Cała prawda o pedofilach

 • Anonim (AKcLjL), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kościół pyta o ofiary pedofilii. Prawie 1, 5 tys. osób siedzi za pedofilię. Jaka jest liczba pokrzywdzonych? Kim są pedofile? ok. 900 osób nie posiadało wyuczonego zawodu, ok. 70 murarzy, 40 to pracowników dorywczych, ok. 30 ślusarzy, ok. 30 rolników, 25 mechaników samochodowych. http://wpolityce.pl/wydarzenia/69255-kosciol-pyta-o-ofiary-pedofilii-prawie-15-tys-osob-siedzi-za-pedofilie-jakawiezionych-za-czyny-pedofilne-brak-zainteresowania-liczba-ofiar.

 • Anonim (ANGIur), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale pedofilia księży jest wyjątkowo obrzydliwym przestępstwem ponieważ ksiądz dla dziecka jest osobą darzoną szczególnym zaufaniem. Wykorzystywanie tego zaufania w tak obrzydliwy sposób jest skur... stwem nieporównywalnym z żadnym innym przypadkiem.

 • Anonim (e9D4wA), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na szczęście mija już epoka moherowych. Nie będzie miał kto niebawem utrzymywać darmozjadów co mnie bardzo cieszy.

 • Anonim (AsdU1q), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kościół da sobie rade, tak jak daje sobie rade od 2 tys. lat, knypie. Za to jak ty pójdziesz do ziemi, nikogo to nie bedzie obchodziło.

 • Anonim (AN0WBR), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Amerykańscy naukowcy potwierdzają certyfikatami niską cenę co do wysokiej skuteczności, produkt na globalnym rynku długo szukał zastosowania, szeroka gama krytyków wystawia mu same najwyższe noty w każdym rankingu. Dostępny na recepte potwierdzoną przez odpowiedni organ, nawet w małych ilościach nie powoduje szkód dla środowiska, oczyszcza otoczenie, nie trzeba konsultować się ani z lekarzem ani z farmaceutom. Usuwa zbędne śmieci z ziemskiego organizmu. Poleca ABSOLWENT SZKOŁY ŻYCIA...

  Ps. J*Ć pedofili, groźne dla otoczenia zwierzęta o tej niewdzięcznej nazwie powinny cierpieć za ból wyrządzony Człowiekowi, Dziecku.

  Audycja nie zawierała lokowania czegokolwiek. Jedynie prosty przekaz. Apel. Wzniosłą prośbę o postawienie znaku równości między odebraniem komuś życia dosłownie a odebraniem komuś życia... normalnego życia i uregulowanie tego czynu karą pozbawienia godności człowieka i traktowanie takich zwierząt jak zwyczajne nic, muchę na masce auta albo gryzącego komara o 4 nad ranem w niedziele na kacu. Jak kurczaka na obiad albo szczura podczas deratyzacji, albo instekty podczas dezynsekcji.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (ANIss0), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bzdety!
  Pedofil stanowi zagrożenie dla dzieci i tyle!
  Psycholog jest osobą obdarzoną szczególnym zaufaniem, psychiatra, nauczyciel, pastor, rabin, harcmistrz, sędzia, prokurator, policjant, seksuolog, dyrygent chóru dziecięcego.
  To tylko twoja antyklerykalna obsesja - bez najmniejszych racjonalnych podstaw!
  Tysiąc razy więcej jest pedofilów nauczycieli niż księży ( raport ze strony amerykańskiego rządu) http://www2.ed.gov/rschstat/research/pubs/misconductreview/report.pdf.

 • Anonim (euIiQ7), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  G... o mnie ocbchodzi "raport amerykańskiego rządu".
  A ty poluzuj koloratkę bo ci na mózg uciska.

 • Anonim (ANIss0), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czyli: "G mnie obchodzi realna rzeczywistość, ja mam swoje własne obsesje i urojenia. Realnym faktom nic do tego" ;-).

 • Anonim (AE7rOM), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A jak pedofil w kiecy pójdzie do ziemi, to kogos to bedzie obchodziło? Poza tym nie wysyłaj nikogo do ziemi, bo kto tak robi, ten sam szybko sie w tej ziemi znajdzie.

 • Anonim (ANIss0), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Coś z tego wynika dla tego tematu? Nic - takie ble, ble! A prawda jest taka, że to nie księża są problemem, tylko pedofile. A wśród pedofilów księży jest najmniej!

 • Anonim (AkNzgO), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A nie ma prawa być ani jednego!

 • Anonim (AE7g8n), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prawda jest taka, że próbują sie wybielić bo jest ich najmniej w statystyce.
  Po pierwsze dlatego księży pedofilów jest najmniej stawiając ich obok ślusarzy czy murarzy bo to są popularne zawody w Polsce w przeciwieństwie do zawodu duchownego więc dziwne by to było gdyby było odwrotnie.
  Po drugie murarz nie stawia cegieł w imię Boga jak i ślusarz nie święci pilnikiem w przeciwieństwie do duchownych którzy w tej sytuacji powinni dawać nieskazitelny przykład a nie podawać statystyki które są jednak marnym pocieszeniem dla ludzi więc tym bardziej dla Boga.

 • Anonim (d25SO4), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uwaga na murarzy :).
  2013-12-12, 16:35Ktoś pisał wcześniej że coraz mniej ludzi chodzi do kościoła i kościół zbankrutuje... Proponuje odwiedzić południe polski ( górali) i zobaczyć jaka masa ludzi chodzi tam do kościoła, nie tylko starcy i dzieci...

 • Anonim (AKcLjL), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Byłaby to prawda, gdyby nie to, że jest ich tysiąc razy mniej niż wśród nauczycieli! I tu już żaden pic i ekwilibrystyka słowna nie pomoże - mówimy o statystyce występowania % w zawodzie!
  Więc czemu tych wszystkich chorych łgarzy nie interesuje zjawisko 1000 razy częstsze wśród zawodu zaufania publicznego?

 • Anonim (ANuGBa), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I co z tego że chodzą? To najczęściej tylko rytuał, wszyscy się znają i "nie wypada" nie chodzić. A zaraz po kościele idą chlać i lać baby albo siebie nawzajem po mordach.
  Ks. Tischner napisał kiedyś że właściwie jest chyba tylko jeden sposób żeby góral poszedł do nieba. Trzeba go wyspowiadać i zaraz po tym zabić.