prawdziwych" Polaków.

 • Anonim (ANGDu4), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żydzi mogą. Żydzi przecież mieli holocaust. W ogóle mam postulat do redakcji żeby ten wątek zamknąć i usunąć. Przecież ten temat nie powinien być w żaden sposób dyskutowany. Żydzi to spokojny, miłujący pokój, przyjazny naród. A cała ta sprawa to jakaś antysemicka, faszystowska, reakcyjna, homofobiczna, oszołomska, obrzydliwa nagonka (nie wiem czy nie pominąłem jakiegoś ważnego epitetu? ).

 • Anonim (AtPxKw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli na świecie istnieją żydowskie suki to i katolickie suki muszą przecież gdzieś egzystować.

 • Rudy za słowa "Żydzi mogą. Żydzi przecież mieli holocaust" wpisane w takim kontekście traci się do ciebie resztki szacunku.

  Wiesz chłopie czym był holokaust? Jak masz jakąkolwiek tego świadomość, to sobie ludzką męczeńską śmiercią gęby nie wycieraj.

 • Anonim (vZqtj), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Grażyna, rudy napisał to co wszyscy wiemy. Tak oni sądzą i za to powoli ludzie zaczynają ich nie lubić. Wiemy co to był holokaust i będziemy pamiętać. Tam też byli Polacy.

 • Anonim (qfvLL), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ~Rudy napisał(a):

  O gazie nic nie napisałeś.

 • Qwa - zmień nick, bo jak się do Ciebie zwracam, zmuszona jestem kląć :) Rudy nie napisał tego, co wszyscy wiedzą, a to, co wie Rudy i Rudemu podobni, a to robi wielką różnicę.

  Jest też róznica między niezgodą na chamskie zachowania kibiców lub chamstwo w ogóle (zwłaszcza w stosunku do rodaków), a robienie z takiego zachowania nagonki na Żydów ( w tym wypadku).

  Obraźliwe zachowania na meczach zdarzają się w każdym państwie i każdemu narodowi, nie tylko temu wybranemu :)

 • Anonim (ANuMgR), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Radwańskie mogą prowokować. Ja mam dość ich w mediach. Nie uważam, żeby poświęcać im tyle czasu. Wykonują po prostu swoją pracę zawodową, zarabiają dzięki temu. I nie jest to powód, aby każdy sewis informacyjny faszerować wieściami ze świata pań Radwańskich.

 • Anonim (AtPyni), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Problem nie polega na tym że ktoś kogoś wyzywał, tylko na tym że jak by to zrobił każdy inny naród spotkało się by to z potępieniem. Niestety ale Izrael to nadludzie i im wolno więcej niż nam biedym goją.

 • Anonim (AE7gOH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale Radwańskie nic takiego nie powiedziały, mało tego nikt tego nie powiedział - ale jakiś portal napisał że tak było - nie wiem czy mieli jakiegoś przedstawiciela na fed cub'ie, który to słyszał. W każdym bądź razie ponoć publiczność nie zachowywała się jak przystało na mecz tenisowy ale z tym wyzywaniem to chyba nie do końca prawda.

 • Anonim (ANGwni), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety prawda. Nie lubie pewnej odmiany żydów zwanej syjonistami, bo to ludzie o bardzo wysokim poziomie hipokryzji i cynizmu. Uważają się za rasę nadludzi (czasem wydaje mi się, że Hitler był nie tylko ich oprawcą, tylko także niestety nauczycielem). Ich antypolonizm jest wrodzony. W Izraelu, o dziwo, Niemcy są lepiej postrzegani niż Polacy, szokujące, ale prawdziwe. I prawdą jest, że cokolwiek złego pod adresem Izraela się wypowie/uczyni to jest to automatycznie "antysemityzm". Ale też do "prawdziwych" Polaków jedna uwaga - uważają się za "koronę stworzenia", tyle, że oni to w wiekszości genetycznie uwarunkowana poprzez swoje pańszczyźniane pochodzenie gawiedź. Ich charakter nad miarę wyraźnie ujawnia się w takich miejscach na Ziemi jak Greenpoint w NY, Chicago, obozowiska dla taniej siły roboczej w Holandii itd itd.. Ale oczywiście uważają się ponad innych emigrantów w Zach. Europie czy USA. No ale cóż, inni zabierają im socjal i przez to muszą pracować za nawet połowe normalnej stawki ;-) Przez to tych ludzi właśnie jesteśmy postrzegani w tzw "cywilizowanej" Europie tak jak jesteśmy, nazbyt niepochlebnie - vide antyemigracyjna (czytaj w lwiej części antypolska) retoryka niektórych partii politycznych w Holandii, Irlandii czy WB).

 • Anonim (e9DBi3), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No niestety tak jest, Grażyno. Dla Żydów, tudzież Izraelczyków, jeśkli wolisz. Holocaust stał się zasłoną dymną. Nikt nie powie złego słowa, bo Izrael świetnie gra kartą "Holocaust" na arenie m-narodowej. I to, że z moich "ust" pada zdanie, które cię tak dotyka, to własnie z tego powodu, że to Izrael i Żydzi prowadzą pod przykrywką świadomą grę. A w gruncie rzeczy prowadzą własne biznesy - rugują palestyńczyków z ich terenów, odgradzają się murami, budują getta dla niechcianych. Czy ta sytuacja ci niczego nie przypomina? Czy ty jesteś w stanie prezentować tylko swoje święte oburzenie? Sytuacja z Radwańskimi to małe piwo.

 • Anonim (AtPxzG), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przecież od dawna wiadomo kto rządzi światem.