Zagłosuj na Natalię Nawój!

 • Natalia dostała się do finału prestiżowego konkursu o staż w Parlamencie Europejskim. Ostatnim etapem jest głosowanie przez Facebooka. Wystarczy wejść na stronę https://apps.facebook.com/eurostaz-app/ , kliknąć „województwo dolnośląskie”, a potem „Natalia Nawój”. Następnie wypełnia się krótki formularz, dzięki któremu głos jest ważny.

  Natalia pochodzi z Lubania, studiuje na Uniwersytecie Wrocławskim, ale jest też związana z Bolesławcem. – Interesuję się prawem i polityką, a w szczególności Unią Europejską, stąd pomysł na wzięcie udziału w tym konkursie. Dzięki niemu otwierają się przede mną nowe możliwości. Ten wyjazd pomoże mi w zdobywaniu doświadczenia, tak ważnego dla każdego prawnika – mówi finalistka konkursu. – Bolesławiec to piękne, rozwijające się miasto. Jest mi szczególnie bliskie, ponieważ mieszka tu część mojej rodziny. To miasto wspiera młodych ludzi, a takie wsparcie jest mi teraz bardzo potrzebne.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (ANuJhf), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Natalia wspaniale! Głosujemy na ciebie wszyscy!
  2013-06-08, 15:38Usuńcie PRZECINEK głosując, bo Wam się strona nie otworzy! :).

 • Anonim (qWnXt), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dawaj Nadia :D.

 • Anonim (dRjlZf), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy można być Europejczykiem i zagłosować na pannę Natalię NIE MAJĄC konta na Facebooku? Zresztą amerykańskim.

 • Anonim (AE7Wmr), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety, można głosować tylko posiadają konto!

 • Anonim (ANubTF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W miarę możliwości udostępniajcie link swoim znajomym ;) tylko tak wygram!

 • Anonim (A7qawG), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobry wieczor natalio czy natali jak wolisz mam pytanie do ciebie jak niechcesz odpowiedziec to nie ja do tak ladnej dziewczyny nie zmuszam ale odpowiedz czym tam bendzies zajmowala sie i czy ty wytrwasz w tym gonszczu; ustaw'.

 • Anonim, 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie odpowiadaj mu tylko kup mu slowniczek ortograficzny...

 • Anonim (A7qawG), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pojechales po bandzie ale ona nie musi miedz adwokatow na to pytanie czy pytania bo ja jestem z lubina do diabla.

 • Anonim (ALSESS), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Anonimie, ale słowniczek by Ci się przydał! Mimo tego że jesteś z Lubania :P.

 • Anonim (AtPyfU), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pojawiły się dwa słowa "miedz" i "lubina" więc chyba z lubina jest ;).

 • Anonim (A7qVrg), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witajcie na samym poczontku chce was przeprosic za moje blendy chodzi opisownie przepraszam. Ja oczewiscie jestem z lubina anonim chociarz anonim w lubinie nie istnieje chyba. A tak powarznie to natalia przepraszam pani natalia jestem dumny ze ktos z lubina i boleslawca dostala sie do finalu ale ja o ile moge sie spytac to co pani natalie pokierowalo do parlamentu europiejskiego nasz region som ubitki chociarz jest obwodnica w lubinie z piniendzy europiejskiej ale lubin tez musial cos wylorzyc. Ja bardzo ale to bardzo wierze ze natalia sie dostanie intuicja menska... a jeszcze cos chce wiedziec co przepraszam boleslawiec tez ma obwodnice bym zapomnial ale do zeczy czm bendzie sie zajmowac pani natalia tam w parlamencie europejskim gospodarka wolna europejska czy ochrona srodowiska a moze finanse. Co do unieuropejskiej som ludzie sceptycznie nastawieni ja nie ja jestem zadowolony ze jestesmy nawet z tego ze jestesmy w szengen unia bez granic i duzo mozliwosci i korzysci pozdrowiam natalie pani a nie przejmojcie moimi blendami zaco wasz przepraszam.

 • Anonim (At7KbK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co to za bełkot? Przeczytaj dokładnie skąd Pani Natalia pochodzi! Ano pochodzi z Lubania!

 • Anonim (AE7ihK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witajcie! Witaj Anonimie ;)
  Na wstępie chciałabym bardzo gorąco podziękować Wam za wszystkie oddane głosy. Niestety rywalka ma niewielką przewagę, ale do 30 czerwca jeszcze trochę czasu. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się wygrać.
  Staż w Parlamencie Europejskim to przede wszystkim podniesienie moich kwalifikacji, zdobycie nowego, ważnego doświadczenia. Na chwilę obecną jest to jedno z moich największych marzeń. Obserwowanie pracy europosłów, styczność z tymi ludźmi i możliwość rozmawiania z nimi- to już bardzo wiele. Przede wszystkim okazja do rozmów na bieżące, trudne tematy dotykające ludzi w naszym województwie czy kraju. Chciałabym choć przez chwilę być częścią czegoś tak ważnego. Ten konkurs to otwarta droga do nowych możliwości, które pomogą mi w budowaniu przyszłości. Studiuje prawo i administrację, więc nie ukrywam, że moje zainteresowania pod wieloma względami łączą się z Unią Europejską i prawem z nią związanym.
  To wspaniałe uczucie, kiedy ludzie bezinteresownie pomagają drugiemu człowiekowi. Mam nadzieję, że ja też będę miała w przyszłości okazję uczestniczyć w spełnianiu czyjegoś marzenia :)
  Co do wytrwałości- nie martwcie się! Twarda ze mnie babka ;) Dam radę!
  2013-06-11, 15:08Moi drodzy jeśli macie możliwość zapraszania znajomych do wydarzenia, bądź głosowania - brakuje mi ponad 100 głosów. Jestem 5 w Polsce, to olbrzymie wyróżnienie!
  Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/395898890524594/
  WIERZE, ŻE WSPÓLNIE DAMY RADĘ :).

 • Anonim (AE7ijV), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Bolesławiec to piękne, rozwijające się miasto. Jest mi szczególnie bliskie, ponieważ mieszka tu część mojej rodziny. To miasto wspiera młodych ludzi, a takie wsparcie jest mi teraz bardzo potrzebne. ".
  Pani Natalio - w jaki sposób to miasto wspiera młodych ludzi? Pracy brak. Jak jest to za śmieszne pieniądze. Większość młodych na emigracji.

  Jeśli masz na myśli pomoc w głosowaniu to raczej nie zależ od miasta, a od mieszkańców. Ja swój głos oddam na Ciebie, bo z tego co widzę to jeszcze Cię życie nie doświadczyło.
  Trzymam kciuki.

 • 1
 • 2