Bolesławiecki WORD jeszcze w tym roku?

Dyskusja dla wiadomości: Bolesławiecki WORD jeszcze w tym roku?.


 • Czyli jeszcze nawet tego roku będziemy mieli "L-ko landię".
  Ciekawe czy ci wszyscy, którzy są ZA będą się tak cieszyć jak będą wlekli się za L-kami, a tych przybędzie masa ze wszelkich okolicznych miejscowości ;)
  "Będzie... będzie się działo... " :).

 • Anonim (ArEt1s), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I fajnie, fajnie ciesze sie. Aci co sa przeciw NIECH SOBIE MYSLA CO CHCA. Bo ludiza nigdy niedogodzi :) i zawsze bedzie dla nich nie tak. Taka ludzka naura juz juppi.

 • Anonim (vrYxs), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzierżawa 30 000 zł dla WORD rocznie, dla Pijarów 1000 zł rocznie Można? Tak! Panie :).

 • Anonim (ANxpjs), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie bardzo mi się to podoba toż to tragedia będzie ale nie mnie tu decydować więc jak będzie to będzie lecz euforii nie ma.

 • Mała odpowiedz mi na dwa pytania:
  1) Jesteś obecną lub przyszłą kursantką?
  2) a jesli masz prawko to uczestniczysz normalnie w ruchu po ulicach, czy jesteś raczej pieszym?
  Jesli na 1 odpowiadasz tak, a na drugie nie to sie nie dziwię, że się cieszysz, bo albo łatwiej zdasz albo więcej L-ek ci po prostu wisi ;)

  Za WORD-em w mieście zą pewnie tylko właściciele szkół jazdy ( i to oczywiste, nie trzeba się bujać do Legnicy czy Jelonki, czyli będzie taniej) jak i kursanci, którzy będą mieli łatwiej zdać.
  I to wszyscy :)
  Ja jako normalny kierowca, który duzo jeździ po mieście negatywnie patrzę na te masy L-ek, które do nas przybędą i na tę radąche jaką pokazuje np. Mała.

  Jak coś to podajcie mi zalety WORDu w Bolesławcu :)
  Poza plusami dla szkół jazdy i łatwością zdania dla kursantów ;).

 • Anonim (AreN3E), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie ma takowych... :) Za to jest cała masa wad :) Ludziska i tak będą się trzymać kurczowo swojego zdania. Ośrodek powstanie - teraz to pewne, ale żebyście chociaż na oczka przejrzeli, że to wcale nie takie super... :).

 • Anonim (ArCnH1), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A później jeden z drugim będzie bał się wyjechać do Legnicy, nie mówiąc już o Wrocławiu czy podróży autostradą, bo niestety, w Bolesławcu nie nauczy się jeździć. Pozdrawiam pomysłodawcę, wszyscy się dziwią, że w Polsce tyle wypadków, podpisujcie dalej bzdurne ustawy... Strach będzie wyjechać na ulicę, jak będą jeździć niedouczeni kierowcy z bolesławieckiego WORDU. Niestety w takim małym miasteczku (bo miastem tego nie nazwę) NIE MA MOŻLIWOŚCI, żeby nauczyć się jeździć... Ale wiadomo co się liczy, KASA KASA KASA! A nie zdrowy rozsądek...

 • Anonim (ANxSTz), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To będzie wybitnie trudny egzamin w takiej metropolii jak bolesławiec.

  Punkt kulminacyjny egzaminu to jazda po rondzie? Haha.

 • Anonim (AN0cax), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dokładnie, uczniowie na tym najwięcej. Tracą.
  Dopiero z czasem będą żałować.

 • Anonim (dRjuXO), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wreszcie... Czekałem na ten moment... A te egzaminy m... Nie chwalcie dnia przed zachodem słońca, bo w Bolcu egzaminatorzy nie będą skłonni do pozytywnego ukończenia egzaminu :).

 • Anonim (ANxSTz), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie zdać za pierwszym razem w bolesławcu = nigdy wiecej nie wsiadaj za kierownice.

