Katarzyna Graczyk z nagrodą w konkursie ekologicznym

Dyskusja dla wiadomości: Katarzyna Graczyk z nagrodą w konkursie ekologicznym.


 • Anonim (ANbpuK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje, tak trzymaj. Pożyczysz trochę nagrody?

 • Anonim (AE7wKz), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jaka ekologia w naszym mieście? Nasze miasto jest zadymione przez kominy i działkowców. Prezydent ani z jednym ani z drugim nie zrobił porządku!
  Trucizny fruwają i wdychamy je do płuc. Są gorsze o 1000 razy od spalin z samochodów. Raka ma narazie ma co trzeci człowiek. To straszne, że prezydent mając instrumenty w postaci Straży Miejskiej nie zlikwidował trucicieli. Moim zdaniem w naszym mieście jest antyekologia i wspieranie ludzi, którzy trują środowisko, ludzi i zwierzęta. Ale to przecież elektorat wyborczy... Tylko kandydat na prezydenta, który wyraźnie oświadczy, że zlikwiduje działki ogrodnicze w granicach administracyjnych miasta i podłączy ciepło wszystkim mieszkańcom z ciepłowni miejskiej może liczyć na poparcie Bolesławian. Dotychczasowemu jak widać przez 2 kadencje na czystym powietrzu mniej zależy. Nie mam nic przeciw temu, aby sam się truł, ale dlaczego większość ludzi mieszkających w Bolesławcu przez brak działań władzy też ma krócej żyć? Mieszkanie w naszym mieście coraz bardziej staje się koszmarem ekologicznym!

 • Anonim (AE7gQm), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale jaja z tą ostatnią wypowiedzią. Ja rozumiem, jeżeli jakieś idiotyczne nagrody dostaje urzędnik za przychodzenie do pracy to może zezłościć. Ale wiara w romusia i przekonanie, że wszyscy mają korzystać z ciepłowni, proszę mi wybaczyć to już totalna głupota. Spokojnie, ta cała ekologia to moda a przede wszystkim napędzanie kasy firmom od różnych poczynań. Mamy czasy, w których wszystko musi mieć modną nazwę i być projektem lub mapą drogową. Mówimy przecież o prostych rzeczach, których wprowadzenie nie wymaga żadnych albo prawie żadnych pieniędzy a tylko (albo aż) zwykłego rozumu. Ciekaw jestem kiedy ten cyrk ekologiczny odczarujemy i zaczniemy normalnie jak biali ludzie dbać o przyrodę.

 • Anonim (AN0ylS), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani Graczyk nagrodzona a na zdjęciu jak zwykle Piotruś.

 • Anonim (qf81U), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Romek go home!

 • Anonim (AHdMPY), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nagroda za postawę?
  O co tu chodzi?
  To chyba należy do jej obowiązków.

 • Anonim (AE7h9d), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bareizm: "Nagroda jest uhonorowaniem za postawę proekologiczną oraz duże zaangażowanie w ochronę środowiska, zarówno w słowach, jak i czynach. Nagroda potwierdza, jak istotne działania pro środowiskowe przyczyniają się do poprawy stanu środowiska naturalnego i zdrowia ludzkiego oraz jak zapobiegają one zagrożeniom związanym z ciągłym rozwojem gospodarczym, zarówno w skali lokalnej, jak i ogólnoświatowej. "... ... no bełkot urzędniczy. Kasiu gratulacje, choć sama wiesz, że szef jest nieprzewidywalny, więc trzymaj stołek mocno pod sobą. :).

 • Anonim (AE7FX6), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bolesławiec, przecież to smrodliwe i zadymione miasto. Nie dopatruję się w nim żadnego działania urzędu aby ten stan zmienić. Nagrodę uważam za wstyd władzy, a przyjmująca wogóle nie powinna jej odbierać. Lekarz każdy też powinien ją otrzymywać, bo leczy ludzi? To paranoja każdy wykonuje zawód, za który mu płacą. Zadymione miasto uważam za porażkę władzy. Ławeczki, kosteczki, ryneczki - a wokół ulatniające się związki trucizn, którymi włodarze wogóle się nie przejmują.

 • Anonim (AN0xM0), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda Panie Prezydencie, że docenia Pan tylko wybranych.