Znamy najlepszych pływaków

Dyskusja dla wiadomości: Znamy najlepszych pływaków.


 • Anonim (AFepfQ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kopaniecki Henryk, ratownik, 58 lat, czas: 16: 13, 92. Wyprzedził w swojej kategorii rywali aż o 6 min (drugie miejsce) i 7 min (trzecie miejsce)! Czy to jest fair, że ratownicy biorą udział w zawodach? Którzy mają cały czas dostęp do basenu bez ograniczenia? Którzy mogą non-stop trenować?

 • Anonim (AE78FT), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest fair! To tak jak na zawodach powiatowych w siatkówce szkół ponadgimnazjalnych. Mogą grac w rozgrywkach Ci, którzy trenowali w TOP-ie kilka lat. Jest fair?

 • Anonim (AE4ctA), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ktoś Ci płaci za głupotę? Czy gratis był?

 • Anonim (AE7gQI), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żeby osiągnąć wynik tak znacznie różniący się od rywali nie wystarczy "mieć dostępu do basenu bez ograniczeń ". Bo dla wnikliwych nigdy to nie stanowiło żadnego problemu, mam na myśli tu stowarzyszenia, kluby itd., które zawsze dawały możliwości pokonywania tego typu barier...
  Takie różnice wynikają jedynie z całokształtu życia. Pan Kopaniecki mimo że jest ratownikiem, a jest to jego świadomy wybór, nie dar z niebios wybranemu, jak był młody kajtkiem odkrył w sobie coś, co dawało mu satysfakcję. Tak jak każdemu z nas coś ją daje. W jego przypadku to było pływanie i wcale nie miał wtedy dostępu do basenu bez ograniczeń, po prostu się pchał bo miał taką potrzebę... ot cała filozofia różnicy w wynikach tych konkurentów. To jest kultura sportowa całego życia, a nie problem ograniczonego dostępu do "orki" pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników!

 • Anonim (qvOu9), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jaki dystans musieli przepłynąć zawodnicy i jakim stylem?

 • Anonim (As6svH), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  1000m (40 basenów), styl dowolny.

  Gratuluję wszystkim uczestnikom! Oby więcej takich imprez na Orce, widać po frekwencji startujących oraz kibiców, że się podobało i że może to pójść w fajnym kierunku.

 • Anonim (vrLl4), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszystko fajnie tylko moje zdanie jest takie, że udział powinni brać tylko mieszkańcy powiatu bolesławieckiego, a nie jakieś kluby z Wrocławia, Polkowic i innych miejscowości. I tu jest moje rozczarowanie ( z tego co słyszałem nie tylko moje).

 • Anonim (AFG0N5), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A mnie wkur. Ia że mam dzień wolnego i nie mogą pójść sobie popływać, bo na basenie są zawody.
  I nie piszcie że można się było zapisać za darmo, BO JA CHCĘ SOBIE PŁYWAĆ TYLE ILE CHCĘ I JAK CHCĘ. A nie zgodnie z czyimś widzimisię. W tygodniu szkoły, a w święta zawody no zajebi. Cie. A już szczytem bezczelności jest, jak trafisz na takiego amatora pływaka klubowego. Basen pełny, tory zajęte a on do ciebie: "czy mógłby pan przejść na inny tor bo ja trenuję i boję się kontuzji ". No KUR. W. Zamknijcie tą sadzawkę dla ludzi i wydzierżawcie jakiemuś KLUBOWI.

 • Anonim (eQ1SSL), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do anonim, gdyby głupota mogła fruwać dosięgnoł byś kosmosu.

 • Anonim (vrLLF), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda tylko, że nikt nie pomyślał o najmłodszych uczestnikach i nie "uścisnął" chociaż dłoni tym co nie załapali się na medale. To są dzieciaki, których miny mówiły same za siebie. Nie wiem czy co niektóre z nich nigdy już nie będą chciały uczestniczyć w takich zawodach. "Głupi" dyplom z gratulacjami za ukończenie by wystarczył gdyż to nie lada wyczyn biorąc pod uwagę, że najmłodsi mięli po 8, 9 lat. Przepłynięcie 40 basenów to nie lada wyczyn i 60% dorosłych by sobie z tym nie poradziła. Tak więc szkoda, że nikt o tym nie pomyślał.

 • Anonim (AE4cL1), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam się z Krystianem. To skąpstwo ze strony organizatorów było wielkim rozczarowaniem. Pomijając fakt, że dzieciaki startowały jako pierwsze a czekały do końca maratonu... żeby wyjść z niczym. Dyplom jako pamiątka uczestnictwa byłaby miłym wspomnieniem dla takich maluchów, które może nie zajęły wysokich lokat, ale wystartowały i przepłynęły te 1000 m.

 • Anonim (eQ1SSL), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Masz rację Krystian też tak uważam powinny być certyfikaty ukończenia maratonu.

 • Anonim (AE4mNn), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oczywiście, że dla najmłodszych powinny być choćby dyplomy za sam udział. Organizatorom zabrakło kasy czy wyobraźni?

 • Anonim, 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dyplomy można było wydrukować, chyba mają komputer i drukarkę.

 • Anonim (vrKyl), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakbym wiedział, ze tak będzie sam bym zainwestował w lizaki na pocieszenie dla tych bez medali... ach szkoda.

 • 1
 • 2