 • Anonim (ArEt1s), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam prawko i normalnie uczestniczę w ruchu po ulicach jak kazdy kierowca. Nie rozumiem co za pytanie. Badzcie tolerancyjni i wyrozumiali takze dla tych przyszłych kierowców którzy chca mieć prawo jazdy(zaoszczędza czas i pieniadze na dojazdy do innych ośrodków skoro moze byc tu w bolesłwacu)kiedys był i jakos ludzie ddawali wiele osób z mojej rodziny własnie w bolesłwacu zdawało i niemaja problemów z poruszaniem sie w wiekszych miastach, a nawet poza granicami naszego kraju. Od razu trzeba jechac jak po koniu ze sie nic nienaucza, ze niebedzie z nich kierowców i same sprzeciwy. BADZCIE TOLERANCYJNI LUDZIE I NIE ZIEJCIE AGRESJA BEDZIE WAM LEPIEJ. A wszystkim kursanta przyszłym zycze powodzenia.

 • Mała, czas i pieniądze jakie przeznacza się na dojazdy sa raczej niewielka częścią kosztu kursu, aczkolwiek rozumiem, że dla wielu liczy sie każdy grosz nawet na głupiego busa aby dojechać na wykłady.

  Ale argument "bo kiedyś", kurcze kiedyś było pod jakims blokiem 10 aut, a kto miał auto to była rodzina na poziomie, teraz pod tym samym blokiem stoi 50 aut i w rodzinach sa po 2-3 auta, do czego zmierzam?
  Kiedys było znacznie mniej aut i jeździło/zdawało sie lepiej...
  To, że kiedyś ludzie zdawali na "kaszlach" to nie znaczy, że mamy sie tego trzymać i dawać ludzi do aut z bębnowymi hamulcami i bez wspomagania, mówiąc "a kiedys na tym sie uczyli i dawali radę" :P

  Mała -ja jestem tolerancyjny, na drodze staram się zachowac maksimum kultury co by sobie i innym ułatwić zycie na drodze, ale Bolesławiec to nie jest miasto dobre na WORD!
  I poza w/w osobami które będą zadowolone raczej trudno znaleźć pozytywy w tej decyzji.

 • Anonim (hj2et), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Popieram Hemiego i Justę. Nawet mógłbym się pod nimi podpisać.

  Co do tolerancji na drodze. Wielu z ludzi mających prawko jest tolerancyjna dla uczących się (choć powiem szczerze, że mi się pokłady tolerancji czasami kończą, ale trzymam poziom kultury na najwyższym możliwym poziomie). WORD u nas w mieście jest bezcelowy. I nie chodzi tutaj o agresje czy coś takiego. Osoby które kiedyś tutaj zdawały prawko, a było to parę dekad wstecz, mówią głośno że to bezsens.
  Ilość samochodów które się obecnie znajdują na ulicach (przykład widać na każdym kroku, a szczególnie w momencie poszukiwań miejsca do zaparkowania w naszym pięknym mieście) jest o wiele wiele większa. U nas jest ich dużo, a osoba która tutaj zda prawko w Legnicy, Jeleniej Górze czy Wrocławiu nie da sobie rady. Oczywiście - nie dyskwalifikuje wszystkich bo znam ludzi którzy mają talent lub odpowiednie rozgarnięcie (lub nawet jedno i drugie), ale to są wyjątki.

  I Mała - piszesz o ludziach którzy kiedyś tutaj zdali i nie mają problemu z jazdą. No oczywiście, że nie mają! Po pierwsze - oni naturalnie dostosowywali się do większej ilości samochodów, a każdy kolejny rok "za kółkiem", każdy kolejny kilometr w samochodzie to doświadczenie. Coś czego świeżo upieczony kierowca z bolesławieckiego WORDa nie będzie miał, a szczytem jego umiejętności będzie przejazd przez rondo lub zjazd na autostradę (MOŻE).

  WORD Bolesławiec to głupota (w pewnym sensie szansa na rozwój, ale i tak wszystko spierniczą w tym mieście).

 • Anonim (ANbpIg), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli komuś się wydaje, że po kursie umie jeździć, to jest w wielkim błędzie. Egzamin w Legnicy czy w Jeleniej Górze niczego nie zmienia. Tak naprawdę uczymy się jeździć dopiero własnym autem. Po prostu kursant jeżdżąc po Legnicy będzie miał bardziej pełne gacie niż jeżdżąc po Bolesławcu, ale efekt edukacyjny taki sam.

 • 1
 • 2