Zaginęły dwa owczarki niemieckie

 • Anonim (ejBRoR), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  12. 02 zaginęły dwa owczarki, suczki, 6 lat i roczna. Starsza jest czarna, podpalana, młoda ma kolor szary. Psy zaginęły w okolicy Bolesławca. Na znalazcę czeka nagroda pieniężna. Jeśli ktoś widział samotne pieski proszę o kontakt 501735460.

 • Anonim (AtPxMF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wzięły sprawy w swoje łapy. Tyle się pisze że psy powinny być na smyczy.

 • Anonim (ejBRoR), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proszę Pana/Pani psy mieszkają w ogrodzonej posesji z której ktoś je wypuścił, prawdopodobnie goscie przez nieuwagę. Nie wychodzą na miejskie spacerki ponieważ mieszkają na wsi, i jak już gdzieś z nimi wychodzę to do lasu zawsze ze smyczą. Sadzę jednak, że nie jest Pan/Pani miłośnikiem zwierząt. Liczyłem na pomoc a nie na kpinę. Zapomniałem przez chwile ze jestem w Polsce.

 • Anonim (ArePL3), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proszę zawiadomić najbliższe schroniska w Legnicy, Jeleniej Górze i Dłużynie Górnej może tam już są a jakby tam trafiły to schronisko powiadomi. Proszę skontaktować się również ze Strażą Miejską psy mogły dojść do Bolesławca. Umieścić ogłoszenie na […] i […] z zaznaczeniem na czerwono. Proponuję rónież zrobić plakaty najlepiej ze zdjęciem i porozwieszać w okolicy-szkoły, przystanki, sklepy, kościół. Zyczę szybkiego odnalezienia suczek.

 • Anonim (hspRO), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proszę to zgłosić do straży miejskiej. A ja rozejrzę się po bc jeżdżąc autem. Prosze też szukać na własną reke. Jak się znajdą prosze dać znać.

 • Anonim (ANurxY), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W straży już zgłosiłam. Okolica jest obwieszona, do schronisk też już dzwoniłam. Przeszukujemy okoliczne lasy i pola, bez rezultatów, ale się nie poddajemy.
  Załączam zdjęcie.
  Dziękuję za zainteresowanie.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Już widzę jak duży pies daje upust swojej energii na smyczy! Zastanów się co piszesz! Ja też często wychodzę na spacer z psem i puszczam go by właśnie się wybiegał. Na szczęście uczyłam go tego od wczesnej młodości by wracał ale to w końcu pies i kiedyś może być taka opcja że znajdzie jakis trop i może ulotnić się na dłużej i właśnie nie wrócić. Więc powstrzymaj sie od takich komentarzy bo najwidoczniej nie jesteś szczęśliwym posiadaczem (szczęsciem dla psa) psa i nie masz pojęcia o zwierzętach.

 • Anonim (ejBRoR), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Psy już są :) dzięki sąsiadowi, który zauważył je w terenie. Dziękuje wszystkim, którzy okazali wsparcie i zrozumienie. Teraz można rozpocząć weekend :) Pozdrawiam.

 • Anonim (AtPxMF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miejmy nadzieję że nikogo nie pogryzły, albo zwierząt nie zagryzły.

 • Anonim (AE7gbw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Anonimku szkoda ze nie trafiły na ciebie -szkodami takich ludzi jak ty...
  2013-02-16, 12:34

 • Anonim (AtPxMF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Też Ciebie nie byłoby szkoda.

 • Anonim (qfvLL), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.