Tauron - Promocja

 • Anonim (AtPx76), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Od około roku czasu otrzymuję -niestety dość regularnie- od Tauron Polska Energia telefony z propozycją skorzystania z promocji lojalnościowej (ja mam podpisać z nimi umowę a oni obiecują niezmienność cen przez jakiś tam czas o ile db pamiętam 2 lata). Dzwonili do mnie również dzisiaj po raz kolejny - w sumie już jakiś 18! Raz! Mimo, iż ja za każdym razem ucinam rozmowę, mówiąc, że NIE JESTEM ZAINTERESOWANA. Zgłaszałam swoją decyzję, w Biurze obsługi klienta w Bolesławcu przy Łokietka, Pani zapisała tę informację w tym ich systemie i co? I po co? Skoro nadal NAMOLNI, BEZCZELNI dzwonią do mnie z tym samym co zwykle tekstem, że dzwonią w sprawie licznika... podając adres licznika, która, który należy do mnie, tam gdzie prowadzę działalność, płacąc przy tym rachunki rzędu tylko ok 50 zł na m-c! A oni cały czas mają dla mnie ofertę! Te telefony doprowadzają mnie już do szału, dlatego postanowiłam napisać o tym na forum. Poradźcie, co zrobić, aby te towarzystwo wreszcie się ode mnie odczepiło i nie zajmowało mojego czasu w pracy? A przede wszystkim nie psuło humoru, bo ten Tauron to jakaś kpina i niepoważna firma. Zeszłym razem baba była tak bezczelna, że powiedziała mi, że zadzwonią jeszcze raz... pytam po jaką cholerę? I jak to świadczy o tej firmie?

 • Anonim (AN0d9B), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wystarczy sobie zablokować numer i po sprawie.

 • Anonim (AtPx76), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Każdy numer z którego dzwonią jest inny... niekiedy jest to komórkowy, niekiedy stacjonarny, np. dzisiaj. Szanowna pani dzwoniła z pod 123337038, ciekawe.

 • Anonim (AE7HZp), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie odbieraj :) zapewne wciąż dzwonią z tego samego :).
  2013-12-09, 13:12O... to się wycwanili- faktycznie... hm to może zmienić nume telefonur? Nieprędko dostaną nowy...

 • Anonim (AtPx76), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety taka opcja nie wchodzi w grę, gdyż jest to nr firmowy. Nie wiem kto dzwoni, czy Klient, czy oni... Czy do Was też tak dzwonią? Jak z tym skończyć?

 • Anonim (g6wKv), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zmień dostawce ;) energii.

 • Anonim (AtPx76), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Też o tym myślałam, ale nie wiem, czy przy tak niskich rachunkach jest sens na tracenie czasu. Bardziej interesuje mnie, aby wreszcie ukrócić to ich dzwonienie i zawracanie głowy... Czy do Was też tak nachalnie dzwonią?

 • Anonim (AtPxMF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak bez interesownie to oni nie dzwonią. Pod piszesz lojalkę i co? Przez ten okres nie masz ruchu, Nawet jak ceny energii spadną ;P wiedz że nagrywasz rozmowę i że podasz ich do sądu za nękanie.

 • Anonim (AtPxj1), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja uwielbiam jak do mnie dzwonią. Niestety ostatnio ani z banku ani z Taurona ani znikąd nie dzwonią już mnie chyba nie kochają. Co robię? Jak nie mam czasu rozmawiać to umawiam się na konkretną godzinę. Jak dzwonią wygodnie kładę się ew siedzę popijam cherbatkę i gram wariata głupimi pytaniami. Tutaj się nie zdradzę bo trzeba być kreatywnym. Ostatnio pewna pani z banku miała dosyć a ja ją prosiłem żeby jeszcze chwilkę ze mną pogadała. Niestety nie miała już czasu lub nerwów. Trochę miałem niedosyt eh.

 • Anonim (AE7LIa), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam taką samą sutuację z tauronem. Ale ostatnio powiedziałam namolnej babie żeby dała sobie spokój bo nie mam dla niej czasu ani dziś ani jutro -obecnie już dłuższy czas mam spokój. Ale następnym razem nie będę już taka uprzejma.

 • Anonim (V3q2l), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  / Może poproś u nas w Bolesławcu o numer do przełożonego i zadzwoń może to coś pomoże.